Şimdi Ara

Pokémon GO [ANA KONU] (453. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
38.340
Cevap
188
Favori
1.134.609
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
72 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 451452453454455
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Fake gps kullanıp ta banlanan bir çok oyuncu olmuş,hala da devam ediyor,oyunun zevkini oynayarak almaya calısın lütfen.
    Server çöktü gözüküyo bende sizde ne durumda arkadaşlar ?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Fake gps ile takilip gymleri ele geciren, su oyunu eglenmek amacli oynayan, vaktini harcayan insanlarin hakkina giren karaktersizler umarim hakettigini yaşar.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • caneycaney kullanıcısına yanıt
    bana da düştü 137 pokedexte o en son 148 var o da dragonair
  • Büyük resimdeki yerimizi almışız hemen
    https://twitter.com/immorali/status/753610009301266432

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Rodin kullanıcısına yanıt
    canı 1se hp pot basman yeter, revive gerek yok. he revive yaparsan da 1 potla canını yarıya kadar doldurmuş olursun, kalanı için hp pot basabilirsn. (kırmızı olan) o da 1 tüp : 20hp
  • Arkadaslar bu pokemonlarin saldiri güçleri için neyi baz aliyoruz cp ile diger iki saldiri puanlari nedir.nLutfen aciklar misiniz veya aciklanan bor yerin linkini atar misiniz. Ben bulamadim.

• Cluptechno kullanıcısına yanıt
    son günlerlde pokemonlar zorluyor, eskisi gibi ilk seferde girmiyor. ben bugun volbata 40 top harcadım, o da halkası kırmızı diye, yok sa sallamadığım bi pokemon da hırs yaptık olan toplara oldu :D

bi de fake gps vs denemişsen bir süre sonrsa stoplar boş çıkıyor ve pokemonlar yakalanmıyor diye yazmışlardı.
  • Khiron K kullanıcısına yanıt
    Lan adamların duvar yazıları bile pokestop. Benim yaşadığım yer bolluk diye seviniyordum da bunu görünce yıkıldım

• Valla yabancı ülkelerde oyun cok tebrik aldı, işte insanlar dışarıda takılıyor, sosyalleşme arttı vs vs diye. Bizim beyin.dll leri eksiklerde kesin ülkemizde saçma saçma sebeplerle yasaklayacak oyunu. Ben bunu daha ilk günden gördüm, şaka maka yapar bu geriler
  • quote:

Orijinalden alıntı: swat57

Beyler acil yardım lazım bi kız arkadaş ios sahibi indirmis yüklerken bekliyormuş sonra yükleme bşarısız diyormuş oyun. Yardım lütfen

Beyler burda ios için anlatılan seçeneklerden "genel profiller" o kısımlarda yokmuş. Acil yardım lazım bayan arkadaş için. İos kullanmadığım için bilmiyorum hiç
    Bu mesaja eklenen görseller:

• b0Ni kullanıcısına yanıt
    Evet haklisin demekki degisiyor pokedex gorulene gore vs bende en son bu cunku

• Serverlar çöp. Poke topu atıyoruz kalıyor olduğu yerde.
  • bi kaç yerde ban dalgasının başladığını okudum, umarım gerçektir.

• Yine lag yükseldi galiba bir akşam çıkıp yürüyemeyeceğiz galiba.

• millet harbi işşiz, plajda elinde telefon, pokemonu bulmak için beach lere daldi 2 kisi, dayak yicekti mallar

• Welcome to Melbourne

• IcyTea Lemon kullanıcısına yanıt
    Pokestop yönünden biraz acımasız oyun bana en yakın 5-10 dakikalık mesafede var 1 tanecik.
  • IcyTea Lemon kullanıcısına yanıt
    Where is adalet ?

• dün mahallemizdeki parkta 2 pokestop var, 2 side dipdibe, bunlara lure basmışlar. bizde arkadaşla oturduk bi banka gelen pokemonu yakalıyoruz. sonra bi genç geldi selam verdi oturdu muhabbet ettik, oda lure u görünce gelmiş. ardından 4 5 arkadaş daha geldi yanımıza, hem pokemon avladık hem muhabbet ettik. normalde olsa kimse gelip selam vermez, oyun sayesinde muhabbet edecek bi ortam oluştu güzel geçti :)

• quote:

Orijinalden alıntı: Speccy

Pokestop yönünden biraz acımasız oyun bana en yakın 5-10 dakikalık mesafede var 1 tanecik.

30dk yürüyorum en az.

Edit: imla

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi swat57 -- 14 Temmuz 2016; 19:22:05 >
  • 
Sayfa: önceki 451452453454455
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.