Şimdi Ara

Pokémon GO [ANA KONU]

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
7 Misafir Kullanıcı, 7 Masaüstü Kullanıcı
37.803
Cevap
199
Favori
980.507
Tıklama
Giriş
    1137 Mesaj

Tüh bize biraz haksızlık olmuş o zaman
    Teşekkürler

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |
    CezaRap77 kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

önemli değil
    (bir dene bence sonuçları aktarırsın merak ettim şimdi)

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |
    cimbomlusinan kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
    Bir bahçemiz var bir taraf çiçekli bir tarafsa çöl bir tarafta gökkuşağı öbür tarafsa kör sınırda kalmışlardanız biz hep sınıfta kalmışlardan çok uzaktayız sıkıntı çekmişlere yakın bir yerde çölde kazanılan zaferler hepsi kanla yazılır ahmak olmasaydın insan tüm zaferler dostça kazanılırdı her gün doğumundan gün batımına her geceden gündüze işlenen bir suç var her bir yerde bahçemiz var cümle derde ol deva diye dua ederdi günde bin defa fayda yok bu çok fena çare yok bu bir bela sanki yoktu başta hepsi kalsın aleminde Sagopa ve Ceza rap için bir pranga
  • Binbaşı
    1137 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: CezaRap77

önemli değil
    (bir dene bence sonuçları aktarırsın merak ettim şimdi)

Şuan elimde güzel eevee yok Yarın denerim ama bi yerde daha kaldırıldı diye gördüm

< Bu ileti 'DH Mobil Uygulama BETA'sından atıldı >
    |
    |
  • Süresiz olarak uzaklaştırıldı.
    quote:

Orijinalden alıntı: dreameren

Pikaçu sahilde çıkıyor dediler metrobüse atladım gittim Avcılar sahil'e, elim boş döndüm. Yumurtadan güçlü pokemonlar çıkar dediler arabayı 19 km'ye sabitledim, yumurtayı çatlattım sonuç nafile. 2 kilometre uzaktaki pokestop'a yürüyerek gittim, meğer çantam doluymuş. Daha anlatacak çok şey var, bu oyunda ilginç bir şanssızlığım var ve hâlâ devam ediyor.

Central Park'da +1000 cp'lik Pokemon var deyin, ilk biletle Amerika'ya uçarım. O derece bıktım güçsüz pokemonlar ile oynamaktan. Artık verin şu işin taktiğini? Nasıl yakalıyorsunuz güçlü pokemonları? Evolve mi yapmalıyım power up mı basmalıyım? Şu işin sırrını verin bana.

Bilgisayara botu yükledim, tam koordinat gireceğim zaman ben ne yapıyorum deyip botu sildim. Çünkü bu oyunu kendi emeğiyle oynayan bir kişi bile kalsa ben o kişinin hakkına girmek istemem. Zaten adı üstünde oyun bu, kendim oynamadıktan sonra ne zevki var?

Oyunu ilk çıktığı zamandan beri oynuyorum, 19 Level'ım. %100 el emeği göz nuru hesabım var ama +1000 CP'lik pokemon lazım bana. GYM savaşlarına da başladım. Oyunu yavaş yavaş kavradım. Karşıma hiç +1000'lik Pokemon çıkmıyoooooorrrrrrrrrr.

hocam 9 lvl ım 400 den yukarı pokemon yok 49 candyli eevee var son candy için eevee aradım toplar bittikten sonra eevee bulabildim (pkestopla aramda 20km var) galiba sonum senin gibi olucak
    not : snorlax en iyi savunma pokemonlarından bence onu gym e koymalısın

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi CezaRap77 -- 3 Ağustos 2016; 4:44:41 >
    Bir bahçemiz var bir taraf çiçekli bir tarafsa çöl bir tarafta gökkuşağı öbür tarafsa kör sınırda kalmışlardanız biz hep sınıfta kalmışlardan çok uzaktayız sıkıntı çekmişlere yakın bir yerde çölde kazanılan zaferler hepsi kanla yazılır ahmak olmasaydın insan tüm zaferler dostça kazanılırdı her gün doğumundan gün batımına her geceden gündüze işlenen bir suç var her bir yerde bahçemiz var cümle derde ol deva diye dua ederdi günde bin defa fayda yok bu çok fena çare yok bu bir bela sanki yoktu başta hepsi kalsın aleminde Sagopa ve Ceza rap için bir pranga

• Teğmen
    175 Mesaj

Cizgifilme bakarsak charizardla pikacunun en guclu pokemonlar olmasi lazim.

Pokemon cizgifilmden once bir oyundu. Bu da oyuna gore yapilmis. Cizgifilmde hypno koca sehri buyuluyor mesela cunku olay yasanmak zorunda. E haliyle boyle abarti seyler oluyor.

|
    |
    michael j fox kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

109 cpligin vuruş güçleri 10 a 25
    18 cpligin vuruş güçleri ise 10 a 100

Hangi ponyta daha güçlü oluyor. Hangisini kasmam gerekir. Cpsi yüksek olan mk iyi yoksa vuruş gücü mü ?

|
    |
    İki ponytam var.

Birini. Cp si 109 ama vuruş güçleri 15 e 25
    Diğerinin cp si 18 ama vuruş güçleri 15 e 100

Sizce hangisi güçlü. Cpsi iyi olan mi vuruşu mu ?

|
    |
    Evolve yap once.

|
    |

Kapıları çalan benim kapıları birer birer.
    Gözünüze görünemem göze görünmez ölüler.
    Hiroşima'da öleli oluyor bir on yıl kadar.
    Yedi yaşında bir kızım büyümez ölü çocuklar.
    Saçlarım tutuştu önce gözlerim yandı kavruldu.Bir avuç kül oluverdim külüm havaya savruldu.
    Benim sizden kendim için hiçbir şey istediğim yok.Şeker bile yiyemez ki kâat gibi yanan çocuk.
    Çalıyorum kapınızı,teyze, amca, bir imza ver.Çocuklar öldürülmesin şeker de yiyebilsinler.
  • Binbaşı
    1722 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: AlpKhanate

quote:

Benim km dünden beri artmıyor. Sürümüm 0.29 . Ne yapmalıyım?

?

Bir kişi de cevap versin artık

Elindeki 497 cp'likl psyduck evolve edersen 1k lık golduck elde edersin.
    |
    |
    dreameren kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

AMD Ryzen R5 1600 @4.1GHz 1.416v ~ @3.925GHz 1.232v || MSI B350M Pro-VD Plus || AMD Sapphire R9 280 @1125 | 1500MHz || ARCTIC Liquid Freezer 240 Cpu Cooler || Crucial Ballistix Tactical 3000 MHz 16 GB DDR4 || EVGA SuperNOVA G2 750w || Deep Cool Kendomen Red || PHILIPS 23" 234E5QSB/01 LED IPS || Xbox 360 Wireless Controller || Logitech G502 RGB & G633 & G710 & F710 Wireless Controller

• Yarbay
    3338 Mesaj
    quote:

quote:

quote:

Benim km dünden beri artmıyor. Sürümüm 0.29 . Ne yapmalıyım?

?

Bir kişi de cevap versin artık

gps i aç

• Binbaşı
    1184 Mesaj
    quote:

Orijinalden alynty: pokezoom

Yki ponytam var.

Birini. Cp si 109 ama vuru? güçleri 15 e 25
    Di?erinin cp si 18 ama vuru? güçleri 15 e 100

Sizce hangisi güçlü. Cpsi iyi olan mi vuru?u mu ?

800-1000 cp lik yoksa elinde hiç kasmana gerek yok biriktir 50-60 tane lucky egg ile toplu evolve yap sonrada postalarsyn hepsini profa.
    50-60 tane evolve için çok rahat 1 haftada birikir. 12 candy e evolve yapylanlary a?yrlyk ver pidgey gibi.

blok
    |
    |
    Mazzini kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

1 sayfa tontik göbekliden sahip olmak istiyorum

2.generation gelsin Togepi avına çıkıcam
    |
    |

Paff|Aroma
  • Çavuş
    84 Mesaj

Teşekkürler
    |
    |
    GökŞah kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

yürüyeceksin rastgele ama lure basılan noktalarda takılmak daha mantıklı
    |
    |
    CezaRap77 kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
    |
    |

Orijinalden alıntı: Witsel

Exeggutor denen aptal bi pokemon oyunda neden bu kadar abartıldı anlamış değilim.

Exeggutor neresi aptal hocam.Kararında güç verilmiş nadir pokemonalrdan birisi.
    Magmar'ın eline veren,Articuno deviren charizard bu kadar ezik olması hayret verici.Koca charizard kuyruğuyla savaşıyor gym'de.Hadi bendeki dandik diyecem.Adam gym'charizard koymuş istisnasız vaperon indiriyor.
    Benim için bu oyunda hayal kırıkığı charizard

Orijinalden alıntı: asi_mawi

quote:

Orijinalden alynty: pokezoom

Yki ponytam var.

Birini. Cp si 109 ama vuru? güçleri 15 e 25
    Di?erinin cp si 18 ama vuru? güçleri 15 e 100

Sizce hangisi güçlü. Cpsi iyi olan mi vuru?u mu ?

800-1000 cp lik yoksa elinde hiç kasmana gerek yok biriktir 50-60 tane lucky egg ile toplu evolve yap sonrada postalarsyn hepsini profa.
    50-60 tane evolve için çok rahat 1 haftada birikir. 12 candy e evolve yapylanlary a?yrlyk ver pidgey gibi.

level 19 um, level 20 de evolve yapmak icin bekliyorum. su an 103 tane hazir bekliyor. 20 olana kadar 120 yi gecer gibi. cunku 4 pokemondan 1 er tane yakalasam +4 gelecek, hali hazirda evolve icin bekleyenlerde de 10 tanesi falan 1 er 2 ser yakalamama bakiyor. 2 lucky egg le direk 22 olacam. Sen de biriktir, bu seviyelerde hakikaten kasmak cok kolay. ben ekstra bi caba harcamiyorum, evden ise isten eve gidip gelmekle gunde 10000 xp rahat kasabiliyorum.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >

HızlıCevap
Reklamlar
son dakika
Bey Azura
haberler
Mobilya Takımları
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR3
0,953
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.