Şimdi Ara

PolyPad 7200 & 7208 HD Kullanıcıları Kulübü (Ana Konu) (133. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
2.731
Cevap
31
Favori
150.839
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 131132133134135
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • yükleme talimatıyla yükledim, android resmi çıktı yükleme yaptı restart oldu fakat polypad yazan resimlerin olduğu ekran da kalıyor bekliyor sonra reset edip aynı yerde kalıyor
  • Modemle aynı oda içerisinde kullanmama rağmen tabletin wifi bağlantısı sürekli kesiliyor bende.
    Neden olabilir ?
    4.1.1 yüklü şuanda.
  • Arkadaşlar bir sorum olacak 2012 yılında aldığım tablet imi servise ekran kırılmasından dolayı göndermiştim.fakat tamir den gelen tabletimde işlemci cortex a9 yerine cortex a7 yazıyor bilgilerinde,bu habersiz parça değiştiğinimi gösterir.
  • Selamlar,

Bittorent programında, indirilenler cihaz hafızasındaki "download"klasörüne atılıyor otamatik olarak, acaba bunu değiştirip sd karta indirilmesini sağlayabilirmiyiz?
    Teşekkürler...
  • firstmask kullanıcısına yanıt
    Link ekleme butonuna bastığınızda veya torrent dosyasını açtığınızda "Save to" kaydetmek istediğiniz yeri seçebiliyorsunuz. Sorması gerek ilk önce, sormadan kaydediyorsa uygulamayı silip tekrar yükleyin sorun belki çözülür..
  • quote:

Orijinalden alıntı: irfansdk

Link ekleme butonuna bastığınızda veya torrent dosyasını açtığınızda "Save to" kaydetmek istediğiniz yeri seçebiliyorsunuz. Sorması gerek ilk önce, sormadan kaydediyorsa uygulamayı silip tekrar yükleyin sorun belki çözülür..

Ornegin film torrenti indirdigi yeremi film dosyasini indiriyor? Cunku oyleyse dedigin gibi torrenti sd karta atarsam indirme islemini de oraya yapacaktir degilmi. Bu arada cevap icin tesekkurler deneyeceyim aklima gelmemisti hic.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: irfansdk

Evet yardim icin tekrar tesekkurler. Dedigin gibi yaptim ve cozdum. Bazen cozum cok basit olsa da gozden kacabiliyor.

• Arkadaşlar benim tabletin içinde anakartın üzerindeki jacklerden biri kırıldı.Sanırım anakartını değiştirmem gerekiyor.Elinde bozuk tableti olan varsa satın alabilirim.

• uygulamaları açarken çıkan reklamları nasıl engelleyebılırım program war mı ?
  • Football manager handheld 2014 yüklemeyi düşündüm ama gereksinim olarak 2.2. yazıyor. Bu android 4.2.2 mi oluyor ?
    Eğer öyleyse ;Benim cihaz şu an 4.1.1 görünüyor. Bunu nasıl 2.2. ye yükseltebilirim?
  • quote:

Orijinalden alıntı: eldiven

Football manager handheld 2014 yüklemeyi düşündüm ama gereksinim olarak 2.2. yazıyor. Bu android 4.2.2 mi oluyor ?
    Eğer öyleyse ;Benim cihaz şu an 4.1.1 görünüyor. Bunu nasıl 2.2. ye yükseltebilirim?

2.2 froyo çok eski bir sistem. Rahat rahat indirebilirsin oyunu.

• Garantiye yollamistim 7408 yollamislar ama bunun da rami sorunlu sanirim. Ramin bostayken %80 i dolu gozukuyor 300 mb rami var sizde nasil ?

• quote:

Orijinalden alıntı: sucuklukahve

quote:

Orijinalden alıntı: eldiven

Football manager handheld 2014 yüklemeyi düşündüm ama gereksinim olarak 2.2. yazıyor. Bu android 4.2.2 mi oluyor ?

2.2 froyo çok eski bir sistem. Rahat rahat indirebilirsin oyunu.

Teşekkürler. Yükledim sorun yok dediğin gibi.
  • 7408 ips android sürümü en son ne arkadaşlar..

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: yirthan

7408 ips android sürümü en son ne arkadaşlar..

4.1.1
  • quote:

Orijinalden alıntı: azizerkan07

quote:

Orijinalden alıntı: yirthan

7408 ips android sürümü en son ne arkadaşlar..

4.1.1

Teşekkürler...

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • GTA: San Andreas oynayan var mı? Rockstar'ın listesinde bu cihaz yok.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Mr.Kertenkele

GTA: San Andreas oynayan var mı? Rockstar'ın listesinde bu cihaz yok.

??
  • quote:

quote:

??

oynuyorum gölgeler kapalı çözünürlük falan en yüksekte sorun yok
  • quote:

Orijinalden alıntı: Lynx3

quote:

quote:

??

oynuyorum gölgeler kapalı çözünürlük falan en yüksekte sorun yok

Sürüm nedir lo? Orjinal değil heralde.
  • 
Sayfa: önceki 131132133134135
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.