Şimdi Ara

Polaris Kısa Mesaj Rezilliği

Bu Konudaki Kullanıcılar:
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
7
Cevap
0
Favori
600
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Bundan yaklaşık 14 gün önce hatalı bir ayakkabıyı(derisi soyulan bir ayakkabıydı.) Polaris Fatih şubesine götürdük(oradan alınmıştı). Ayakkabı inceleme için alındı ve 15 güne kadar kısa mesajla geribildirim yapılacağı söylendi. 13 gün boyunca hiçbir mesaj gelmeyince şubeye gittik. Ürün için değişim çıktığı belirtildi. Değişimimizi yaptık, evimize döndük. Gece saat 01:17'de annemin telefonuna Polaris'ten bir mesaj geldi. Mesajda ürünün değişimi çıktığı belirtilmişti. Saat 01:17 de mesaj atmak nasıl bir terbiyesizliktir? Bizim evimizde böyle olaylar olmaz fakat Türkiye'de insanlar böyle saçma sebepler yüzünden eşlerini dövüyor/öldürüyor. İnsanlar nasıl inandırsın ailesini, bu mesajların bir şahıstan değil bir mağazadan geldiğine? Amaçları aile kavgası çıkarmak mıdır? 01:17 de bir mağaza nasıl mesaj atabilir? Eğer mesai saatleri dışında mesaj geliyorsa bu acil bir mesajdır, bu mesajı da ancak kişinin ailesinden veya yakın dostlarından biri atabilir. Bir daha hiç kimseye mesai saatleri dışında mesaj atmamaları lazım. Siz ne düşünüyorsunuz arkadaşlar? İnsanların ortada sebep yokken eşlerini dövdüğü bir ülkede dayakçı eşlere destek mi çıkmaya çalışıyorlar? Ne kadar rezil bir firma. Değişim yapıldıktan sonraki günün gecesi atıyorlar mesajı bir de. En azından mağazalarınızda olup biteni takip edin.

• Kusura da bakma da derdini seveyim be kardeş.
  • Allah uçak kazası vermesin miladerim

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Basit bir olayı nereden nereye bağlamışsın. Yanlış anlama ama psikolojik bir test yaptırman iyi olur.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >

• keşke derdim bu olsa ya yemin ediyorum dertlerimi degiştirmek istiyorum seninle
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.