Şimdi Ara

Polo 2013 Dizel otomatik Bluetooth nasıl aktifleştirilir

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
16
Cevap
0
Favori
23.513
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
    Menü - setup - Bluetooth u ON konumuna getiriyorum telefondan tarama yapıyorum arabayı görmüyor. Telefonu nasıl bağlayabiliriz bilen yardımcı olursa sevinirim.

• Yok ki aracında?
  • Ama teybin menüsünde Bluetooth açık kapalı ayarı var hocam, comfortline modelinde yok mu Bluetooth?
  • quote:

Orijinalden alıntı: jetgil

Ama teybin menüsünde Bluetooth açık kapalı ayarı var hocam, comfortline modelinde yok mu Bluetooth?
    Hayır sadece menüsü var.

Yok aracınızda bluetooth.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ÇVK -- 11 Ekim 2018; 19:35:4 >
  • 2013ü geçtim 2015 model de bile yok
  • 😀 Ww ile görüştüm yetkili servise götürün yazılım güncellemesi yapabilirler güncelleme gerekiyor diye bir bilgi verdiler. Menüde gözüküyorsa vardır diye de ekledi. Merak içindeyiz
  • Buradan kontrol edebilirsin

• Buradan nasil aktivite edilecegi anlatiyor.

• Teşekkür ederim hocam. Bunların çoğunu izledim. Yarın bir yetkili servisle görüşeyim
  • ÇVK kullanıcısına yanıt
    Ek olarak mı taktırabiliyoruz
  • Dostum aracında olması imkansız. Olsa niye çalışmasın bana biri izah edebilir mi?

Bluetooth premium kit alman gerekir o standart RCD310 teyp ile kullanman için. Onun yerine RCD330 teyp almanı öneririm. Bluetooth USB vs ne ararsan var. Ki ben de onu cihazı kullanıyordum aracımda.
  • jetgil kullanıcısına yanıt
    Aynen ek olarak takılır. Orjinalinde yok ama arkadaşım da 2013 Chrome edition var onda da yoktu
  • ÇVK kullanıcısına yanıt
    Sağol dostum. Yokken menüde Bluetooth aç kapat diye bir ayar olması da ayrı bir saçmalıkmış.
    Piyasada satılan şu ürünü tavsiye eder misin peki?

https://urun.n11.com/arac-kiti/bluetooth-aux-arac-kiti-samsung-sony-htc-lg-huawei-iphone-6991-P90701846
  • By_Android B kullanıcısına yanıt
    Doğrudur ben de sonradan anladım:)
  • quote:

Orijinalden alıntı: jetgil

Sağol dostum. Yokken menüde Bluetooth aç kapat diye bir ayar olması da ayrı bir saçmalıkmış.
    Piyasada satılan şu ürünü tavsiye eder misin peki?

https://urun.n11.com/arac-kiti/bluetooth-aux-arac-kiti-samsung-sony-htc-lg-huawei-iphone-6991-P90701846
    Bilgim yok ama 20 lira para değil. Denemeye değer.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.