Şimdi Ara

Pokemon Fire Red Resimli Tam Çözüm (8. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
9 Misafir - 9 Masaüstü
5 sn
294
Cevap
12
Favori
545.746
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
6 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 678910
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Eline saglık kardes emek vermişin hazırlamısın
  • sağol senin sayende bu oyunu bitirebildim
  • Be®kaLp
  • Arkadasım Emege Saygı Ama Ben Bisiklet Almamıstım Zaten Rock Tunnel Zor Peki Uçarak nası gidebilirim?
  • eline yüzüe sağlık. 3-5 sene önce yapsaydın çok işime yarardı. geçti artık bizden pokemon :(
  • Yha bende oyunu 2 kere bitirdim birincisinde gamesharkla rare candy kullandım 100 lwl pokeler yaptım ikincisindede aynı şeyi kullandım moltres, zapdos yakaladım bide hackle ho-oh aldım ama her bitirişmde creditsi geçtikten sonra the end oluyo başlangıç yerine dönüyo START BUTTON fln yazıyo yha ordan dewam edince yeni oyun açıyo hiç eskisine devam etmiyo acaba bu RARE CANDY yüzünden olabilirmi yada olmassa birisi save dosyasını yollayabilirmi msnden fln.

YARDIM PLZZZ

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi fusa93 -- 6 Haziran 2009; 12:14:19 >
  • quote:

Orjinalden alıntı: speedman

/>

slowpoke muydu

• kuyruğundan bişey ısırıyo filan slowbromu oluyodu o zmn daha güçlü oluyo
  • yha bu oyunu hall of fameyi geçtikten sonra dewam edibilenler indirdiği yerin adresini weya indirdiği oyunu upload edebilirmi bide ondan oyniyim belqi onda olr çünkü benim oynadığımda hall of fameden sonrasını oynayamıyorum :(

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi fusa93 -- 8 Haziran 2009; 19:23:27 >
  • eline sağlık kardeş bir ara bende baya sarmıştım bunlara küçüktür güzeldir eğlencelidir eline sağlık
  • yha rareylede alakası yoqmuş oyunu normal bitirdim yine dewam etmiyo walla birisi devam ettiği fire redi upload edermi birisi cewaplasın artıq

• quote:

Orjinalden alıntı: ugur9704

bunlarda pokelerim
    jolteon lwl 31elektirik
    arkanıne27lwl ateş
    geodude 23lwl toprak
    venusaur44lwl çimen
    hitmonchan25lwl dövüş
    raticate31lwl normal

adam bi ateş üflüyo hepsi geberiyo

Sen bu levelde anca toz yutarsın :)
    Çok düşük levelleri. Biraz level kas
    İlk tur için 55-60 arası bişeyler yap 2. tur için de 75-80 arası anca işini görür. Ama Raticate olmaz türü normal olduğu için her türlü ataktan çok fazla damage yer.
    Önerim;
    Gyarados
    Electabuzz
    Charizard
    Gengar
    Dragonite
    İleride Mewtwo veya Entei yakalarsan bunları kullanırsın.

• ben 78 lwl CHARİZARD 51 lwl ZAPDOS 51 lwl MOLTRES 57 lwl KADABRA la bitirdim yanında bide 27 lwl LAPRAS bide 30 lwl DİTTO wardı
  • ya bi şey sorcam ben tüm rozetleri aldım ve pokemon liginde ilk savas için elite fourdaki ilk kadınla savasmaya geldim fakat nedense savas bir türlü başlamıyor önce onun resmi sonra benim resmim geliyor ve sürekli arkadan beyaz çizgiler geçiyor??Savası nasıl başlatabilirim???
  • arkadaşlar bi sorunum var hm06 yani kaya kırmayı nerden alıyoduk ya unutum yardım edermisiniz itme değil dandik kayaları kırma

Charizard 100 lw

Blastois 100 lw

Zabdos 51 lw

Ivysuar 100 lw

Nidorino 62 lw

Pitgeot 36 lw

bunlarda benim kiler venuzarı sevmiyom tipini oyuzden geliştirmedim

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi aresayt77 -- 22 Haziran 2009; 19:43:32 >
  • arkdaşlar bide Mistery Ticked gamshak yazarsanız çok makbule geçer lütfen!!!
  • 3 tane ada war yha ss anne gemisine bindiğin yerden gidiyosun 1. adada yukarı doğru surf yap orda bi kaplıca war gir oraya yukarlarda yaşlı bi adam war konuş onla o adam weriyo ordan yukarı gidersende moltresin olduğu yer war
  • Bu oyunun türkçesini bitirmiştim :) 6. sınıfta flndım xD
  • ben ligi bitirdikten sonra devam edemiyorum oyun en başa dönüyo çıldırıcam ya !!!
  • Bende de lig bitti saved files succes felan dedi ama başlangıçta ne continiue oluyor ne new game diyor direk boy and girl seçenekleri veriyor.Oyunu loadlamıyor.Emulatördeki save dosyasını da mundar ettim.Yanlışlıkla oyun başlangıncında load game yerine save game dedim oyunun başını kaydetti.Oyunun savesinden de başlamıyor.Hesabımı nasıl kurtarıcağım ben.Emeraldda ve crystalde hiç başıma gelmedi fire-redde böle bir zımbırtı oluyor anlamadım olayı.
  • 
Sayfa: önceki 678910
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.