Şimdi Ara

Pokémon GO [ANA KONU]

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
11 Misafir Kullanıcı, 4 Masaüstü Kullanıcı, 7 Mobil Kullanıcı ( 7 Mobil Cihaz )
37.806
Cevap
200
Favori
981.657
Tıklama
Giriş
    317 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: uA * Nedvedmania

Pokevision'dan sonra Nox da patlamış sanırım. Okyanusun ortasında kalıyormuş oynayanlar

hehehe ezikler sürünsün az bile onlara
    |
    |

Orijinalden alıntı: IcyTea Lemon

35cp weedle toptan cikiyor ve kaciyor, 890 ponyta tekte giriyo

Logic

Ben artık ona şöyle bir mantık buldum, aynı pokémondan ne kadar varsa yenisini yakalarken fazla direnmiyor. 868'lik Jolteon tek topta geldi bana da, ama gel gelelim evimin önünde beliren Electrode ki kendisi 79 CP altı üstü 2 topta anca girdi.
    |
    |

Microsoft Xbox 360 / Sony Playstation 4 / Sony PlayStation Vita / Sony PlayStation Portable / Nintendo Switch / Nintendo 3DS / Nintendo DSi / Nintendo Game Boy Advance SP
  • Yüzbaşı
    718 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: ZeroSystem

quote:

Orijinalden alıntı: Mazzini

quote:

Orijinalden alıntı: ShadowOfDarkness

Redditte nefret mesajları dolmuş ya adam gibi bir update ile toparlayacaklar ya da oyuncuların büyük çoğunluğunu kaybedecekler

Oyun baştan adaletsiz yapılmış zaten adam abd de yaşıyor central parkta snorlax dragonite lapras cirit atıyor pokestop ve gymleri söylemiyorum bile ama türkiyede küçük bir şehirde oturan adam zubat çıksa seviniyor pokestop hak getire gym... Gym?? oda ne şimdi o adam hile yapmasında kim yapsın dağılım yanlış bir kere.

Oyunun central parktaki hali seni etkiliyor mu?
    Bayburtlu adama istanbuldaki dokunuyor mu?
    Hile yapmak için çok alakasız saçma bahaneler, herkesin şartları çevresindekilerle aynı, herkes kendi çevresindeki insanlarla mücadele ediyor. Kimse hile yapmamış olsaydı oyunda dengesizlikte olmazdı. Zaten önde olanlar o küçük bölgelerde yaşama bahanesiyle hile yapan adamlar hepsi 30 level oldu hakkıyla oynayan sürünüyor, elin köylüsü başka şehirden buradaki gymleri alıyor...

Tabiki etkiliyor şimdi ben yarın birgün central parka gittiğimde oradaki pokemonlarla mücadele edemicem ezecekler beni adam koyacak snotlaxı dragoniti gyme bende zubatla saldıracam sonra benim zubatım ölecek :( sonra ben canlandıramicam neden çünkü reviveim yok ee pokestop çevirsene olsa çevirecez yok arkadaşım yok. Bu yoooooog hiçte adaletsiz değilki normaaaaal diyenlerin hepsi ya istanbul da ya ankara da oturuyor boş boş konuşmayın

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Yüzbaşı
    795 Mesaj
    Beyler benim adımsayar bozuk nearbyda gözüken tüm pokemonlar her zaman 3 adım.
    Gidiyorum gidiyorum aniden önümde beliriveriyor adım sayısı azalmadan

Orijinalden alıntı: vitor reis

çoluk çocuk liseli neyse de eşşek kadar adamlar oynuyor bu oyunu yahu.. hiç mi utanmaları yok acaba

68 doğumluyum hiç te utanmıyorum. Tabi sokaklarda deli gibi dolanmıyorum, fakat oyun bana zek veriyorsa niye utanayım?
    |
    |

Vikings
    Ragnar Lothbrok
  • Yarbay
    16912 Mesaj
    https://pokeadvisor.com/

Bu sitede IV değeri ve diğer kendinizle ilgili detaylı bilgilere ulaşabilirsiniz.

Pokemon GO kullanıcı adınızla giriş yapmanız yeterli.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |

Orijinalden alıntı: Yürüyedur !

Yaav arkadaş sinirden çıldıracam 19 level'ım bu vulpix niye sürekli 10-15 cp lik çıkıyor en fazla 73 cp'lik çıktı karakter bug'a mı girdi anlamadım.

O hep düşük çıkıyor. Ben max 400 yakaladım.Sonra onun evrim geçirmiş hali Ninetales 1650 cp yakaladım

|
    |

Orijinalden alıntı: IraArel

quote:

Orijinalden alıntı: helll_599

ben bu iyi skill mevzusunu hala anlayamadım bir kaç site attı arkadaşlar ama çözemedim genede mesela

Snorlax,Dragonite,Chirazard,Flareon,Vapereon,Jelteon vs vs pokemonların en iyi skilleri ne

https://pokemon.gameinfo.io/

oo bu site süpermiş anında söylüyor taktak eyvallah hocam
    |
    |
    Asus Z170 Pro Gaming | ASUS ROG Strix GeForce GTX 1080 Ti 11GB | Intel Core i7 6700K 4.0 Ghz | Corsair Hydro Series H100i v2 240 mm | 2x Noctua NF-F12PWM | 2x Corsair ML140 Pro Rot LED | Hyperx Savage 16 GB 2800Mhz DDR4 CL14 | Corsair 400C Mid-Tower Case
    Evga 650GQ Gold 80+ PSU
    | Samsung 850 Evo 250GB SSD
    Acer Predator XB271HU 1440p IPS G-Sync 165Hz Gaming Monitor
    | WD 1TB
    Corsair K70 LUX RGB | DXRacer Sentinel Gaming Chair | - Logitech G900 Chaos Spectrum | HyperX Cloud II Gaming Headset Red | Razer Firefly Chroma Cloth Mouse Pad | Samsung UE-55MU9000
  • Teğmen
    132 Mesaj
    Aranızda mewto bulan var mı?
    |
    |
    quote:

Orijinalden alıntı: vitor reis

çoluk çocuk liseli neyse de eşşek kadar adamlar oynuyor bu oyunu yahu.. hiç mi utanmaları yok acaba

Bunca liselinin takıldığı foruma mesaj atmak yüzünü kızartmıyormu

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |

Bir nefesine bile sahip olamadığımız bu dünya için zalime boyunmu eğeceğiz.
  • Yarbay
    12814 Mesaj
    Eskisi kadar çok pokemon yakalayamadığımı hissettim, bu update cidden kanser olmuş. Çok kolay çıkıyorlar ve yok olup gidiyorlar -.- Biraz yorucuydu oyun sanki bugün, neyse güzel stardust kastım ama yine, bir kaç kişiyle de troll muhabbet yaptım sarıyor ya seviyorum oyunu
    |
    |

Paff|Aroma
  • Binbaşı
    1250 Mesaj

fake dimi bu çünkü sesi hiç benzetemedim ayrıca görüntüylede uymuyor
    |
    |
    senersongur kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Binbaşı
    1129 Mesaj
    Gecen gun macka Teşvikiye arasinda bisiklet ile geziyoruz, iki kisi Turk filmlerinde oldugu gibi parkin ortasinda çarpıştılar. Pok e mon oynuyorlarmis Allah akil fikir versin emi. Arkadas yararli biseylerle ugrasin biraz kitap okuyun kendinizi gelistirin, bir oyuna mahkum olmayin derim ben. Yine de oynayanlara da bisey diyemem sonucta kendi bilecekleri is ama ben üzülüyorum en guzel çağlarında iken genclerin bu bagimliliklari, yaslari ilerlemis kisilerinde hayati boslamis halleri uzuntu verici.
    Genc kardeslerim zihniniz acikken herseyi yapabilecek kapasitedeyken lütfen zamaninizi bosa harcamayin.

|
    |

Örneğin;
    350 CPli daha ağır (L) olan pokemonu mu yoksa 400 CP ama (S) daha hafif pokemonu mu güncellemeliyiz?

Genelde ya CP yüksek geliyor ya ağırlık ya da atak gücü?

Bunlardan hangisi öncelikli olmalı?
    |
    |

Orijinalden alıntı: GOD_A_MAN

Pokemon Go'da İlk Efsane Pokemon Yakalandı!

Fake. Oyun dosyalarıyla oynayınca istediğin pokemonu başka bir pokemonmuş gibi gösterebiliyorsun.

Webtekno bunu yayınlaması ayrı bir rezalet

Bu articuno verdikleri idda edilen mail.

Fake olduğunu zaten Articuno isminin yanlış yazılmasından anlıyabiilirsin.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi zafer00 -- 2 Ağustos 2016; 23:26:11 >

• Yüzbaşı
    361 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: dionysos1977

oyun bağımlılığı kadar dışardan bakan insana acınası görünen birşey yok!
    Bu nedir ya! Konu 15 Temmuz sürecinde bile popüler'de kaldı, ve hala da populerde...yazık günah...
    yazılanları okudukça cidden ümitsizliğim artıyor.

Şey ayrı yazılır, pokemon oynamayıp kalan zamanda dünyayı kurtarmadan önce Türkçe öğren.
    Bundan sonra her pokémon avına çıktığım günün akşamına böyle ssler atıcam eğer footprint çalışıyor olsaydı yaklayabileceğim pokémon lar diye... Şuan snorlax evimin etrafında biyerde ama ben aramaya çıkmıcam çünkü bula mıcam
    Bu mesaja eklenen görseller:

HızlıCevap
Reklamlar
haberler
Mobilya Takımları
Bey Azura
SEO
son dakika
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR4
0,781
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.