Teğmen
03 Mart 2014
Tarihinde Katıldı
Takip Ettikleri
0 üye
Görüntülenme
Toplam: 21 (Bu ay: 0)
Gönderileri
Sizce hangisini tercih etmeliyim
uzun süredir telefonlardan uzagım bilgim yok yaklaşık 1 yıldır tuşlu telefon kullanıyorum bana uzun süre gidicek yavaşlama yapmayacak bir telefon lazım.
huawei özellik olarak daha üstün göründü gözüme ancak markayı tanımıyorum sizce güvenilirmidi

önceki kullandıgım telefonlar
general mobile discovery
htc m8s
samsung j7 prime

discovery hariç hepsinden memnun kalmıştım.
Dertleşecek birisini arıyorum böyle arada bir telefonda konuşmak istiyorum ben anlatayım o dinlesin o anlatsın ben dinleyeyim
kim oldugu önemli degil cinsiyeti önemli degil sadece fikir versin yada dinlesin içime attıkça hayat yaşanmaz bi hal alıyor psikologlarda saçma sapan şeyler söylüyor benim tedavim sanırım sadece içimi dökmekten geçiyor yardımcı olmak isteyen varsa özelden yazsın lütfen.

Belki bilmek istersiniz yazmadan önce kısaca ben

Gaziantepliyim
Üniversite Ögrencisiyim
Resepsiyonist olarak çalışıyorum
Arkadaşlar duygusal olarak biraz kötüyüm bu sıralar. 9 yıldır sevdigim bir kız var o beni sevmiyor ve gidişata bakılırsa asla da sevmeyecek mutlu bir geleceğimiz olmayacak onun için cok değerli bir dostan ibaretim her ne kadar ben böyle düşünmesemde.
Zaten onun evlendiği gün hayatıma son vermeyi düşünüyorum tek yasam amacım o bana aileni duaun değmez vs tarzında yorum yapmayın daha bilmediginiz bircok konu var zaten bu konuda öneri almak istemiyorum.
Hayatıma girdiği günden beri hattını değiştiren bu kişi ile olan bütün iyi kötü hatıralarımı onla ilgili düşüncelerimi bir deftere yazıp saklayacağım o gün gelene kadar.
Amacım hem bir nebze içini dökmüş olmak hemde öldükten sonra arkamda beni anlamak isteyen kişiler için biraey bırakmak istiyorum sizce yazmak konusunda doğrumu yapıyorum?

Dipnot: lütfen ölmek ile ilgili planım ve bilhassa sevdigim kız hakkinda yorum yapmayın tek ricam budur sizden şimdiden teşekkür ederim iyi forumlar iyi geceler.
25.05.2018 21:01
Konundışı özel de takılan birkaç kışi bilir beni
Öğüt veren tecrübelerini baska insanlara aktarıp hata yapmalarına engel olmaya çalışan birisiyim.
( egoist diye bilirsiniz ama tamamen egodan arınmış şekilde yazıyorum bunları)
Bunları söyleme amacım beni azda olsa tanıyıp cevap vermenizi istemem. Son 5 aydır benim susup kafa dinlemek istediğim süreçte malesefki içimdeki ses bi türlü susmuyor düşünmek istemesem bile engel olamıyorum.
Düşündüğüm konu 9 yıldır aşık oldugum kızın beni sevmemesi üzerine.
7. Sınıfta hoşlandığım kızla açılmak için buluştum ama öğün söyleyemedim (normal şartlarda sırf dalga olsun diye bile yolda gecen herhangi bir insanla tanışıp diyalog kurup herhangi bir konu üzrine konuşa bilirim pek çekingen değilimdir dobra denebilecek bir yapım var )
Ve o günden sonra her ne kadar ugraştıysamda bir dirhem yol alamadım bu 9 yıllık süreçte doğal olarak kızın konuştuğu kişiler oldu o dönemlerde uzak durdum kendime yakıştıramadım.
Ben mutlu degilim ama en azından o mutlu olsun onun mutluluğuna engel olmak istemedim.
Yaşadığım şehirde çevrem genişti son dönemlere kadar en azindan bağlarımı kopardım herkez le o dönemlerde konuştuğu çocuğu bir sekikde öğrenip araştırdım nasil birisi diye 2 tane arkadaşı oldu ilki temiz çocuktu karışmadım ama 2. Tambir ...... idi ben bunu ögrendigimde arkadasimin arabasını alip torpidoya bi emanet koyup yola ciktim okuldan ders çıkışında döve döve arabaya bindirip kuytu bir yere gittim (bugüne kadar sicilim temiz kalsin diye uğraşmış bir insanim o an zerre umrumda olmadi koca bir üniversitenin kapısından birisini zorla arabaya bindirip götürdüm olacaklar zerre umrumda degildi) çocuğu bir temiz dövdüm anlatırdım herşeyi karaktersiz birisi olduğunu öğrenince tehdit ettim o kıza zarar verirsen cok kötü olur diye zaten o an zarar vermiş olduğunu onu kullandığını söyleseydi düşünmeden vuracaktım çocuk terk etti kızı benim yaptıklarımdan sonra.
Ertesi gün kiz beni aradi görüştük ve ağladı yanimda bana o çocuğu ne kadar sevdiğini anlattı çok zor geldi bütün bunlar dayanılmaz yaşanmaz gibi hissediyordum ama yaşadım.
Bir iki kez intiharı denedim ama olmadi başaramadım.
Neyse konumuza dönelim biraz boş muhabbet gibi oldu birkaç kişi sevdigim kiz dahil psikologa gitmemi önerdi.
Psikologlara deli doktoru gözüyle bakan birisi degilim kesinlikle sizce gitmelimiyim.

Hepinizden rica ediyorum lütfen burada anlattıklarım9 yıllık sürecin sadece 1 2 aylık kısmı bunları okuyup kız hakkında kötü yorumlar yapmayın.
Önem verip hepsini okuduysanız teşekkür ederim iyi günler iyi forumlar.
Arkadaşlar aranızda web tasarımdan anlayan varmı
Kız arkadaşımın ödevi var web tasarım son sınıf final ödevi olarak hocası sen sayfa tasarlanmasını istemiş elinden geldiği kadar yapmis ancak cok basit bi halde şuan biraz detaylandırılması lazim yardim edebilicek birisi varmi
Arkadaşlar yaşım 22 5 yıldır aktif motosiklet kullaniyorum(140 bin km motosiklet tecrübesi)
trafik tecrübem var.
(Önemli acil durumlarda otomobil ilede direksiyona geçip trafikte bulundum)
Ehliyetim var ancak aldığım günden beri toplam 50 km ancak kullanmışımdır.
Özel sebeblerden dolayı araba almayı düşünüyorum bütçe fazla yüksek degil malum öğrenci hali ailem ile bindiğimde sikinti olmayacak (3 kişiyiz tek kapı araç sikinti olmaz ) ama arkadaş ortamindada eli yüzü düzgün bir araba istiyorum bütçem max 12 bin tl
Aklima gelen araba peugeot 106 xn xs veyahut uygun bulursam quicksilver sizce alına bilirmi önerir misiniz

(Aşırı caddeci tarihi yoktur bence aracı yaylardan kesip yere 2cm bırakacak degilim belki ufak bir dokunuş bodykit az çok anladınız siz beni )
iyi forumlar öncelikle
arkadaşlar 2011 model honda cbr250r ( 38k KM ) sahibiyim
agır bakıma sokmaya karar verdim ancak istedigim parçaları bulamıyorum

ön fren balatası

arka fren balatası

yag filtresi

Motor yagı ( bunu bula biliyorum ama hepsini tek seferde almam gerek kredi kartına taksitle alıcam )

hava filtresi

arka lastik ( pirelli rosso II)

debriyaj maneti ( kısa mavi renk )

fren maneti ( kısa mavi renk )

aktarma zinciri ( orıng lı )

hepsini sipariş edip kredi kartına taksitle ala bilecegim bir site bilen varmı acaba ?

gaziantepte yaşıyorum bu tarafta varsa yoksa çin malı cg parçaları kaynıyor

NOT: ( balatalar için marka bulamadım onlardan pek anlamıyorum marka önerisinde bulunursanız sevinirim )
iyi forumlar
arkadaşlar şuanda domınos da vardiya müdürü olarak çalışıyorum vardiyam standart 14,00/23,30
ek iş yapmak istiyorum gaziantepte yaşıyoruz bi fikri olan varmı herhangi bir zenaatim yok açık lisede okuyorum fikirlerinizi bekliyorum benim aklıma gelen gece taksicisi olmaktı ancak antepte pek parayok takside onu ögrendim ( b ehliyetimide daha almadım zaten )

yaş 18
arkadaşlar şu günlerde gündemde olan kosgeb nasıl işliyor bilen varsa açıklaya bilirmi basit ve öz şekilde
yaratıcı fikri olanamı para veriliyor yoksa dayısı olanlaramı bilen açıklarsa sevinirim
arkadaşlar kısmetse bu ayın sonunda ankaraya taşınıcam ( tek başıma )
daha önce konu açmıştım bunla iligli kararım kesinleşti
kalacagım yer tam net belli degil ilk başda arkaşımda kalıcam sonrasında ev arkadaşı bulup eve çıkıcam bu sürede nüfus kayıtımı ankaraya taşımam gerek işe girmek için açık ögretime devam etmek için nasıl taşınıyor bilen varmı acaba yardımcı ola bilirmi

( 18 yaşımı doldurdum belgelerimi felan kendim toplarım ama nerden alacagımı bilmiyorum tam olarak )
Hakkında
Meslek: Öğrenci
İlgi Alanları: Motosiklet Otomobil Mekanik
Forum İmzası:
Aslında hepimiz eksigiz biraz
Leylası olmayan mecnunlarız
Ne sıcacık bir ismail abimiz var
Nede kötü zamanda yanımızda olan İskender babamız
Ne mahallemizi mahalle yapan erdal bakkalımız
Ne her kapıyı açan yavuz abimiz
Nede bize dogru yolu gösteren dedemiz
Aslında hepimiz eksigiz biraz
L&M
Temel Bilgiler ve İstatistikler
Aktiflik: Şu anda DH'de değil
Son Giriş: 3 yıl önce
Son Mesaj Zamanı: 3 yıl
Gerçek Toplam Mesaj Sayısı: 630
İkinci El Bölümü Mesajları: 0
Konularının görüntülenme sayısı: 10.620 (Bu ay: 229)
Toplam aldığı artı oy sayısı: 211 (Bu hafta: 0)
En çok mesaj yazdığı forum bölümü: Konu Dışı / Off Topic
Mesajları
İkinci El Referansları
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.