Şimdi Ara

Pokémon GO [ANA KONU] (892. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
38.340
Cevap
188
Favori
1.134.625
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
72 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 890891892893894
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Beyler su evolve olayını hala anlamadım. 10 lvl de evolve yapınca atıyorum 500 geliyorsa 20 lvl de yapınca 1000 mi oluyor da o zaman evolve yapın diyorsunuz? Eğer her lvl de gelen exp standart ise yumurta bastım mi evolve yaparım?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Sağolun bakayım bi.
  • Son guncellemeden sonra pokemon yakalmak ccok zorlasti ve dengesizlesti.

Ulan 10 luk caterpi icin 4 tane normal top , 98 lik pigey icin 3 normal top 2 razz berry harcamak zorunda kaldim.

266 lik balbazar icin tam 12 normal top 3 raz berry 3 great ball harcadim en sonunda tüydu.

Bi seyince icine micmayin arkadas.z

• Pokémon GO [ANA KONU]

https://www.pogoprofiles.com/u/MonstreDeCookie

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi IcyTea Lemon -- 3 Ağustos 2016; 14:11:22 >

• Her pokemonun farklı evolution multiplier değeri var. Evolve esnasında mesela Exeggcute ün çarpan değeri 2.7 - 3.18 arası. 600 CP lik Exeggcute u evrim geçirtirsen 1620 - 1908 arası bir gücü oluyor Exeggcutor un. Ama yine dediğin yola geliyor. Mesela PowerUp lar senin levelına göre.

Benin bu exeggcute mesela. Levelıma max şu anda. Daha fazla power up yapamıyorum. Level atlayıp 22 olsam. 2 defa daha power up yapma seçeneği gelcek. Yani teknik olarak. 30 level olsam power up limitimde artıcak. Daha güçlü hale getirebilcem. Yani yüksek level = daha yüksek cp li pokemon. İlk levellardan sadece level kasma amaçlı Pidgey, Weedle, Caterpie gibi veya evolve için düşük candy isteyen diğer pokemonlara lucky egg ile bolca evrip geçirtip level ve startdust kasmaya bakmak lazım.

Pokémon GO [ANA KONU]

• yüksek cp li magikarp nerelerde yakalanır bilen var mı?
  • quote:

Orijinalden alıntı: NEVERDIES

yüksek cp li magikarp nerelerde yakalanır bilen var mı?

Gyrados için yapıyorsan boşa uğraşma. Gyradosun ilk atağında iki seçenek var ve ikiside 6 dps çok az vuruyor.Hp götürmüyor.Bi tane Exeggutor 2klık pokemon gyradosa ile dalga geçiyor.

• Botlar fake gpsleri geçtim oyunda sıfır yenilik biz bu oyunu sadece pokemon toplamak amaçlı mı oynıycaz , topladığım geliştirdiğim pokemonları saçma sapan gym sisteminde mi kullanıcam bitek artık bi amaç kalmadı bir tek çerizard yapmak için oynuyorum raiçuya uzun uğraşlar sonunda kavuştum blastoise kadıköy nazımda otururken çıktı venüsarıda kastığıma göre muhteşem 4 lüyü tamamladıktan sonra bi anlamı kalmıcak

• Yanlışın var. Saniyede iki kez vuruyor Gyarados. O yüzden dps'i 12. Bir de Hydro Pump gelirse olabilecek en güçlü su pokemonu. Gyarados Exeggutor'a %80 vuruyorken Exeggutor Gyarados'a %120 vuruyor. Fark oradan kaynaklanıyor.
  • quote:

Orijinalden alıntı: reikideiki

sen pokemonu bırakta survivor ne olucak onu bize söyle

Seyrettiğime seyredeceğime, seyrederken zaman ayırdığıma, sonrasında da konusunda yorum yazarken kaybettiğim zamana lanet okuduğum programdır Survivor.
    Eğer duymak istediğin buysa haklısın; herkes zaman zaman başkalarına zaman kaybı gibi görünen "şey"lere gereğinden fazla zaman ve emek harcıyor.
    Aslolan; bunu farkedip kendine bir çeki düzen vermek.

Ben uzun zamandır "reality show" seyretmiyorum, hatta TV'yi dahi açmıyorum. Zamanımı evladıma, eşime ve biraz da olaylarla ilgili yorumların yapıldığı makalelere ayırıyorum.
    Ve "uyandığımı" hissediyorum.

burada keyfe keder oyun oynayan, aklına gelince ortamda pokemon var mı diye bakınan varsa toplamaya çalışan sıradan oyunculara eleştirim yok zaten.
    Ama gördüğüm kadarı ile oyunu hayatının merkezine yerleştirecek kadar gereksizleşmiş insanlar da var. Bana garip gelen ve tepki verdiğim güruh bunlar.

umarım anlatabilmişimdir derdimi.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi dionysos1977 -- 3 Ağustos 2016; 15:09:39 >
    < Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >

• Düştüm bisikletle yollara sabahtan beri istanbulda pokemon avlıyorum

• quote:

Orijinalden alıntı: ZeroSystem

quote:

Orijinalden alıntı: Chaussure

Beyler benim adımsayar bozuk nearbyda gözüken tüm pokemonlar her zaman 3 adım.
    Gidiyorum gidiyorum aniden önümde beliriveriyor adım sayısı azalmadan

İlginç normalde öyle değil o, herkeste tıkır tıkır çalışıyor...
    Sizinki neden böyle olmuş acaba?

Telefonun LG G3 android 5.0.0 silip yüklesem düzelir mi acaba

• quote:

Orijinalden alıntı: nightsniffer

Yanlışın var. Saniyede iki kez vuruyor Gyarados. O yüzden dps'i 12. Bir de Hydro Pump gelirse olabilecek en güçlü su pokemonu. Gyarados Exeggutor'a %80 vuruyorken Exeggutor Gyarados'a %120 vuruyor. Fark oradan kaynaklanıyor.

Bende o var hocam.800 cpli pokemona yenildim.Gym savaşlarında yenilmekten helak oldu
    Çok seri vuruyorum yine can götürmüyor.Vaperonun felan %25 canını götüresiye kadar beni indiriyor.Gymlerde Gayrados karşıma çıkınca max %20 canımı görütüyor.Bende sorun yok yani

• quote:

Orijinalden alıntı: Majestyca

Her pokemonun farklı evolution multiplier değeri var. Evolve esnasında mesela Exeggcute ün çarpan değeri 2.7 - 3.18 arası. 600 CP lik Exeggcute u evrim geçirtirsen 1620 - 1908 arası bir gücü oluyor Exeggcutor un. Ama yine dediğin yola geliyor. Mesela PowerUp lar senin levelına göre.

Benin bu exeggcute mesela. Levelıma max şu anda. Daha fazla power up yapamıyorum. Level atlayıp 22 olsam. 2 defa daha power up yapma seçeneği gelcek. Yani teknik olarak. 30 level olsam power up limitimde artıcak. Daha güçlü hale getirebilcem. Yani yüksek level = daha yüksek cp li pokemon. İlk levellardan sadece level kasma amaçlı Pidgey, Weedle, Caterpie gibi veya evolve için düşük candy isteyen diğer pokemonlara lucky egg ile bolca evrip geçirtip level ve startdust kasmaya bakmak lazım.

Pokémon GO [ANA KONU]

Ya teşekkür ederim hocam istediğin şeyi değil başka bir şeyi öğrendim sonuçta yazdıklarınızdan ama evolve için beklemek biriktirmek ne kadar mantıklı? 11 lvl im ve hiç evolve yapmadan 20 mi olayım?

• https://support.pokemon...w?ticket_form_id=319968

Gym'lerde gördüğünüz bütün 30 level üstü hesapları, Dragonite'larıyla birlikte ekran görüntüsü alıp, şirkete report edin gitsin.

En azından banlanırlar belki de rahat ederiz.
  • Seçtiğimiz takımın üyelerinin fazla veya az olması önemli mi? Mesela ben sarı seçmek istiyorum ama görünüşe göre sarı pek tercih edilmiyor. Avantajı dezavantajı nedir?

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Hocam senin karşılaştıklarında Hydro Pump değil Twister vardır belki? Berbat bir ikinci özellik. Dragon Pulse da kötü. Hydro Pump Dragon Pulse'nin 1.7 katı, Twister'ın ise 3.3 katı kadar vuruyor. O yüzden Hydro Pump özelliği olan Gyarados çok güçlü yani. Diğerlerine benzemez.http://pokemongo.gamepress.gg/pokemon-list Şu listede "rating"e göre sıralarsan zaten 9.5 ratingini görürsün.
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: ZeroSystem

quote:

Beyler benim adımsayar bozuk nearbyda gözüken tüm pokemonlar her zaman 3 adım.
    Gidiyorum gidiyorum aniden önümde beliriveriyor adım sayısı azalmadan

İlginç normalde öyle değil o, herkeste tıkır tıkır çalışıyor...
    Sizinki neden böyle olmuş acaba?

Telefonun LG G3 android 5.0.0 silip yüklesem düzelir mi acaba

Arkadas trollemis herkeste oyle o.Zaten son guncellemede kaldirildi bozuk oldugu icin

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >

• Sonunda +1000'lik Pokemon'a sahibim! İkisini de Hekimbaşı Mezarlığı'nda yakaladım.
    Bu mesaja eklenen görseller:

Pokémon GO [ANA KONU]

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Adam gelmis turk1 turk2 turk3 diye hesap açmış hepsinde 2000lik pokemonlar allahtan aynı takımdayız ama genede reportladım hepsini

• 
Sayfa: önceki 890891892893894
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.