Şimdi Ara

Polk Audio (11. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
359
Cevap
15
Favori
36.172
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 910111213
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

• Arkadaslar 2 sene kadar once ProAV'den aldigim ve uzun zamandir sadece stereo dinledigim icin kullanmadigim subwooferi satmak istiyorum. Hicbir sorunu yok.
    Talep var mi boyle seylere? Ne kadar eder? Fikrinizi almak istedim...

http://www.polkaudio.com/psw125/d/1009

Polk Audio PSW125 (siyah renktedir)

Sanalpazar uzerinden komisyon ve kargo dahil 850 liradan satabilirim.

ozel mesajdan yardimci olan arkadasa tesekkurler...

edit: fiyat ve renk eklendi.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi RhinoCO -- 8 Aralık 2014; 11:21:00 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: RhinoCO

Arkadaslar 2 sene kadar once ProAV'den aldigim ve uzun zamandir sadece stereo dinledigim icin kullanmadigim subwooferi satmak istiyorum. Hicbir sorunu yok.
    Talep var mi boyle seylere? Ne kadar eder? Fikrinizi almak istedim...

http://www.polkaudio.com/psw125/d/1009

Polk Audio PSW125

Sanalpazar uzerinden komisyon ve kargo dahil 850 liradan satabilirim.

ozel mesajdan yardimci olan arkadasa tesekkurler...

edit: fiyat eklendi.

Güzel SW, güzel fiyat, iyi satışlar.

• quote:

Orijinalden alıntı: ersin.clk

quote:

Orijinalden alıntı: ersin.clk

Merhaba arkadaşlar ,

Bir arkadaşıma ait olan , polk audio rti a7 cherry satmak istiyoruz ,

Kızıl renk dediğimiz çok tatlı ahşap rengi vardır...

Fiyat olarak 1950 tl gibi uygun rakama vermek istiyoruz...

Sıfır fiyatı 4000 tl civarındadır..

Pm veya 0532 470 3032 nolu telefondan bana ulaşabilirsiniz...

Polk Audio

Arkadaşlar Polk Audio RTi A7 Düşünen varsa 1850 tl fiyat Kiraz rengi hoş bir rengi vardır...

İhtiyaç fazlası ürün olup ,Sorunsuz ve temizdir...

s.a ürün hala elinizdemi acaba?

• ay_tek A kullanıcısına yanıt
    Ve as. Bir kaç arkadaş ilgileniyor ,suanda duruyor ...Demo yapabilirsiniz...

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bende evıme kule hop. Alma nıyetındeyım hala arastırmalarıma bılgılenmeye devam etmekteyım.kafamda bırkac marka var ama ılerıde hangısını alacagım bılemıyorum.polk markasınla da ılk defa bu konu sayesınle tanıştım.keyıflı sekılde okudum.
    Dıkkatımı ceken rtı a9 oldu.

Bıde bısey sormak ıstıyorum bu hop 8ohm var.
    Bazı hop 4 ohm oluyor.
    4 olunca daha kuvvetlı sesmı cıkar yada 8 ohm olusu yanı farkı nedır kısa ve net seklı acaba ?

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • En kısa ve net şekli 8 Ohm hoparlör daha rahat sürülür. Ayrıca 8 Ohm hoparlör her tür ampli ile daha uyumlu çalışır. Bir hoparlör de omaj ne kadar düşerse, sürmek o kadar zorlaşır. Yüksek volüm seviyelerinde omaj daha da düşer ve kısaca ampli daha çok yorulur.
  • Arkadaşlar merhaba, uzun süredir Polk ları takip ediyorum.Sormak istediğim, diyelim önleri TSX550 kule yaptık , arkalara Tsx220 bookshelf yerine FXİ serisi surround 4 veya 6 koysak artıları ve eskileri ne olur ? Yoksa bunlar sadece 7.1 yapmak için mi değerlendirilmesi gerekli?
  • tugberkank T kullanıcısına yanıt
    Fxi serisi geldi mı tr ye ben çok sordum ama yoktu

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: eraycelik80

Fxi serisi geldi mı tr ye ben çok sordum ama yoktu

Can hifi sitesinde listelemişler .Konuşmadım ama, ürünler gelmeden listelenmiş olabilir mi?
  • tugberkank T kullanıcısına yanıt
    Ustat o eski seri zaten olsa 3 yıldır olurdu simdi yeniden geldi mı bilmem 3 yıldır sitede var

• Ben Cumartesi günü aldım FXi A6, Can Hifi dan, kaldımı bilmiyorum ama. Fxi A4 hiç yoktu, ama zaten A4 te dipole/bipole ayarı yok.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Thermaltake -- 17 Kasım 2014; 17:28:03 >
  • Thermaltake kullanıcısına yanıt
    Bende bir cift paradigm surround 3 sipari vericem

• quote:

Orijinalden alıntı: teknika

En kısa ve net şekli 8 Ohm hoparlör daha rahat sürülür. Ayrıca 8 Ohm hoparlör her tür ampli ile daha uyumlu çalışır. Bir hoparlör de omaj ne kadar düşerse, sürmek o kadar zorlaşır. Yüksek volüm seviyelerinde omaj daha da düşer ve kısaca ampli daha çok yorulur.

Cok cok tesekkrler cevabaniz icin bu bilgi iyi oldu
    8 ohm lu hoporlörler daha iyi ve kullanislidir yani anladim

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi spor911 -- 17 Kasım 2014; 18:59:36 >
    < Bu ileti m.bolumsonucanavari.com kullanılarak atıldı >
  • Daha iyi diye bir şey yok. Yanlış anlaşılmasın. Pek çok ampli ile daha uyumlu gibi düşünebiliriz.

• Selam arkadaşlar kısa bir zamana kadar amfi ve hoparlör seti almak istiyorum kafamdaki set maddi imkanlar çerçevesinde vsx-921 ve polk tl1600 almayı düşünüyorum elinde olupta satmak isteyen varsa görüşelim pm'den.

• ersin.clk kullanıcısına yanıt
    Selam arkadaşım. Almayı düşündüğüm bir ürün ama daha 2 hafta önce sahibinden.com da 1.500 TL ye satıldı.
    Aralık ayını bekleseydi alacaktım ama aldı başkası.
  • quote:

Orijinalden alıntı: g_unit_nihat

Selam arkadaşım. Almayı düşündüğüm bir ürün ama daha 2 hafta önce sahibinden.com da 1.500 TL ye satıldı.
    Aralık ayını bekleseydi alacaktım ama aldı başkası.

Benim kuzene aldık onu

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Thermaltake -- 28 Kasım 2014; 9:36:35 >
  • BENDE POLK AUDİO CS10 ALMAYI DÜŞÜNÜYORUM CENTER OLARAK. AMA AÇIKCASI KARAR VEREMEDİM. SİSTEMDE JAMO CLASİC 8 VE MİSSİON 78DS KULLANIYORUM BUNLARIN YANINA UYGUN OLURMU YOKSA MİSSİON CENTEWR VEYA JAMO CENTERMİ ALSAM ?*
  • ersin.clk kullanıcısına yanıt
    Ürünler satılmıştır...
  • 
Sayfa: önceki 910111213
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.