Şimdi Ara

Pokémon GO [ANA KONU] (890. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
38.340
Cevap
188
Favori
1.134.563
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
72 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 888889890891892
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: cimbomlusinan

Evelve mi ne varya ondan yüksek cp'li pokemon evrimi yapılıyormuş isim değiştirilerek Nasıl oluyor anlatacak var mı

Sparky yaparsan Jolteon geliyordu ama kaldırdılar onu.
  • 20 levelden sonra evrimlestirdigin pokemonu daha yüksek cp lisi çıkar ve evrim yaptığına pişman olursun diye

Expler aynı ama

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Skayn

quote:

Orijinalden alıntı: Witsel

quote:

Orijinalden alıntı: Richard Parker

quote:

Exeggutor denen aptal bi pokemon oyunda neden bu kadar abartıldı anlamış değilim.

Exeggutor neresi aptal hocam.Kararında güç verilmiş nadir pokemonalrdan birisi.
    Magmar'ın eline veren,Articuno deviren charizard bu kadar ezik olması hayret verici.Koca charizard kuyruğuyla savaşıyor gym'de.Hadi bendeki dandik diyecem.Adam gym'charizard koymuş istisnasız vaperon indiriyor.
    Benim için bu oyunda hayal kırıkığı charizard

Hocam pokemonun izlediğimiz bölümlerinde exeggutor hiç o kadar tınlanan bi pokemon değildi ondan bu kadar gücü bana abartı geldi. Mesela Onix'i de beklentinin altında yapmışlar acaba güncelleme ile Steelix olacak mı merak ediyorum.

Pokémon GO [ANA KONU]

Bizim tosbaa deviriyordu en son bunu

Aynen demek istediğim bu.

• Pişmanlık :)
  • Web teknonun haberlerini görüyorum sürekli oyuna sallama tekaşı içindeler. Bir şey olsun da oyunu kötüleyelim gibi

• quote:

Orijinalden alıntı: Skayn

quote:

quote:

Orijinalden alıntı: Richard Parker

quote:

Exeggutor denen aptal bi pokemon oyunda neden bu kadar abartıldı anlamış değilim.

Exeggutor neresi aptal hocam.Kararında güç verilmiş nadir pokemonalrdan birisi.
    Magmar'ın eline veren,Articuno deviren charizard bu kadar ezik olması hayret verici.Koca charizard kuyruğuyla savaşıyor gym'de.Hadi bendeki dandik diyecem.Adam gym'charizard koymuş istisnasız vaperon indiriyor.
    Benim için bu oyunda hayal kırıkığı charizard

Hocam pokemonun izlediğimiz bölümlerinde exeggutor hiç o kadar tınlanan bi pokemon değildi ondan bu kadar gücü bana abartı geldi. Mesela Onix'i de beklentinin altında yapmışlar acaba güncelleme ile Steelix olacak mı merak ediyorum.

Pokémon GO [ANA KONU]

Bizim tosbaa deviriyordu en son bunu

Su Pompası saldırısıylaydı sanırım. Bunu da salıyor Ash. Gelmiş geçmiş en rezil pokemon antrenörü.

• quote:

Orijinalden alıntı: kangroo

quote:

Orijinalden alıntı: AlpKhanate

quote:

quote:

Benim km dünden beri artmıyor. Sürümüm 0.29 . Ne yapmalıyım?

?

Bir kişi de cevap versin artık

gps i aç

Nekadar zekisin sen.

• Pokemonun ilerleyen bölümlerde keşke Charizard gibi Butterfree de geri dönse 1.sezon 21.bölümde veda sahnesinde izleyipte ağlamayan bizden değildir.
  • quote:

Pokemonun ilerleyen bölümlerde keşke Charizard gibi Butterfree de geri dönse 1.sezon 21.bölümde veda sahnesinde izleyipte ağlamayan bizden değildir.

/>
  • Yakında güncellemeler gelir

• quote:

Pokemonun ilerleyen bölümlerde keşke Charizard gibi Butterfree de geri dönse 1.sezon 21.bölümde veda sahnesinde izleyipte ağlamayan bizden değildir.

Charizard nerede geri dönüyor? Ayrıca Charizard'dan önce Pidgeot var dünyanın en rezil antrenörü onu da bıraktı Primate de var. Squartle'yi de bıraktı. Yazıklar olsun bir kez daha sövdüm
  • quote:

Orijinalden alıntı: sufistike

quote:

Charizard nerede geri dönüyor? Ayrıca Charizard'dan önce Pidgeot var dünyanın en rezil antrenörü onu da bıraktı Primate de var. Squartle'yi de bıraktı. Yazıklar olsun bir kez daha sövdüm

Hocam 15.sezonda mı ne geri dönüyor Ash eski günleri hatırlıyor Profesör Oak ile irtibata geçip Charizard'ı geri çağırıyor. Sonra tekrar gidiyor ama müsabakalarda hep yardım ediyor Charizard.

• quote:

quote:

quote:

Hocam 15.sezonda mı ne geri dönüyor Ash eski günleri hatırlıyor Profesör Oak ile irtibata geçip Charizard'ı geri çağırıyor. Sonra tekrar gidiyor ama müsabakalarda hep yardım ediyor Charizard.

Hocam Johto'dan sonra devam ettiniz sanırım? öyleyse birkaç sorum olacak ?

• quote:

quote:

quote:

quote:

Hocam Johto'dan sonra devam ettiniz sanırım? öyleyse birkaç sorum olacak ?

Hocam yok devam etmedim araştıra araştıra bölümlere baktım.

• Sevgili hileci arkadaşlar umarım çok mutlusunuz'dur. Gym 7 level kasıp 3k dragonite filan koymak sadece sizin aklınıza gelir sadece değil mi? Bu olayı türkler olarak ele alınca neden 1 kez olsun dürüst olamıyoruz acaba diyorum? Örneğin Amerika'da central parka gidip yeni insanlar ile tanışıp beraber takılırken bizim insanımız neden illegali bu kadar sever hale geldi? Hepsini geçtim arkadaşım eğer hile yapacaksan'da adam gibi kendi emeğinle geliştir elin olunun botu ile gelip bize artistlik taslama! Neyse artık işin güzel tarafına gelelim Sizin hesaplarınız şuan bir bir patlatılıyor, bot yazılımcıları sizin gibi enayileri iyi kullanmışlar doğrusu ha bir'de Niantic kara liste uygulamasını başlatmış. Umarım sizler'de bu 2 taraftan birine yakalanırsınız. Güzelim ortamın içine ettiniz

• asjkadggshdg :D

ingress google maps'in haritasını kullanılarak yapılmış bir proje oyundan ziyade.

google maps ingress den seneler önce vardı, seneler sonra var olmaya da devam edecek.
  • Levelin arttikca cikan pokemon da ona gore cikiyor. Evolve yapmak su anda exp disinda bir sey ifade etmiyor benim icin. elimdeki en yuksek eevee 450 cp, evolve la 1000 lik falan bir sey gelir, ama dun 1300 luk vaporeon yakaladim. Dolayisiyla yuksek leveled bi anda evolvelari yapip 2 level atlamak hem o zor levellari daha hizli gecmeye, hem de yuksek cp li pokemonlarin karsimiza cikmasina yarayacak.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Endorfinli Melankolik kullanıcısına yanıt
    Hocam Botcular sizin gibileri kullanmış derken anlayamadım oynanmaz hale geldi artık oyun nasıl bi yöntem geliştirmişler?
  • quote:

Orijinalden alıntı: JuelzII

Hocam Botcular sizin gibileri kullanmış derken anlayamadım oynanmaz hale geldi artık oyun nasıl bi yöntem geliştirmişler?

Cevap vermek isterdim ancak kendini çakal sanan 2-3 zibidinin önlem almasını istemediğim için şimdilik susmayı tercih ediyorum. Malum siteler'den arkadaşların haykırışlarını okuyabilirsiniz.
  • 15 arkadaşımla beraber bu oyuna başlamıştık, hatta kaç gece Göztepe parkına gittik, arabayla tur attık bisiklet bindik vs. Oldukça zevkli bir hobi haline gelmişti.

Ben 2 gün önce bırakmıştım, öğrendim ki 15 arkadaştan 1-2 si dışında oynayan da kalmamış. Halbu ki geçici bir heves bile değildi, planlar yapmıştık kışın ne yaparız ederiz diye. Evli arkadaşlarımız bile katılıyordu, bir çok kişiyle de tanışmıştık sayesinde.

Bu botlar hileler cidden için etti oyunun, oyunu bırakmamızdaki temel sebep bu. İkincisi ise oyundaki dolu bug ve oyunun çökmeleri. Bir süre sonra bu ikisi dayanılmaz hale geliyor.

Demeyin sanane hileden bottan diye. Oyundaki zaten tek zevk alınabilecek nokta gym'ler ve gym savaşları. Sizin emek verdiğiniz pokemonun 3k lık dragonite'ler işte bişilerle anında öldüğünü ve o gym'i alsanız dahi 10sn dayanamayacağını bildiğiniz için oyundan soğuyorsunuz elbet. Biz enayimiyiz havası oluyor.

Hile yapmak için kendine mazeret bulan çocuklar; İstanbul'da oturmama rağmen evimde veya evimin yakınında bırakın pokestop u pokemon bile yok. Daha demin bahsettiğim gruptan ise 2 arkadaşımın evi veya evinin önü pokestop. Ama bu sorun değildi, çünkü o arkadaşın da çıkıp gezmesi gerekiyordu "kasması" için.

Aman neyse, oynamayıverelim. Siz de hileli pokemonlarınızı birbirinizle karşılaştırın, hanginiz daha çok hile yaptıysanız o kazansın.

Niantic'e de birşey demek istiyorum ama banlanırım.

• 
Sayfa: önceki 888889890891892
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.