Şimdi Ara

POLO 1.2 TDİ BLUEMOTİON ALINIR MI ?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir (1 Mobil) - 2 Masaüstü1 Mobil
5 sn
16
Cevap
0
Favori
1.564
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Araç baya temiz.1.2 tdi tridline bluemotion motor.70 binde.Balımları yapılmış.Ufak 2 parça boya var.1500 civarı tek tramer kaydı var.Dolu hasarı almış kaskodan yapılmış.

Sizce ederi nedir ? Yakıtı nasıldır Alınırmı ? Ailem için düşinüyorum (1 çocuk eşim ve ben)

• Fiyat?
  • Genel yorumları az yakar az gider şeklinde. Benim için kırmızıda en önde kalkmak önemli değil, sollamalarda dikkat ederim, sakin sürücüyüm zaten derseniz alınır, minimum yakıtla kullanılır. Yalnız yokuşla işiniz çoksa önermem, çıkar ama çıkana kadar düşük vites yüksek gaz olayını daha fazla ister, bu da yakıt tüketiminin aşırı artması olarak döner size.
  • commandx C kullanıcısına yanıt
    54 fiyat aldım.
  • 1.4 kovalamak mı lazım.Eşim annem ve kızımla binicem çoğu zaman? Limitim max 54 bin lira.Düşer mi sizce 1.4 tdi
  • ertunc23 kullanıcısına yanıt
    Piyasasini bilmiyorum, 1.2 ekonomi acisindan avantajli, hem lt bazinda tuketim hem de mtv en alt dilimde.
  • 55.000 TL'ye ben ailem ile binecek olsam 2 hava yastıklı polo almam. İsterse 1 litre yaksın yinede tercih etmem. O fiyat bandında tertemiz 6 hava yastıklı Focuslar var.

Tabi tercih meselesi yinede.
  • hocam piyasası zayıf 1.2 tsi bluemotion alabilirsiniz o fiyata artık dizel benzin pek fark yok benim kayınbiraderimde var şehiriçi 6 lt falan trafikli yerde.
  • Astra h kasa yarı otomatik önerirmisiniz peki ? Temizde pek yok ama olurda düşer internete bakmayı düşünüyorum.
  • 2 hava yastığı ve buzdolabı sözlerine takılmazsanız alınır
  • anyhill kullanıcısına yanıt
    Kafam çok karışık hocam.Astra H kasa dizel otomatiğe bakmaya başladım onda da vites sorunu varmış.Hadi buldum aldım diyelim elimde patlarsa vitesi ne yaparım ben.

Önerdiğiniz bir araç var mı ? Şöyle 50 52 bine kadar aile aracı.HB olursa daha iyi olur eşim de kullanacak.
  • ertunc23 kullanıcısına yanıt
    Polo comfortline 2011 modeli benzin+lpg olarak 5 yıl kullandım ve gayet memnundum. Ama aile için gitmez. Bagajı ve iç hacmi küçüktür. Biraz daha geniş araç bakmanızı tavsiye ederim.
  • 1.4 3 silindir hocam kafa ütülüyor belli bir zaman sonra.
  • quote:

Orijinalden alıntı: ertunc23

Kafam çok karışık hocam.Astra H kasa dizel otomatiğe bakmaya başladım onda da vites sorunu varmış.Hadi buldum aldım diyelim elimde patlarsa vitesi ne yaparım ben.

Önerdiğiniz bir araç var mı ? Şöyle 50 52 bine kadar aile aracı.HB olursa daha iyi olur eşim de kullanacak.
    hocam herkesin farklı bir tarzı var, benim tarzım modeli en yeni , km si en düşük araç ne ise onu almak. Ayrıca alacağım aracın da kronik sorunları olan bir model olmasını istemem. Kimi adam da konforlu olsun sorunlu olsun ister, kimisi performans ister. Sizin önceliğiniz bence seçeceğiniz aracın ne olacağını göstermesi açısından en büyük kriter.

Astra'ların şanzımanı belli bir yıldan sonra sorunlu değil diye biliyorum. 2008 veya 2009 diye aklımda kalmış. Bence en büyük handikapı vites geçişlerinin sarsıntılı ve öngörülemez olması. Kullanması biraz keyifsiz bir şanzıman.

Şahsi görüşüm eğer otomatik şanzımanlı eski bir araç alacaksam ilk önceliğim tam otomatik ve 80 bin km ye kadar olan bir araç almak olurdu. model yılı olarak da 2011 den aşağısına bakmak istemezdim.

• clio icon 1.5 bakın. 2014 modelleri bulunur. ancak lpg ve atmosferik de mantıklı olur. mesela 1 yaşında egea bile bulunur.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.