Şimdi Ara

Pokémon GO [ANA KONU] (894. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
38.341
Cevap
188
Favori
1.134.595
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
72 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 892893894895896
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Hocam gymler için bi güncelleme lazım yoksa 30lvl olsanızda bi anlamı yok geri almaları 5 dakika sürmeyecektir 2-3k Dragonitleri deviriyolar. Saldıran taraf her zaman daha avantajlı sen 1 tane güçlü pokemon koyuyorsun saldıran 6 tane 1.5-2k lık pokemonlarla dalıyor ve alıyor güncelleme ile bu işi zorlaştırmaları lazım bizim evin yakınlarındaki gymlere bakıyorum 10 dakikada bir el değiştiriyor, kendim 1 kere gym aldım onuda 5 dakika sonra geri aldılar
  • dionysos1977 kullanıcısına yanıt
    Forum teknoloji forumu olmaktan cikali bayaaa oldu malesef yanlis yerdesin.

Ha bu arada oyunlarda teknoloji, pokemon go da normal bi oyun degil, sosyal bi oyun ve bence oyunlar arasinda en insanliga yararli oyun oyle degil mi?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: cimbomlusinan

Hangi skili daha güçlü yada hangi skil gelirse evolve yapayım magikarpı

Ayrıca eevee evolve yapmak istiyorum ama vapeoron falan yapılmıyormuş galiba artık Doğru mudur?

Evole yapınca skiller değişiyor zaten.Evole yaptıktan sonra skiller sağlam gelirse (özellikle 2. skili Hydro gelmesi gerek) power up yapabilirsin.Sen lvl almaya bak 160 cpliler çıkacak lvlin arttıkça 160 cpliye evole yap geç

Evee hakkında hiçbir bilgim yok.Sansa geliyor galiba

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi C.Rodriguez -- 3 Ağustos 2016; 18:05:39 >
  • Evolvesiz luckky egg'siz 20lvl'e kadar kastım imanım gevredi Şimdi 21lvle 50bin exp istiyor
  • Beyler evolve yapacağımız pokemonun 2. vuruşu tek parça olması için neye dikkat etmemiz lazım. Hep 3-5 parça oluyor sinir oluyorum.
  • quote:

Orijinalden alıntı: NéGRo

Hocam gymler için bi güncelleme lazım yoksa 30lvl olsanızda bi anlamı yok geri almaları 5 dakika sürmeyecektir 2-3k Dragonitleri deviriyolar. Saldıran taraf her zaman daha avantajlı sen 1 tane güçlü pokemon koyuyorsun saldıran 6 tane 1.5-2k lık pokemonlarla dalıyor ve alıyor güncelleme ile bu işi zorlaştırmaları lazım bizim evin yakınlarındaki gymlere bakıyorum 10 dakikada bir el değiştiriyor, kendim 1 kere gym aldım onuda 5 dakika sonra geri aldılar

İyi de bu çok zalimce. Poke altınlarını sadece GYM'de 21 saat durunca kazanabiliyoruz ve diğer bir yol ise coinleri satın almak. Niantic basbayağı oyunculara app-in-purchase yaptırmaya çalışıyor Pokemon Go'yu güncellemeyerek !!!!!
  • Gymde 21 saat durmana gerek yok gymi ele geçir altınını al mağazadan sonra bırak ele geçirsinler 1 dk bile elinde tutman yeter

• Oyun ne zaman türkiyeye gelecek resmi olarak bilen yok mu?

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Oziko kullanıcısına yanıt
    Malesef hocam Niantic şuan sadece paraya odaklanmış gibi yeni sürümlerle birlikte pokemon yakalamayıda zorlaştırmışlar sanırım henüz denemedim ama öyle diyorlar böylece pokeball'larda yetmeyecek hakkıyla oynayanlarda ya hileye başvuracak yada oyun içi satın alma yapıcak.
  • En basit pokemona bile uzum harciyorum, meh

Niye zorlasti ki bu kadar :(

• Assassin2016 kullanıcısına yanıt
    Üzüldüğün pokemona bak, Ankara da geodude yakalamaktan bıktım. Evolve yapıp 5-6 tane golemim oldu. Ama bir tanesi işe yarıyor. mud shot ve stone edge yapan iyi, rock throw yapan yaramaz.

• bazı arkadaşlar hiç stardust ve candy kullanmadan sadece pokemon yakalıyorlar yani stardust kasmanın faydası varmı yoksa aynı kapıya mı çıkıyor ? (ona göre yeni hesap açalım :D )
  • arkadaşlar bana acil snorlax lazım taktik verin nasıl çıkar bu snorlax ?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi CezaRap77 -- 3 Ağustos 2016; 19:39:54 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: CezaRap77

arkadaşlar bana acil snorlax lazım taktik verin nasıl çıkar bu snorlax ?

Pokémon GO [ANA KONU]

Dun 10km lik yumurtadan cikti.

Zaten GYM'in tek faydasi coins vermek. GYM'i ele gecirince coins ini al. Sonra kim ele gecirirse gecirsin. 21 saat sonra yine GYM ele gecir ve coins'ini al

• quote:

Orijinalden alıntı: Oziko

quote:

Orijinalden alıntı: NéGRo

İyi de bu çok zalimce. Poke altınlarını sadece GYM'de 21 saat durunca kazanabiliyoruz ve diğer bir yol ise coinleri satın almak. Niantic basbayağı oyunculara app-in-purchase yaptırmaya çalışıyor Pokemon Go'yu güncellemeyerek !!!!!

Gym i ele geçirdiğinde anında coins alabilirsin. Sonrasında illa devirirler, 21 saat sonra tekrar al.. Yoksa alıp ele geçirsen napcan sanki.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >

• Bir haftadir oynamiyorum su bot mevzulari beni oyundan baya soguttu. Acaba herhangi bir ban dalgasi geldimi veya gelecegine dair bi aciklama var mi ? El emegiyle lucky eggsiz 18 lvl oldum (20lvlda basmak icin duran 15 kadarda hazir evolve var) tam 1400leri dizmeye basladim bot+fake gps, her gymde gordugum 32 33 lvl adamlar beni oyundan soguttu

• pokemonların cp si ve % miktarı var onlar ne demek acaba ?
  • 780lik graveler evolve ettim 1280lik golem oldu

1600-1700 arası olması gerekmiyormuydu level 21

Gym yi kazanmaniz yada bi pokemon eklemeniz halinda direk 10 altin alabiliyorsun shopu ziyaret edip sag ustteki tusa tuslayin

• 
Sayfa: önceki 892893894895896
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.