Şimdi Ara

Polis memuru heyet raporu ve hakem kurul

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
4 Misafir (1 Mobil) - 3 Masaüstü1 Mobil
5 sn
5
Cevap
0
Favori
2.535
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadaşlar emmiyet mensunuyum varikosel ameliyatı sebebiyle 30 günlük heyet raporu almıştım fakat rapor bitimine 5 gün kala genel müdürluk hakem kurula sağlık kuruluna sevk etti teşhisle rapor süresi fenne uygun değil diye, kurula girdim çıktım kurumunuza göndericez dediler diyelimki en kötüyü düşünelim olumsuz çıkarsa hakem kurul kararı benim sahsımla alakali ne tür bir sorun yada yaptırım olabilir şimdiden teşekkürler

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi resurgence -- 4 Ocak 2018; 0:2:26 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Arkadaşlar bilgisi olan birisi hiç yok mu?

• Rapor usulen uygun fennen uygun değil.Yani evrakta bi sahtecilik yok.Aynısı birisinede oldu oda polis.(kendisini sevmem)Kınama tarzı bi ceza almıştı heralde.Bildiğin gibi oda 5 yıl sonra siliniyor.Evrakta sahtecilik yoksa içini rahat tut devrem.Daha önceden cezan varmıydı?
    Edit: O nasıl bir heyetmiş arkadaş varikoselden alınan raporu bozmuş.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi feveran42 -- 20 Ocak 2018; 16:13:29 >
  • Devrem fenne uygun bulmuş hakem kurul ama en az 3 imzalı olması gerekiyormuş onuda aynı hastaneden aynı raporu 3 imzalı olarak çıkarttırıp yolladım sanırım sorunsuz bir şekilde konu kapanacak

• Bozulmaz varikosili her polisin kacis raporudur :) hic bir doktor raporunu kurul kolay kolay bozmaz bozulursa doktor icinde sikinti oluyor bir sey olmaz elinden gelenler sadece bu ondan ugeaatiemak icin yapiyor taki tasarim mezunlari ;)

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.