Şimdi Ara

Pokemon Fire Red Resimli Tam Çözüm (6. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
295
Cevap
12
Favori
545.695
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
6 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 45678
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • ya baba ben rozati aldım 8. yi sonra rivali yendim polisleri geçtim mağaraya girdim orda kaldım strength ki hangi pokemona vercem ve kayayı itiorum ama yukarı geçemiyorum başka çıkış ta yok o mağrayı nasıl geçicem ya rica etsem acıklarmısınız arkadaşlar
  • strength ki hangi pokemona vercem mağarayı geçemiyorum abi ya lüften biri cvp atabilirmi bilen varmı
    kayayı itikliyorum az bi boşluk kalıyo ama ordan geçemiyorum ne yapmalıyım
    lüften acil cvp arkadaşlar yaaa
  • bunu 2 kere bıtırdım.Ilk basta cok yoruo ama sonra kolaylasıo.Blastoısl e 147 lvl fln yapmıstım tek vurusla gıdıodu butun adamlar
  • eline sağlık kardeş güzel olmuş çok işime yaradı
    ben en son GYM olan Giovanni yi yenmek için VIRIDIAN CITY’E gittim ama kapı hala kilitli ne yapmam gerek acil yardım
  • .
     Pokemon Fire Red Resimli Tam Çözüm

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Chip n Dale -- 17 Mayıs 2016; 21:27:12 >
  • lütfen biri cevap versin
    bu arada konu süper alkış bu konudan bitirdim fireredi

• metehan arkadaşım elinde Tri Pass varya vermilionda SS.Anne gemisine binmiştin ya yine oraya git oradaki adam sana nereye gitmek istiyorsun diye soracak 1. adaya o şekilde gidebiliyorsun...

adalar kısmında 4 efsane var moltresi hemen yakalayabiliyorsun ama diğer 3 tanesine gamshark gerekiyor

haunter sadece takasla gengar oluyor ama safari bölgesinde gengar L70'te çıkıyor

cerulean cave'deki adam adaları bitirdikten sonra çekiliyor

takıldığın yer olursa yaz arkadaşım (: ...
  • bu arada gameboy'da oynuyorum demişsin yeni farkettim ama bildiğim kadarıyla gameboyda son iki adaya gitmek için alınan biletleri nintendonun düzenlediği turnuvalarda veriyorlarmış...mystic ve aurora ticket bu ikisi ilk 7 adadaki görevleri bitirdikten sonra gameshark yardımyla pcde alınıyor ama gameboy'da nintendonun turnuvasında veriliyor diye okumuştum bazı yerlerde...
  • sorularımı cevapladığın için saol
  • arkadaş bi sorum daha olacak rahatsız etmessem...
    benim gameboy visual değil dolayısıyla game shark almıyo
    o yüzden osennin game sharkla dediüin poke lerde yakalanamıyo...
    peki ozaman senden bi tavsiye istesim sence oyunda gamesharksız yakalanan en güçlü efsane hangisi çünkü birisine masterball atcam hangisdine atiyim??????
    cevabını yazarsan sevinirim bide gengar safari zone de nerde çıkyo detayına girrersen sevinirim
  • teşekkürler
  • bide şimdi aklıma geli ben ruby taşını buldum o ne işe yarıyo detaya alabilirsem mutlu olurum bide diğer adalarla ilgili bilgi verirsen sevinirim
    bide 2. 3.4.nesil pokeler çıkyo diyolar onunda detaya giresen süpper olur
    bid einşallah sorularınla seni sıkmıyorumdur
  • Bu oyunu önceden de oynamıştım gene bu topic sayesinde bitirmiştim.Şimdi görünce gene canım istedi
  • quote:

Orjinalden alıntı: metehan kaya
    arkadaş bi sorum daha olacak rahatsız etmessem...
    benim gameboy visual değil dolayısıyla game shark almıyo
    o yüzden osennin game sharkla dediüin poke lerde yakalanamıyo...
    peki ozaman senden bi tavsiye istesim sence oyunda gamesharksız yakalanan en güçlü efsane hangisi çünkü birisine masterball atcam hangisdine atiyim??????
    cevabını yazarsan sevinirim bide gengar safari zone de nerde çıkyo detayına girrersen sevinirim

metehan arkadaşım gameshark olmadan yakalayacağın en güçlü pokemon mewtwo olur diyeceğim ama ben tüm adaları bitirince mewtwoyu almıştım sende 7. adayı bitir öyle git cerulan cave'e bak mağara önündeki adam çekilmişmi diye yok illede adaları bitirmeden çekilmiyorsa Articuno-Zaptos ve Moltres alacağın pokemonlar hemen hemen aynı güçte diyebilirim...

safariye girerken görevli ile konuşuyorsun topu aldıktan sonra kapıdan otomatik geçiyor ya sol tarafta sana en yakın ormanlık alan var gengar orada +++ alakazamda var (: ...

ruby taşını bulduysan 1. adadaki o cihazın yanında duran adama git hani bill'in daha rozetleri alırken götürdüğü adam var ya ona ver ruby'i bu sefer senden sappirre taşını isteyecek onu bulacaksın...

2.3.4. nesil pokemonlar uzun yıllardır 151de sınırlı olan pokemon sayısının sevenlerini sıktığı konusunda birleşen pokemon yapımcılarının ürettiği pokemonlar 350 civarıydı yanlış hatırlamıyorsam yakalanabiliyor tabii bazı efsanlere hariç onlara gameshark gerekiyor ): (: (: ...

takıldığın yerde sormaya devam edebilirsin arkadaşım sorun değil (: ...

• iznin olduğuna göre bikaç soru daha soriyim
    saphir taşını nerde bulcaz?
    ateşle yanan kuşun adını unuttum galiba moltres di onu mu yakaliyim yoksa diğer dörtlü kuşlarımı?daha doğrusu master ballı onda mı kullaniyim?çünkü 7. adafalan çıkmadı bende
    ben sadece 1.2.3. adalara gidebiliyorum öbürlerine nası gitcem?
  • ruby taşını bulup 1. adadaki adama vereceksin hani o cihazın yanında duran adam ve

adam senin elindeki Tri Pass'ı alacak

Sevii İsland diye bir kart verecek 7li adalara gidiş kartı

onunla birlikte 7li adalara gidebilirsin

sapphire taşı 6. adada

4. adadayken buz mağarası var ve bu adada tanıdık birisi Lorelei var sanırım antrenman yaparken roketler tarafından kıstırılıyor
    buz mağarasına gireceksin ve önünde şelale akıyor olacak onun önüne gelip HM07'di yanlış hatırlamıyorsam kaplıcada adamın birinden aldığın HM onu su pokelerinden birisine öğreteceksin tabii her su pokeside almıyor ve şelaleden çıkınca Lorelei nin yanına gideceksin senden yardım etmeni isteyecek ikinizde roketlerle kapışmaya başlayacaksınız sen roketin birisini yeniyorsun ve Lorelei tam saldırı yapacakken roket dur diyor ve 5. adadaki kilitli olan roket üssü açılıyor

açılıyor dediğime bakma o kapının 2 şifresi var iki şifreyide bulman lazım zaten 1. adadayken bir mağaranın girişinde 2 roket duruyordu onları yenip girdin ya oraya konuşup durmuşlardı o 1.şifreydi 4.adada loreleinin oradaki roketler 2. şifre ve 5. adadaki roket üssüne girebilirsin taaaaaaaaabi önce 6. ve 7. adalardaki sorunları çözeceksin (:

google'a "pokemon fire red adalar tam çözüm" yazarsan bu forumun adalar çözümünü anlattığını göreceksin oradanda bakabilirsin (:

uzun oldu galiba (: işine yaradıysa sorun değil gerçi (: (: (: takılırsan yine yaz (:

• quote:

Orjinalden alıntı: metehan kaya

iznin olduğuna göre bikaç soru daha soriyim
    saphir taşını nerde bulcaz?
    ateşle yanan kuşun adını unuttum galiba moltres di onu mu yakaliyim yoksa diğer dörtlü kuşlarımı?daha doğrusu master ballı onda mı kullaniyim?çünkü 7. adafalan çıkmadı bende
    ben sadece 1.2.3. adalara gidebiliyorum öbürlerine nası gitcem?

master ball'ı mewtwo ya sakla valla kim ne derse desi en güçlü pokemon bence o

çünkü 9. adaya gidiyorsun zar zor dokunduğun kaya ikide bir kaçıyor dokun dokun en sonunda "Deoxys" diye bir efsane geliyor ama defansı inanılmaz düşük...ben gamesharkla 100L yaptım bu efsaneyi yinede 80L deki pokeler onu yeniyordu düşün

Master Ball'ı Mewtwo'ya sakla dostum...

Birde 7. adada pokemon kulesi var 8 defa ard arda eğitmenlerle kapışıyorsun ve senin Level'i en yüksek pokemonun hangisiyse onun Leveli ile çıkıyorlar bitirdiğinde ise işine yarayacak bir şey vermiyorlar...yani gitme derim bana soracak olursan varki kaybı olur...

• saol işime yaradı
  • merak ediyorum şimdi 8 ve 9. adalara gidebilecekmisin...

olurda gidersen 3 tane efsane yakalayacaksın söyleyim (: ...
  • bi sorum olacaktı ben pokemon fireredi telefonda bitirdim oyunda national dex'i bulamadım on nerde bulabilirim yardım edermısın bide oynu bitirdikten sonra mewtwo nerde yakalayacaz
  • 
Sayfa: önceki 45678
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.