Şimdi Ara

Pokemon Fire Red Resimli Tam Çözüm (9. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
7 Misafir (1 Mobil) - 6 Masaüstü1 Mobil
5 sn
294
Cevap
12
Favori
545.740
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
6 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 7891011
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • yaw bu bildigimiz pokemon red e benziyo gibi oyun olarak aynı ama renkli galiba benim oynadıgımda tek renkti
  • ya benm sorunum yeni basladım lwl 18-19 olunca yeni skil geldi hangisiyle deismek istiyosun dedi ben yanlıslıkla en ise yarar skill i deistim nasıl düzelticez bilen var mı?
  • quote:

Orjinalden alıntı: davidddd

yaw bu bildigimiz pokemon red e benziyo gibi oyun olarak aynı ama renkli galiba benim oynadıgımda tek renkti

ewt aynısı zaten sadece renkli ve çizimler daha güzel
  • ya lütfen yardım edin yha ligi bitirdim rivali yendim ama ondan sonra contunie felan çıkmıo ve boy girl felan onları sormaya aşlıyo nerde yanlış yaptım ben lütfen yardım edin.
  • emeğine sağlık.
  • wantedlord oyunu bitirince END den sonra Hall oF Fame de oyn kaydolur sonra oyunu tekrar aç oyunun özetinden sora evin orda başlıcaktın hatırlarsam
  • quote:

Orijinalden alıntı: wantedlord2

ya lütfen yardım edin yha ligi bitirdim rivali yendim ama ondan sonra contunie felan çıkmıo ve boy girl felan onları sormaya aşlıyo nerde yanlış yaptım ben lütfen yardım edin.

Aynı olay benim başıma da geldi ama neyden kaynaklandığını çözdüm.Biz başta emülatör ayarlarından save type seçeneğini 64k da bıraktığımız için savelemiyor pokemon fire-red ve emeraldda save type'yi 128k yapmak gerekli.Daha düşük olursa saveledim diyor ama savelemiyor ya da savelerken hata veriyor.Başına bu olaylar gelenlere sadece şunu önerebilirim. emülatörü açıp oyunu seçin.Sonra File-İmport-Battery Fileden save dosyanızı bulup çalıştırmayı deneyin.Eğer gene sonuç olumsuz ise üstüne soğuk su için ya da kendinizin savelediği yere geri dönün save ayarını yapıp emuyu kapatıp oyunu tekrar açıp loadlayın.Ve ligi tekrar bitirin.Başka çözümü yok malesef.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi yuriahmet1516 -- 1 Ağustos 2009; 19:50:47 >

• bende oyunu bıtırdım ama bende de lıg bıttıkten sonra dewam etmıo soledıklerınıde yaptım
  • YURiAHMET çok saol tapıyorum sana hele şükür şu sorunu çözdün save typi değiştirdim ve artık save oluyo ama bi sorun war tekrardan oynamam gerekiyo galiba o kadarda bitirdim ama yine oynicam insana bi zevk weriyo bu oyun
  • ooo gotta cath em all
  • arkadaşlar birr allahın kulu bana su hilelerin nasıl kullanıldığını anlatsın lütfen gerçekten çok merak ediyorum 1 defa çatlaya çatlaya normal bitirdim gameshark code larını yazıyorum olmuoyr codebreaker yazıom olmuyor lütfen biri ayrıntılı bir şekilde anlatsın bana
  • 5 Yıl önce ne kadar da oynardım ah Ne güzel günlerdi, oyunu rarla 5 parta bölüp disketle arkadaşa götürmüştüm, adsl yoktu bir de, o bağlantıyla 2 saatte inmişti 7 mb oyunun rar dosyası, bir de o rarın 2 mb'ı resim çıkınca ne kadar üzülmüştüm.
  • Konu işime yaradı sağolasın
  • ARKADAŞLAR BENİM BİR SORUNUM. POKEMON FİRE RED HİLE YAPMAK İSTİYORUM. MYSTİCKET VE AUROTİCKET HİLELERİNİ YAZIYORUM AMA POKEMARTTA FALAN ÇIKMIYO BİRİ BANA YARDIMCI OLABİLİRMİ KODLARI ALT ALTA YAZIPTA. BEN BURDAN KOPYALIYIP DENİYİM BİRDE. ŞİMDİDEN TEŞEKKÜR EDERİM. SİTEDE YENİYİM ACEMİ OLDUĞUMUZDAN KONU AÇMAYI BİLMİYORUM.
  • gzl paylaşım saol
  • Eline sağlık baya bi uğraşmışsın hakkaten...
  • Kardeş Süpersin Ama Bir Sorum Olucak Bize 10 pokemon bilgilerini istiyor ya benden pokemonmu alıcak ? Acil Lütfen
  • ARKADAŞLAR BEN BU OYUNUN TÜRKÇESİNİ İNDİRDİM SHOPLARDAN İSTEDİĞİN KADAR MASTER BAL ALIYON HEMDE 100 GOLDAONDAN SONRA EVRİM TAŞLARI OLTALAR BİSİKLET FULL RESTÖRE İSTEDİĞİNİ ALIYON BEN BİR SÜRÜ MASTER BAL ALDIM HATTA BİR TANE 5 LV MEW YAKALADIM MASTERBALLA AMA BANA İTAAT ETMİYOR YARDIM EDİN

• gadasını aldıklarım tekrar başladım fire red e
    keske poke kapısıtrcak ortam olsa aramızda :)

4 tane pokem var şimdilik :)
    CHARMANDER
    pikachuuuuu
    pidgey
    nidoran

bişi sorcam bıde su squertıl faln balbasaur u yakalayamıyoz mu sonra ben hıcd enk gelemdım
  • yok mu baska oynıyan gadalar
  • 
Sayfa: önceki 7891011
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.