Şimdi Ara

Pokémon GO [ANA KONU] (1633. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
38.317
Cevap
187
Favori
1.135.202
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
72 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 16311632163316341635
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Suicine var suan bro

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Ankarada fakeci oyunu bilen en az 37 level raid yapacak arkadaslar bana mesaj yapsin 11 kisilik grubumuz var

• Üçüncü nesil gelmeden önce bir bakmakta fayda var.https://rankedboost.com/pokemon-go/generation-3-release/

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • hile hala devam ediyormu arkadaşlar ?
  • Tr.Fr kullanıcısına yanıt
    Ediyor sen gelme 26 ekimdeki cadılar bayramı etkinliğinde double candy,xp ,dust hangisi gelecek öngörüsü olan var mı?
  • quote:

Orijinalden alıntı: kahkahaatinlan

Ediyor sen gelme 26 ekimdeki cadılar bayramı etkinliğinde double candy,xp ,dust hangisi gelecek öngörüsü olan var mı?

Anlaştık
  • Tr.Fr kullanıcısına yanıt
    Şu sıralar iphone culara karşı çok agresif niantic ama toplu ban gelmedikden sonra bitmez gibi.
  • kahkahaatinlan K kullanıcısına yanıt
    candy var galiba birde budy yürümeleri düşecek xp yazmadı hiçbir yerde xpde gelebilir tabi

https://i1.wp.com/www.gottabemobile.com/wp-content/uploads/2017/10/pokemon-go-halloween-update.jpg?resize=360%2C640&ssl=1

şu görsel dolaşıyor her yerde gen 3 te gelecek gibi gözüküyor. 3 tane sağlam pokemon var gen 3te sanırım ayrıca çok fazla pokemon ve evolveleri var pokedex için baya kasılacak gibi duruyor
  • Etkinlik yarın başlıyomuş. X2 candy var. Gen3ten hayaletler var.

• Gen 3 te tam kac pokemon yarın salınacak belli mi araştıran varmi? Murat yalan imiş umutsa hayal ,Böyle yaşamaktan ben bıktım Usta

https://youtu.be/U0cxwSDUXyM

• Zaten üçüncü nesilde çok sağlam bir hayalet pokemon yok biaz ginger kasarız biraz da 10 luk yumurta kırarız iki kat candy alırız biraz da budy yürütürüz yarı mesafeye.

• Akşam 10-11 gibi başlar etkinlik
  • 5 tane gen3 olması lazım yenilerden. 1i tek evolve olmayan. Diğerleri tek evolve geçiren. Tanıtımda da varlar.

• 10 km leş sableye çıktı :D
  • muratgun kullanıcısına yanıt
    Bence şu etkinlik bitene kadar 10 km yumurta çatlatmayın. Dandik pokemonlar çıkıyor...
  • theVaNguard T kullanıcısına yanıt
    Elde 10 kmlik yumurta varsa çıkacak pokemon değişmiyor yalnız. Pokestopdan yumurta düşer düşmez ne çıkacağı belli oluyor.
  • Bugün çok güzel geçti. Yaklaşık 150 civarı gastly candy topladım. 4 tane 10 km lik yumurta lardan iki tane larvitar (72 candy) bir snorlax (45 candy) bir porygon (42candy) çıktı. Cumartesi günü de iki milktank (lanet olsun) bir snorlax bir de chansey gelmişti. 5 lik yumurta lardan ise çok candy geliyor. Bugün bir eeve e 40 candy geldi.

• Bugün 10'luktan mareep çıktı. 64 candy verdi
  • quote:

Orijinalden alıntı: virussavar

Bugün çok güzel geçti. Yaklaşık 150 civarı gastly candy topladım. 4 tane 10 km lik yumurta lardan iki tane larvitar (72 candy) bir snorlax (45 candy) bir porygon (42candy) çıktı. Cumartesi günü de iki milktank (lanet olsun) bir snorlax bir de chansey gelmişti. 5 lik yumurta lardan ise çok candy geliyor. Bugün bir eeve e 40 candy geldi.

o kadar 10k yumurta nereden bulunuyor azizim bana ayda 2-3 tane anca düşüyor
  • muratgun kullanıcısına yanıt
    Event ler hariç biriktiriyorum 10 km lik yumurtaları event başında altı tane vardı event sürecinde üç tane daha düştü. Gözlemlerine göre elinde ne kadar çok 10 km lik yumurta varsa tekrar tekrar çıkma şansı artıyor. Bir de masal parkı var yakınımda oradaki sherek ve melek kız heykelinden düşüyor çoğunlukla.

• 
Sayfa: önceki 16311632163316341635
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.