Şimdi Ara

PolyPad 7200 & 7208 HD Kullanıcıları Kulübü (Ana Konu) (135. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
2.731
Cevap
31
Favori
150.842
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 133134135136137
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: firstmask

Selamlar Herkese,
    7208 HD tableti, tüm orijinal aksesuarları, kutusu ve ek olarak stand kılıfıyla birlikte satıyorum.
    Faturası mevcut, Garantili ( 2 yıllık garantisi 2014 yılı 9. ay sonunda dolacak )
    Cihaz ve kılıfı temiz durumdadır.
    İstanbul içi elden teslim edilecektir. İlgilenenler PM atabilir...
     PolyPad 7200 & 7208 HD Kullanıcıları Kulübü (Ana Konu)

satmaktan vazgeçtim bilginize...

• quote:

Orijinalden alıntı: Equexks

Arkadaşlar bu tablette micro sd kartı hafızaya dahil etmenin bir yolu varmıydı 7208

Arkadaşlar olmuyor mu bu

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Merhabalar,

Ben de bu tabletten kullanmaktayım ve şu ana kadar uygulamalarda hiç bir problemle karşılaşmamıştım. Fakat "Kelimelik" uygulamasında, yazılar çıkmıyor. Benzeri bir problemle karşılaşmış, ya da çözmüş olan var mıdır acaba? Çözünürlükle ilgili bir problem midir acaba diye düşünüyorum.
  • Arkadaslar Ben 7208 plan modeli time 4.0 a dondurmek istiyorum aka dosyayi bulamadim elinde olan verebilirmi
    Yada by 4.2 Basil oyunlarda kasmasin istiyorum

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Arkadaşlar benim 1 yıldan fazla bir süredir 7208HD tabletim var. Fakat sorun tabletle alakalı değil şarj ile alakalı. Şarj ucu öyle bir hareket ediyorki, artık taktiğim zaman tablet şarj olmuyor. Ne yapmalıyım? İlla 20 tl verip yeni adaptörmü almalıyım?
  • quote:

Orijinalden alıntı: seralakbaba

Garanti kapsamında olmadığını öne sürerek ,Polypad root yapılmamış ve ekranda sıkıntısı olmayan tabletimi onarmak için 160 Tl istiyor.Teknik servisi 1 yıllık ürününe kefil olamıyor.

http://www.sikayetvar.com/sikayet/detay/2241734 bu da şikayeti desteklerseniz sevinirim.

Aynı sorundan dolayı bende teknosa kanalı ile yolladım servise. bana da aynı mesaj geld. Arayınca da tableti düşürmüşsünüz, kenar tırnağı kırılmış dediler.
    Teknosa elemanı sağlam teslim almasına rağmen ürünüme kırık muamelesi yapıyorlar şimdi.
    Ürün iyi ama herpa tam bir dolandırıcı.

• arkadaşlar bende bu cihazı kullanıyorum daha doğrusu ne zamandır kullanmıyordum şimdi tekrar başlıcam ama 4.0.3 yüklü bu cihazda.Bunu en son güncellemeye geçirmemiz nasıl olur acaba bir bilginiz varmı? varsa nasıl yapıcaz anlatırsanız sevinirim :)
  • quote:

Orijinalden alıntı: Dilbilen

arkadaşlar bende bu cihazı kullanıyorum daha doğrusu ne zamandır kullanmıyordum şimdi tekrar başlıcam ama 4.0.3 yüklü bu cihazda.Bunu en son güncellemeye geçirmemiz nasıl olur acaba bir bilginiz varmı? varsa nasıl yapıcaz anlatırsanız sevinirim :)

En güzeli o bence hic değiştirme ben pişman oldum geri dönmeye calistim tablet pert

• quote:

quote:

arkadaşlar bende bu cihazı kullanıyorum daha doğrusu ne zamandır kullanmıyordum şimdi tekrar başlıcam ama 4.0.3 yüklü bu cihazda.Bunu en son güncellemeye geçirmemiz nasıl olur acaba bir bilginiz varmı? varsa nasıl yapıcaz anlatırsanız sevinirim :)

En güzeli o bence hic değiştirme ben pişman oldum geri dönmeye calistim tablet pert

Neden hocam biraz açarmısınız lütfen?
  • quote:

quote:

quote:

Neden hocam biraz açarmısınız lütfen?

Hocam cihazin oyun performansi ciddi anlamda düşüyor ayrıca performans gibi seçeneklerde olmadigi için yükseltme gibi bir sansiniz kalmiyor yani ben oyun için kullandigimdan bu kadar memnuniyetsiz kaldim yoksa cok bi fark yok

• bu tableti 2012 martta almistim galiba. yaklasik 4 ay once teknosadan iademizi yaptilar. oncelikle belirtmeliyimki tabletin gerek ekrani gerek performansi ilk gunlerde etkileyici. magazada incelerken direk goze carpiyor ama tablet ve sarf malzemeleri basli basina bir sorun. sarj aletinin ve tabletin malzeme kalitesi tek kelimeyle berbat. yazilim sorunlarla dolu. tek iyi yani mali400 ekran karti suanki tabletim memopad hd7dan iyi. ama onun haricinde kesinlikle yeni tabletimden cok ama cok memnumum. birde urunu yaklasik 350 liraya almistim o zaman. hepsiburadada 1 hafta sonra klavyeli kilfiyla 300 liraya satilmisti uzulmustum ama teknosadan almanin faydalari iademizi yaptilar sagolsunlar.

• quote:

Orijinalden alıntı: Duhans

quote:

Orijinalden alıntı: seralakbaba

Garanti kapsamında olmadığını öne sürerek ,Polypad root yapılmamış ve ekranda sıkıntısı olmayan tabletimi onarmak için 160 Tl istiyor.Teknik servisi 1 yıllık ürününe kefil olamıyor.

http://www.sikayetvar.com/sikayet/detay/2241734 bu da şikayeti desteklerseniz sevinirim.

Aynı sorundan dolayı bende teknosa kanalı ile yolladım servise. bana da aynı mesaj geld. Arayınca da tableti düşürmüşsünüz, kenar tırnağı kırılmış dediler.
    Teknosa elemanı sağlam teslim almasına rağmen ürünüme kırık muamelesi yapıyorlar şimdi.
    Ürün iyi ama herpa tam bir dolandırıcı.

Baba da tableti düşürmüssünnüz. Garanti dışı dediler.
    Dava açtım. 1,5 ay oldu. Bilir kişiye çağırmalarını bekliyorum.

• Beyler bende 7208 kullanıyorum ama ilk başlarda olmayan bir sorun var şarj hep %100 de duruyor bu sanırım yazılımsal bir hata nasıl çözebiliriz bu sorunu acaba ? illa garantiye mi göndermek gerekir?
  • Arkadaşlar gpsi nasıl çalıştırıyoruz

• en son 4.1.1 mi geldi ? 4.0.3 modeme 5 metre uzaklıkta zor çekiyor
  • arkadaşlar klavye çalışmayı durdurdu hatası verior lütfen yardım
  • quote:

Orijinalden alıntı: mehmet:

arkadaşlar klavye çalışmayı durdurdu hatası verior lütfen yardım

yokmu bilenn
  • iice forum gitmiş

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi duman59 -- 7 Temmuz 2014; 23:56:40 >
  • antalyadan ilgilenen arkadaşlar olursa, antalya dışına kargo vs uğraşmak istemiyorum ama elden aldırabilirsiniz

http://www.sahibinden.com/ilan/alisveris-bilgisayar-tablet-pc-kutusunun-jelatini-dahi-ustunde-efsane-polypad-7208hd-171989291/detay/
  • efso yazısı hoşuma gitti.

şu tabletin acaba 4.4 kitkat romu var mıdır biliyor musunuz mübarekler
  • 
Sayfa: önceki 133134135136137
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.