Şimdi Ara

Pokemon Fire Red Resimli Tam Çözüm (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
6 Misafir (2 Mobil) - 4 Masaüstü2 Mobil
5 sn
295
Cevap
12
Favori
544.706
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
6 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Arkadaşlar Çok EsKİ Konuyu Upluyorum beni madur Görün gelen pm ler çoğaldı bende up layım dedim önceden yapcaktım ama 4 günlük ban vardı yapamadım ayrıca soruyu gördüm hayır online değil gba
  • hehehe eskiden cok oynardım.

Bu arada resme sağ tıkla ozelliklere bas

konum :http://img396.imageshack.us/img396/8361/yenibitelemresmijg8.png

link belirtiliyor...
  • quote:

Orjinalden alıntı: Smirdon

hehehe eskiden cok oynardım.

link belirtiliyor...

Upload edildikten sonra öyle oluyo masaüstünde diyelim o zaman c/ ... diye oluyo
  • quote:

Orjinalden alıntı: Smirdon

hehehe eskiden cok oynardım.

link belirtiliyor...

• abi eyvallah eline emeğine sağlık bide size biis sölicem

ben bu pokemon oyunlarını hepsini bitirdim diamond ve pearl haric

bazı tekniklerde buldum;
    eğer bu youn veya oyunları Visualboyadvance den oynuosanız yani bilgisayar gameboy PCsinden
    bu evsanevi pokemonları yakalamak izin o kadar cok pokeballkullanmanıza gerek yok veya masterball;
    pokeballı atmadan önce (özellikle efsanevilerde ultra ball)Ctr-S ile kaydedin eğer yakalamazsa Ctrl-L ye basın bokeballı atınız zamana geri gelicek böylece tek pokeballa pokemonu yakalamış olucaksınız bu save ve load yöntemidir.
  • quote:

Orjinalden alıntı: __usta__

abi eyvallah eline emeğine sağlık bide size biis sölicem

ben bu pokemon oyunlarını hepsini bitirdim diamond ve pearl haric

bazı tekniklerde buldum;
    eğer bu youn veya oyunları Visualboyadvance den oynuosanız yani bilgisayar gameboy PCsinden
    bu evsanevi pokemonları yakalamak izin o kadar cok pokeballkullanmanıza gerek yok veya masterball;
    pokeballı atmadan önce (özellikle efsanevilerde ultra ball)Ctr-S ile kaydedin eğer yakalamazsa Ctrl-L ye basın bokeballı atınız zamana geri gelicek böylece tek pokeballa pokemonu yakalamış olucaksınız bu save ve load yöntemidir.

Teşekkürler Kişilere Yardımı Dokunabilir
  • güzel çalışma

ayrıca lig bittikten sonra diğer adalarda 2. seri pokeleri açılıyor ruby sapphire taşlarını buluyoruz onları bulunca mewtwo'nun bulunduğu mağara açılıyor.Sabırlıysanız hepsini yakalarsınız.Ben master ballı artucinoda harcamama rağmen efsanelerin hepsini yakaladım..(mewtwo great ball ile)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ktsalbock -- 26 Haziran 2007; 23:12:45 >
  • Yeni nesil dx10 destekleyen vga istiyor diye duydum doğrumu
  • quote:

Orjinalden alıntı: ktsalbock

güzel çalışma

ayrıca lig bittikten sonra diğer adalarda 2. seri pokeleri açılıyor ruby sapphire taşlarını buluyoruz onları bulunca mewtwo'nun bulunduğu mağara açılıyor.Sabırlıysanız hepsini yakalarsınız.Ben master ballı artucinoda harcamama rağmen efsanelerin hepsini yakaladım..(mewtwo great ball ile)

Dostum ben de articuno da onu kullandım. Mewtwo yu poke ball ile yakaladım . Yemin Ederimki Doğru söylüyorum.
  • bu kadarla bitmiyor devamıda var 7 ada var daha
  • yaa bu pokemonu verseler tv de abi 9 . sezona geldi biz hala 2 .sezonda kaldık iki çoçuk camdan atladı die böyle güzel bi çizgi filmden bizi mahrum bırakıyorlar ayrıca oyunu bitirmek üzereyim psp de güzel oynanıyor ben charmender chalizard oldu ofofof tadından yenmiyo lvl 50 daha 100 e kadar yolu var

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi dmc 12 -- 30 Haziran 2007; 11:42:17 >
  • bu pokemon hangi kanalda çıkıyor 9. sezon fln hangisinde yabancı kanallarda hangisinde çıkıyor yabancı olsun ben gene izlerim
  • bu kadar resmi nası upload yaptın helal olsun
  • quote:

Orjinalden alıntı: sametK

bu pokemon hangi kanalda çıkıyor 9. sezon fln hangisinde yabancı kanallarda hangisinde çıkıyor yabancı olsun ben gene izlerim

bilmiyorum ama abd kanallarından varmış
  • 4-5-6-7-8-9. adalara nasıl gidicez ?
  • Bilgiler için teşekkürlerSüper bir rehber olmuş..
  • elimdeki pokemonlearla yedekleri nasıl değiştiriyoruz
  • quote:

Orjinalden alıntı: king eren

elimdeki pokemonlearla yedekleri nasıl değiştiriyoruz

BİR POKEMON SAĞLIK MERKEZİNE GİT SONRA DEPOSSİT İTEMDEN TEAM DEN ÇIKARMAK İSTEDİĞİNİ ÇIKAR. ARDINDAN ÜTEKİ SEÇENEKLE YEDEKTEKİNİ TEAM E AL. TEŞEKKÜR EDENLERE TEŞEKKÜR EDİYORUM. BU KADAR RESİMİ NASIL UPLOAD ETTİN DİYE SORUYU GÖRDÜM?3 SAAT URAŞTIM
  • sağol
  • depossit itemim yok ki biraz daha açık anlata bilir misin?
  • 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.