Şimdi Ara

Pokémon GO [ANA KONU] (1870. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
5 Misafir - 5 Masaüstü
5 sn
38.340
Cevap
188
Favori
1.134.610
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
72 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 18681869187018711872
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    emulator devri kapanalı 2 yıl oluyor direk ban atıyorlar zaten o tarz şeylere.
  • DH Pokemon Go oyuncuları olarak bir whatsapp grubu mu açsak, anlık yardımlaşma ve etkinlikler için burası çok kullanışlı olmuyor.
  • Güzel bir Comminity Day 'ı geride bıraktık.
    "Earth Power" tahmin ettiğimiz gibi maalesef pek bir işe yaramıyor. Elinizde Eartquake Groudon var ise zirvede hala o var

Toplamda 7 tane 100 iv shiny buldum. Flygon'u seviyorum. Birçok arkadaş gibi bende CD olacagı günü bekledim :)

Ultra ve Master Lig içinde hazırlar.
    40 level hali bu;

Ultra lig için bunu ayarladım %78 iv 2500 CP'de kaldı

Bu ikiside takas arkadaşlar. Elinde olmayan varsa, öncelik reel arkadaşlar olmak koşuluyla verebilirim, karşılığında birşey istemiyorum

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Belo Betty -- 13 Ekim 2019; 11:23:10 >

• Trapic ve flygon arkadaşlar için ayırtılmıştır. Ayrıca Fake gps rehberi güncellenmiş, "Smali patcher" yöntemi eklenmiştir

https://docs.google.com/document/d/1farjSJn2JF1FuZF6QAsrhUvjywo_gzy9/edit#

rehberde de belirttiğim gibi smali patcher biraz risklidir ama çok daha konforludur. Tabi bilgisayarda şart.

İyi oyunlar

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Belo Betty -- 14 Ekim 2019; 11:55:24 >
  • Belo Betty kullanıcısına yanıt
    Ben o kadar gezmeme, Discord takip etmeme ve 100lerce Trapinch yakalamama rağmen Shiny 100iv bulamadım. Bunun için kullandığın özel bir yöntem yada takip ettiğin sayfa vs. var mıdır? Yoksa bileklik yardımıyla mı bulunuyor?
  • ÇandıR kullanıcısına yanıt
    Shiny şans işidir ,bende discord 'da paylaşılanlara gittim.
    Mesela benim arkadaşlara 2'ser tane gratina shiny geldi ,bende hala sıfır.

Yapacak bişi yok maalesef

Bileklik stardus etkinlikleri olduğu zaman işe yarıyor daha çok.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Belo Betty -- 14 Ekim 2019; 19:37:49 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Beyler telefonda jiroskop pusula desteği olmamasına rağmen kamerada pokemon yakalayabiliyorum nasıl oluyor bu yeni güncelleme falan mı geldi dehşet bir özellik olmuş gerçekten bildiğin kamerada gözüküyor pokemon inanamıyorum ya

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-4C740587D -- 14 Ekim 2019; 22:0:7 >

• Pokestop ekleme yeniden aktif arkadaşlar.
    cell haritasına dikkat edin. kabul edilen 2 tane pokestopum oyuna eklenmedi.
    (birisi ingresste var, birisi ikisinde de yok.)
  • sonunda dittoyu yakaladım...
  • LucidDream L kullanıcısına yanıt
    Eklenmiştir o açın harry pottere görürsünüz pokestopu nedense pokemon goya eklemiyorlar.
    Bizim attıklarımızdan bazıları öyle oldu özellikle park için atılanlar.
  • Belo Betty kullanıcısına yanıt
    Ben de 100 iv doğada hiç bulamıyorum zaten, anca discord'dakilere giderek bulabiliyorum, oradan da hiç Shiny çıkmadı şimdiye kadar. Dediğin gibi şans işi biraz.

Giratina da 25 tane falan oldu heralde elimde, sadece 1 shiny var, hiç 100 iv gelmedi. Efsanevi olduğu için transfer etmeye de kıyamıyorum, öyle çantamı meşgul ediyorlar.
  • valla ben etkinliklere legal girecek durumda değilsem, fake ile bile girsem normal istanbulda yürüyeme mantığı ile random yakalıyorum. 5 tane shiny yakalasam bile %90 iv üstü çıkmıyor genelde %100 imkansıza yakın. yinede discorddan, twitterdan vs. bakıp ışınlanmak bana hiç eğlenceli gelmiyor. fake ile girdiğimde zaten eğlenceli değil bide koordinat bakacam ordan %100 iv yakalamaya uğraşcam falan hiç oyunu açasım gelmiyor öyle düşününce. hazır olan %100 iv gidip alınca eğlenmiyorum ama random yakalarken %91 shiny denk gelse mesela seviniyorum
  • quote:

Orijinalden alıntı: Guest-DF22259B6

sonunda dittoyu yakaladım...
    nerede denk geldi ben artık akışına bıraktım gelmiyor namussuz
  • Reddit'te paylaşmışlar sabahtan beri gülüyorum arkadaş ya

• pokestop talebine ne kadar sürede dönüyorlar , çok bekler miyiz?
  • Despotic kullanıcısına yanıt
    ümraniye buyaka avm'de dolaşırken açıp bir bakayım dedim. numel olarak karşıma çıktı. iki topta yakalandı kereta.
  • discord da bildiğiniz pokemon go oyuncu grupları var mı? pokemonlar ile ilgili konuşabileceğimiz, raidlere girerken toplanabileceğimiz.
  • Yarın moltres etkinliğimi var acaba Japonyada

• quote:

Orijinalden alıntı: isimsiz55_55

Yarın moltres etkinliğimi var acaba Japonyada
    Evet burda
    43.065600,141.358026

5 free pas verecekler ayrıca

• POKÈMON GO ANNIVERSARY diye bi discord grubumuz var. kadıköy civarı.
  • 
Sayfa: önceki 18681869187018711872
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.