Şimdi Ara

Polo - Fabia - Getz - Clio - Dizel - Lpg - Otm. - Manuel?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
15
Cevap
0
Favori
1.130
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
Konunun Etiketleri
Şehir #Ankara
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
    Uzun zanamdir arastiriyorum. Arastirdikca kafam karisiyor.
    Herkes baska birsey soyluyor.

15 - 17 bin TL arasinda bir arac dusunuyorum 2000 model ve ustu.
    Sehiricinde aylik 400-500km. Sehirdisi aylik 800km. civari kullanicam ortalama.
    Az yaksin, guvenli olsun, sorun cikartmasin istiyorum. biliyorum cok sey istiyorum :)

- dizel 2. ellerde 100bin km uzerinde arac almayin diyenler var. Cok masraf cikartir rahat vermez vs. deniyor.
    - bu yastaki 2. ellerde otomatik vitesli araclar icinde yine uzak dur seklinde konusuyorlar.

bana lutfen objektif bir sekilde goruslerinizi belirtir misiniz?

1 - Oncelikli olarak dizel mi lpg mi tavsiye edersiniz? Neden?
    2 - Manuel mi otomatik mi tavsiye edersiniz?
    3 - Polo - Clio - Getz - Fabia modelleri arasindan hangisini tavsiye edersiniz? Bunlara alternatif ne olabilir ?

• iclerinde en mantiklisi ve en iyisi Fabia.

Bu arada konu yanlis yerde OTOMOBIL GENEL bölümüne acmalisiniz.
  • yanlış yer+
    en kalitelisi polodur saydıklarınızın arasında iyi aksamlar
  • quote:

Orijinalden alıntı: colsuwin

Merhaba arkadaslar.
    Uzun zanamdir arastiriyorum. Arastirdikca kafam karisiyor.
    Herkes baska birsey soyluyor.

15 - 17 bin TL arasinda bir arac dusunuyorum 2000 model ve ustu.
    Sehiricinde aylik 400-500km. Sehirdisi aylik 800km. civari kullanicam ortalama.
    Az yaksin, guvenli olsun, sorun cikartmasin istiyorum. biliyorum cok sey istiyorum :)

- dizel 2. ellerde 100bin km uzerinde arac almayin diyenler var. Cok masraf cikartir rahat vermez vs. deniyor.
    - bu yastaki 2. ellerde otomatik vitesli araclar icinde yine uzak dur seklinde konusuyorlar.

bana lutfen objektif bir sekilde goruslerinizi belirtir misiniz?

1 - Oncelikli olarak dizel mi lpg mi tavsiye edersiniz? Neden?
    2 - Manuel mi otomatik mi tavsiye edersiniz?
    3 - Polo - Clio - Getz - Fabia modelleri arasindan hangisini tavsiye edersiniz? Bunlara alternatif ne olabilir ?

Ben getz kullanıyorum tavsiye ederim saydığınız araçlar içerisinde en yeni model oalrak getz alabilirsiniz 1.5 88 beygir biraz araştırmayla absli güzel bir araç bulabilirsiniz.

• Dizel kullaniyorsunuz sanirim ?
    Sehir ici - Sehir disi yakit tuketiminiz ne kadar ?
  • yılda kac km yaparsan yap ikinci el aldıktan sonra dizel almak daha mantıklı

sıfırda kısa mesafe yapanlar için aynı seyi soyleyemem

bende 2009 clio kullanıcısıyım... istediginiz fiyatlara alınabilecek en mantıklı araç clio dur. Clio alacagnız paraya hurda bir polo yada boş+boş bir fabia alabilirsiniz. Getz e bişey diyemeyecegim ama alınabilir.
  • Ben de aynı durumdayım,

öneri ve görüşleri bekliyorum
  • quote:

Orijinalden alıntı: Colt

http://www.sahibinden.com/ilan/vasita-otomobil-volkswagen-polo-2002-1-4-comfortline-lpg-benzin-otomatik-60283355/detay/
    inceleyin isterseniz.

ilginiz icin tesekkurler.. fakat arac 200bin km. de ?
    Sizce biraz yuksek degil mi ? km fazla olsa bile yeni kasa mi almak mantiklidir ? yoksa bir kasa eski olsun km. az olsun diye mi dusunmeliyiz ?

• quote:

Orijinalden alıntı: gesenturk

Ben de aynı durumdayım,

öneri ve görüşleri bekliyorum

Buldunuz mi birsey hocam ? Ben cok sıkıldım bu araba konusundan ya bir turlu karar veremedim.
    :D
  • quote:

Orijinalden alıntı: sissil

yılda kac km yaparsan yap ikinci el aldıktan sonra dizel almak daha mantıklı

bende 2009 clio kullanıcısıyım... istediginiz fiyatlara alınabilecek en mantıklı araç clio dur. Clio alacagnız paraya hurda bir polo yada boş+boş bir fabia alabilirsiniz. Getz e bişey diyemeyecegim ama alınabilir.

Fabia yi eledim zaten suanda. Digerleri arasindan hangisi uygun fiyat ve temiz denk gelirse ona karar verecegim artik.
    Ama ne yalan soyleyeyim gonlum polodan yana. Getz ve Corsa basabas ayni sirada. Clio ise onlardan daha sonra geliyor.
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: sissil

yılda kac km yaparsan yap ikinci el aldıktan sonra dizel almak daha mantıklı

Fabia yi eledim zaten suanda. Digerleri arasindan hangisi uygun fiyat ve temiz denk gelirse ona karar verecegim artik.
    Ama ne yalan soyleyeyim gonlum polodan yana. Getz ve Corsa basabas ayni sirada. Clio ise onlardan daha sonra geliyor.

şu saydıgın butun aracları kullandım yeni polo dahil. En iyisi clio olmasaydı inan almazdım. Neyse hayırlısı diyim ...

• quote:

Dizel kullaniyorsunuz sanirim ?

hocam geç oldu ama biraz yakıt tüketim bilgisi benim araç için bu ara 6.2 havalar ısınırsa 5.5lara filan iniyor.. performanslı kullanırsam 7yi bulurum araç dizel evet.
  • quote:

Orijinalden alıntı: enemy

quote:

Dizel kullaniyorsunuz sanirim ?

hocam geç oldu ama biraz yakıt tüketim bilgisi benim araç için bu ara 6.2 havalar ısınırsa 5.5lara filan iniyor.. performanslı kullanırsam 7yi bulurum araç dizel evet.

cevabiniz icin tesekkurler.. yakit sarfiyati gayet guzel ^^
    tekrar tesekkurler ..
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.