Şimdi Ara

Pokémon GO [ANA KONU] (897. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
38.340
Cevap
188
Favori
1.134.628
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
72 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 895896897898899
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Aga iosta güncelleme hatası veriyor hipstoreden indirmiştim var mı çözümü oradan güncelleyince açılacak mı?

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: yakup13

Aynı sıkıntı bendede var

Ortada güncelleme sıkıntısı yok. 0.31.0 son sürüm çıkalı bi kaç gün oluyor. Bahsettiğiniz o olmalı, ilk mesajın SSS kısmında link var. Eskisini silin yeni indirdiğinizi kurun

Not: iOS(iPad) ve android(tel) de rahat bi şekilde oynayabiliyorum. Bugün iPad ve tel takıldım sorun yoktu. GPS sorunuda yaşamadım hiç.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Beyler yeni sürüm geldi dedi bana bir siteden indirdim ama oda 30 temmuzda paylaşılmış daha yeni sürüm varmı acaba , bide gym de falan pokemonlar gözükmüyor Ar modda felan neden böyle sizce ? (eski sürümde bu sorunlar yoktu)

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Benim de patladı ios sürümü.
  • IcyTea Lemon kullanıcısına yanıt
    Herkese yeni sürüm mesajı geldi bu arada bu dediğinizi ben indirdim ama gym ve AR modda pokemonlar gözükmüyor eskisinde sorun yoktu ama herkese yeni sürum geldi diye uyarı gelince attı

• şu an ki sürüm 0.31.1
    1.1.1 ios

https://itunes.apple.com/us/app/pokemon-go/id1094591345?mt=8

Google giriş açık

Trainer club giriş açık
  • Ulan boyle aptalca guncelleme olmaz.10 luk caterpi 4 5 topta anca geldi. 90 kusurluk pigey de buna benzer sekilde oldu.Ama 687 lik schyter 1 razzberry 1 kirmizi top ile lak diye dustu.417 lik evee 2 topla geldi 300 400 kusurluk diger pokemonlsrda once ki surumlerde bu kadar ugrastirmiyordu.

Resmen icine mictilar bu isin.Ulan , tamam 1 2 topla gelmesin cok guclu pokemonla kabulum de 10 luk caterpi 90 kusurluk pigey 100 alti cp lik ratatlar ne diye 3 5 top ve razz berry ile gelir veya gelemez ? Neyin pesindesiniz acik mert korkusuz !!

• quote:

Orijinalden alıntı: TheCr7

Herkese yeni sürüm mesajı geldi bu arada bu dediğinizi ben indirdim ama gym ve AR modda pokemonlar gözükmüyor eskisinde sorun yoktu ama herkese yeni sürum geldi diye uyarı gelince attı

Yeni güncelleme içeriğini bilmiyorum şimdi gelmiş olmalı, bir kaç dakikaya çıkar kokusu ayrıntılı yazarım konuya

• Beyler pokevision bozuldu ya. Düzgün bir uygulama var mı

• Güncelleme gelmiş fakat güncelleyemiyorum. Ülke hatası alıyorum.
  • Max 1 ay sonra oyunu oynayan kalmaz.

• Morgoth Draqe kullanıcısına yanıt
    Silip güncel apksını bulup kuracaksınız.
  • IcyTea Lemon kullanıcısına yanıt
    Kardeşim öncelikle bu konu için sana teşekkür ederim yabancılardan daha iyi bir konumuz var sayende , bu arada en son paylaştığın sürümü yükledim güncelleme sorunu gitti sadece Gym ve AR modda ki sorunlar devam ediyor ama zamanla düzelir sanırım :)

• Yeni güncelleme ile poketoplarıyla pokemonu tutturmak çok kolay olmuş vede hızlanmış.
  • Arkadaşlar, yeni update falan yok. Oyunun son sürümü android = 0.31.0 | iOS = 1.1.1

Uyarı sadece oyununu son sürüme update etmemiş kişilere gelmiş. Sizi update yapmaya zorluyorlar mecbur olarak update edeceksiniz. Neyse geçmiş olsun bi pokemon için 10 top harcıyacaksınız öpüyorum

Android arkadaşlar, oyunu silin ve bu linkten indirin. İlk mesajda var dedim ama hala soran var

http://www.apkmirror.com/apk/niantic-inc/pokemon-go/pokemon-go-0-31-0-release/pokemon-go-0-31-0-android-apk-download/

IOS arkadaşlar ise oyunun çıktığı ülkelerden birinde appstore hesabı açsın ordan indirsin

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi IcyTea Lemon -- 3 Ağustos 2016; 23:59:54 >

• Ragnar kullanıcısına yanıt
    Versiyonu bilmediğimden soruyorum. Derdimi yazamamışım tam olarak benim hatam. Siz biliyor musunuz ? Yahut link var mıdır elinizde ?
  • Oyuna girmiyor

• Morgoth Draqe kullanıcısına yanıt
    İlk sayfa da aslında var da neyse, ukalalık yapmiyim.

https://m.apkpure.com/pokemon-go/com.nianticlabs.pokemongo

Pokémon GO 0.31.0 sürümünü indirin.

• Ben Avustralya'dan Apple ID alıp onunla indirmiştim, şimdi tekrar giriş yapıp güncellemeyi sorunsuz yaptım. Şu an oyun açılıyor.
  • Ragnar kullanıcısına yanıt
    Teşekkür ederim . Aslında ilk sayfaya baktım fakat o kadar çok, o kadar çok şey yazıyordu ki. Açıkçası incelemedim. Ve açıkçası olduğunu düşünmedim. Yeniden tşekkür ederim.
  • 
Sayfa: önceki 895896897898899
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.