Şimdi Ara

Pokémon GO [ANA KONU] (1871. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
5 Misafir - 5 Masaüstü
5 sn
38.341
Cevap
188
Favori
1.134.589
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
72 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 18691870187118721873
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: isimsiz55_55

Yarın moltres etkinliğimi var acaba Japonyada
    Bu bilgiye tam olarak nereden ulaştınız? Başlamış bitmiş bile, hiç haberim olmadı.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 0nur! kullanıcısına yanıt
    Hocam reddit' takip edin , ayrıca sabahın 5'indeydi bizim saatimize göre , hani moltres için kalkılır miydi bilmiyorum

• pokemon a pokestop ekleme geldi diye tekrar yükledim evin yanındaki kaç yılllık camiyi talep ettim kabul etmediler 3 oldu bir de generic diyor nesi generic ise gözleri kör olsun kim kabul etmediyse uçarım bende arkadaş etrafimda gözüken 2 pokestop var sadece haksız mıyım

• kahkahaatinlan K kullanıcısına yanıt
    Resim mi kötüydü acaba ben 2-3 hafta önce camii ekletmiştim.
    Camiinin isminin yazıldığı tabelasını çekip göndermiştim tabii geniş açıdan almaya özen gösterdim uzaktanda çekmedim resmi.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi asi_mawi -- 20 Ekim 2019; 22:43:49 >
  • asi_mawi kullanıcısına yanıt
    uygun bulunduğu şeklinde mail geldi. ingresste yok. pokemongo'da da yok. harry potter oynamıyorum ama ingress ve pokego'da olmayan orada da olmaz sanırım.

ingresse eklenip pokemongo ya eklenmeyen isteğim de oldu. bu cell haritası yüzünden. aynı hücre içinde 2 tane portal oluyor ama pokestop koymuyorlar.
  • quote:

Orijinalden alıntı: LucidDream

uygun bulunduğu şeklinde mail geldi. ingresste yok. pokemongo'da da yok. harry potter oynamıyorum ama ingress ve pokego'da olmayan orada da olmaz sanırım.

ingresse eklenip pokemongo ya eklenmeyen isteğim de oldu. bu cell haritası yüzünden. aynı hücre içinde 2 tane portal oluyor ama pokestop koymuyorlar.
    Onu belirtiyorlar zaten. "Evet kabul ediyoruz ama diğer Pokestop olarak ekleyeceğimiz anlamına gelmiyor" diyorlar.

Yaşadığım ilçede tek pokestop yok. Nihayet 8. isteğimde bir camii pokestop'a dönüştürüldü. Ancak etrafında hiç pokemon çıkmıyor. Öyle sap gibi duruyor ortada

cell haritasına bakacagımız biryer var mı ? GYM hangi şartlarda koyuyorlar ?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Belo Betty -- 21 Ekim 2019; 9:45:3 >

• Belo Betty kullanıcısına yanıt
    POkestop olma şansından bahsetmiyorum. Kabul edildiğine dair mail geldi ancak ingresste de yok. :)
    Cell hücrelerini bilgisayardan görmek mümkün. Ben chrome'da tampermonkey yükleyip şu eklentiyi kurdum.https://www.reddit.com/r/TheSilphRoad/comments/7p9ozm/i_made_a_plugin_to_show_level_17_s2_cells_on/

daha sonrahttps://intel.ingress.com/intel adresine girince hücreleri gösteriyor.
    eklediğim resimde ortada görünen üç portalı da ben eklettim. aynı hücre içindeki 2 portal ingresste var. ama birisi pokemongo'ya eklenmedi aynı hücrede olduğu için. ingress oyuncularını dediği şey üçlü, dörtlü pokestop yapmak istiyorsanız karelerin köşelerinden istek gönderin şeklinde.

Pokémon GO [ANA KONU]

• Pokémon GO [ANA KONU]

Bugün yakaladım ,elimde fazlalik shadow ball vuran mewtwo
    Pokedex açık varsa yani daha önceden mewtwo yakalamış birisine veririm.
    Karşılığında birşey istemiyorum. Öncelik reel oyuncularda

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Belo Betty -- 21 Ekim 2019; 13:22:45 >
  • 40 level olunca gym isteğindede bulunabilir miyiz

• quote:

Orijinalden alıntı: isimsiz55_55

40 level olunca gym isteğindede bulunabilir miyiz
    Pokestop isteğinde bulunabiliyorsunuz kabul edilirse ya gym ya pokestop olarak oyuna ekleniyor

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Geçtiğimiz aylarda sızıntılar da çevrimiçi oyuncularla savaş geliyor demiştim ,nihayet resmi açıklama geldi

Go baatle ligue
    https://pokemongohub.net/post/news/go-battle-league-is-coming-2020-official-competitive-online-matching-system/

Ne dediysek o

• Pokemon GO'ya online lig Sistemi geliyormuş
    https://pogoturk.com/pokemon-goya-online-lig-sistemi-geliyor
  • pokemon go tr gelmedimi halen, play storede yok. eger halen gelmediyse yaziklar olsun..

• Gelmedi hocam aynen

• Ben de oyunla ilgili son gelişmeleri paylaşayım:

- Dün kısa süreliğine yanlışlıkla Regi raidleri aktifleştirilmiş. O kısa sürede bile yakalayabilen olmuş söylenene göre. Hatayı farkedip hemen geri çekmişler. Normalde 1 Kasımdan itibaren aktif olacak.

- Bazı gelişmiş pokemonlar doğaya salınmış. Bunların listesi:
    Sceptile
    Blaziken
    Swampert
    Aggron
    Salamance
    Slaking
    Ludicolo
    Exploud
    Shiftry
    Manetric

- Bir de Niantic tarafından dün bir haber yayınlandı. Profesör Willow'un çalışmalarında Rocket Team'i mağlup edince düşen bir eşyadan bahsediliyor, ama tam olarak ne anlama geldiği henüz anlaşılabilmiş değil. Twit linkini paylaşıyorum:https://twitter.com/PokemonGoApp/status/1186689049110765574

• Stop isteğim kabul edilmesine rağmen oyuna eklenmedi.Bilgisi olan var mı acaba?? Bir de bu cell hücrelerini rahatlıkla göreceğimiz bir uygulama var mı acaba??

• 159.0 Çıktı , hemde ne sağlam çıktı. Kodlardan ulaştıklarına yazsam baya yer kaplayacak şimdilik maddeler halinde değinelim;

-Aşağıdaki Pokelerin Galarian Formları eklendi:
    quote:

Aşağıdaki Galarian Pokemon formları eklendi:

WEEZING_GALARIAN
    ZIGZAGOON_NORMAL
    ZIGZAGOON_GALARIAN
    LINOONE_NORMAL
    LINOONE_GALARIAN

- Yeni Adventure Sync Ödül Seviyesi(4. seviye çıktı km'si bilinmiyor 60+ diye tahmin ediyorum, ödülde efsane pokemon olur)
    - Yeni Temalar
    - Roket HQ ve Giovanni kodu eklendi
    - Yeni Görevler
    - Eğitmen Rozeti eklendi
    - Yeni Pvp Sistemi eklendi(6'şarlı savaş olabilir)

quote:

get_BattlePartyCombatLeagueTemplateId
    .set_BattlePartyCombatLeagueTemplateId
    BattlePartyCombatLeagueTemplateIdFieldNumber
    battlePartyCombatLeagueTemplateId_
    BattlePartyCombatLeagueTemplateId

- Roket Radarı(?) eklendi
    quote:

INVASION_RADAR_VIEW_OPENED
    INVASION_RADAR_VIEW_CLOSED
    INVASION_RADAR_VIEW_EMPTY
    INVASION_DECOY_FOUND
    INVASION_GIOVANNI_FOUND
    Giovanni ile kapışmak ve onu bulabilmek için harita tamamlamamız gerekecek

Üst başlıklar bunlar, hepside an itibariyle kodlarda, uygulama boyutu yaklaşık 1 mb daha büyüdü

Stadyum savaşları PvP de oldugu gibi olacak ancak PvP zemini "R" logosuyla değişecek,
    Pokémon GO [ANA KONU]

Bu değişiklikler 3 aya yayılacak şekilde, perdey pey verilecek(Kasım-Aralık ve Ocak)
    En başında sync 2.0. Deneme aşamasındaydı , muhtemelen karşılaştıkalrı hata sonucu ertelenmişti.

Baya heyecen verici çünkü 2019'da dahil hiç bu kadar yenilik ve etkinlik içeren devasa güncelleme olmamıştı
    Pvp'den tut, Rocket takımlarına kadar hemen hemen herşey ya güncelleniyor ya değişiyor

159.0 bir diğer özelliği son 2 süümde Gotc'ha ve Pokemon go plus ile yaşadıgımız bağlanamama sorununu gidermiş olması, iyiki araştırmışım yoksa plus bozuldu diye atacaktım. Kullanan varsa kesinlikle yüklesin sorunları giderilmiş

Şimdilik bunlar pek vaktim yok. İlerleyn zamanda daha ayrıntlı inceleyeceğim

daha "yeni görevler" ,"yeni hareketler"," yeni filtre seçenekleri" görev koşulları"," rocket radar için Donatılabilir Öğeler" gelemedik bile :)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Belo Betty -- 23 Ekim 2019; 20:59:54 >

• Niantic Wayfarer(Pokestop ekleme ve onaylama ) isteğini bana da açmış Niantic. Ancak maalesef testi geçemediğimden 1 ay sonra onay yetkisine sahip olacagım, İsteklerinizi yakından çekip atın arkadaşlar. Bu şekilde uzak çekimler onaylanmıyor ayda 2 vote ile kararı Niantic'e veriyoruz
    Pokémon GO [ANA KONU]

Yakın çekim olsun , ayrıca konuma dikkat edin, street wiev' üzerinden gözüktüğüne de.

Çok sıkı denetleme mekanizması var. Elden bişi gelmiyor

Uygun istekleri şimdiden atın. En olmadı 1 ay sonra hepsini onaylarım

Edit : Niantic, wayfarer 'in yanlışlıkla açıldığını, özür dileyerek kapattıklarını açıkladı .
    Bizim yetkilerde yalan oldu , artık geri ne zaman gelir bilinmez

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Belo Betty -- 26 Ekim 2019; 18:21:2 >

• Belo Betty kullanıcısına yanıt
    Nasıl geçemezsiniz testi ya. henüz bana açmamışlar nedense :)
  • quote:

Orijinalden alıntı: LucidDream

Nasıl geçemezsiniz testi ya. henüz bana açmamışlar nedense :)
    Ah hocam formaliteden sanıyordum üstüne bile düşmedim ,4 istek önüme düşmüş onay falan yapamıyorum, ama kendi isteklerimin durumuna bakabiliyorum .

Artık İngilizcesi iyi arkadaştan yardım alacaz :)

• 
Sayfa: önceki 18691870187118721873
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.