Şimdi Ara

Pokémon GO [ANA KONU] (1484. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
38.340
Cevap
188
Favori
1.134.640
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
72 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 14821483148414851486
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Allah allah düşük levelli de bi zahmet vakit ayırıp level kassin niantic e bak biz boşuna mi o kadar vakit harciyoruz

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • bLind kullanıcısına yanıt
    Alakazam en iyi skill var elimde.Adana'da gırla kendileri.

İv yüksek bitanesini dustladim 2850 oldu ama gelen geçen tokatliyor iyi vuruyor sağlamda yiyor.

Bu arada merkez park galeria Shell neşri gelmiş

• quote:

Orijinalden alıntı: Richard Parker

İv yüksek bitanesini dustladim 2850 oldu ama gelen geçen tokatliyor iyi vuruyor sağlamda yiyor.

İki tane alakazam yaptim

91iv olan psycho cut / focus blast

89iv olan psycho cut / shadow ball

Çıktı şans yokki tekrar candy biriktirmeye uğraşıyorum :(

• Fena değil sanki :D

Pokémon GO [ANA KONU]

• quote:

alakazamın Adana'da olması çok ironik bizim memlekette kaşıkçı conolarımı temsil ediyor ne yapıyorsa
  • LakeShow L kullanıcısına yanıt
    Supermis harrrrbiden

• Abi bunun olayı nedir.Var mı bi güzelliği savunmada 1 numara gözüküyomuş diğer oyunlarında

• quote:

Orijinalden alıntı: LakeShow

Fena değil sanki :D

Pokémon GO [ANA KONU]

Daha ne olsun dun benim paylaştığım fotoyu gördün mü :(

• bLind kullanıcısına yanıt
    senin yumurtalardan çıkanlar aklıma geldikçe ben üzülüyorum hacı
  • quote:

Orijinalden alıntı: Görkem !

quote:

alakazamın Adana'da olması çok ironik bizim memlekette kaşıkçı conolarımı temsil ediyor ne yapıyorsa

heheh olabilir bak güzel yaklaşım bu
    Bende diyorum yüreğire yaklaştıkça Abra'nın evrimleşmişi kadabra niye çıkıp duruyor

• quote:

Orijinalden alıntı: bLind

quote:

İki tane alakazam yaptim

91iv olan psycho cut / focus blast

89iv olan psycho cut / shadow ball

Çıktı şans yokki tekrar candy biriktirmeye uğraşıyorum :(

Bizim burda optimum var baya büyük alış veriş merkezi.Önünde çay bahçeleri ve Adı meşhur devasa merkez park var(Adana central park diyoruz biz)
    Buralarda hiç bitmeyen pigi nesti Snorlax,Golem Abra hatta larvitar bile bulunuyor.İstanbul'dan adam buranın koordinatını bot'a atıyor çok pokemon var diyeBir önce magmar nesti daha önce jynix nesti vardı baya bereketli yani
    Şimdide shellder nesti gelmiş benim için çok çok iyi oldu
    Bolca hile muhabbeti dönmüş dünden bu yana.birkaç hafta sadece buralarda oynayan birisi hele eventi yakalamışşa idda ediyorum çok rahat 30 olur.
    Ben fazla oynamıyorum.Hesap bile arkadaşımın hediyesi.
    Kendisi yurtdışında çalışırken oyunu görmüş gelirken iki hesap satın almış nerden aldıysa birisi bana hediye etti.6 aydır üstüne sadece 2 level koyabildim o kadar evente rağmen sen düşün

demem odur ki kıçı kırık bir oyun için birbirinizin kalbini kırmayın.
    40 level zaten manyak gibi oynayanlar hariç legal olarak ulaşılabilecek bir değer değil zaten.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Richard Parker -- 4 Mayıs 2017; 11:16:40 >

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: Görkem !

quote:

heheh olabilir bak güzel yaklaşım bu
    Bende diyorum yüreğire yaklaştıkça Abra'nın evrimleşmişi kadabra niye çıkıp duruyor

şehit erkut akbaya doğru direk 3000 cp li kadabralar varmış

• Dünkü tartışmaları bugün okumuş oldum bu oyunda pokemon ların yerlerini gösteren site vs.. dahi kullan mamış biri olarak aslında oyunda şu yapılmalı gym lerde hilecileri bertaraf edecek yada en azından usulüne uygun oynayan bizleri madur etmiyecek bir çözüm bulunmalı. Cunki takas ve oyuncular arası pokemon savaşı gelir ise oyunu legal oynayan ben dahi oyunu bırakmak zorunda kalacağım ben o kadar emek harcarken birilerinin onla bunla level kasıp sonra yok şu levelim vs.. diyip oyun içinde üstünlük kuracak.

Zaten. Asla anlamadığım konu şu grafikleri eh işte oyun derinliği vasat olan bu oyunda diğerlerinden ayıran tek ve essiz olay rastgele pokemon avlamak yürümeye teşfik yani sokak sokak semt semt dolaşarak zevk vermesi burdaki kimseye değil lafım ama hile ile oynayan kişiler durum bu iken çocukluklarında ne yaşadılar nasıl bir eziklik ki sanal olan böyle bir şeyde güçlü ve ileri leveli olmal adına oyunun tüm zevkinin olduğu sokak park gezmeyi atlamaları inanın piskolojik vaka diyorum. Burada erkek egemen bir topluluk olduğunu varsayarak ( bayan varsa affetsin beni ) en marjinal örnek şu bence adriana lima size geliyor sevgilim ol vs.. diyor siz yok ben pc basında resimlerine bakacağım öyle zevk alıyorum diyorsun. Hileciler bana göre tam olarak bu :)

• Oyuna tam olarak vakıf değilim.Ancak sansasyonel olduğu ilk 10 günde bu işin böyle olacağı tee o zamanlar discord source, reddit gibi yerlerde konuşuluyordu."Niantic ingress altyapısını emule etmesi büyük hatadır"diye bas bas bağrılıyordu.
    ingress altyapısını oyuna olduğu gibi gömülmesi 1-mevcut açıklarını bilen coderler kolaylıkla bot yazabildi 2-pokestop,gym ingress altyapısından çekildiğinden o oyunu oynamayan bölgeler buralardan mahrum kaldı.
    Geçen Kozan'a gittim (Adana'nın en büyük 2. ilçesi nufusu 130.000 civarıdır) Kaç adet Gym ve pokestop vardı tahmin edin "0".Evet koca bir sıfır.
    130.000 innsaın yaşadığı bir ilçede bir tane pokestop,gym yok.
    Bu oyunu orda oynayacak adam haliyle sıkılıp gps,bot'a saracak."oda başka oyun oynasın canım" diyemezsiniz.popüler oyunu insanlar oynar. sen yapmazsın ama bi başkası eninde sonunda hile yapar.pokestop ve gym için.

İlk sayfalarda Adamın evinin önünde 4 tane pokestop 2 tane gym var oturduğu yerden çevirip duruyor hile yapana saydırıp duruyor.Bir başkası hesabını kiralıyor hileye oda kayıyor.E senin en farkın kaldı?
    Niantic bu durumun farkında oldugu için bot ve gps göz yumuyor.Mümkünatı var mıdır yoksa yakalanmamanın?Hadi sıkıyorsa Asphalt8'de hile yapın anında öpülürsünüz.
    Niantic "ben parama bakarım"diyor oyunun ne alt yapısında düzeltme nede başka bişi yapıyor.
    Yahu adam bot yazıp C# kaynak kodlarını ghupta paylaşıyor Vs ile açıldıgında neler var o kodlarda.
    Herif Gym otomatik saldırtacak bir yer bulmuş hesaplıyor envarteri ona göre gym'ye çöküyor.Sniper sistemini pokedex'e entegre etmiş olmayanları avlıyor Iv ve skill değerini daha yakalamadan hesaplayıp çöp ise atlıyor falan daha neler neler.
    Bu oyunun tek kurtuluşu var .Pokestop ve Gym belli aralıklarla mesafelere eşit olarak dağıtılacak,sonra geriye dönük tarama ile olağan dışı hesap aktiviteleri banlanacak.
    Merkezde yaşayan Gym üstünde pokestop kırarken, kırsal'da yaşayana tek bir pokestop reva görürsen oyuncuların tepesini attırır,Tarihin en gelişmiş botlarını oyununa çıkar sende mal mal kalırsın.
    İdda ediyorum Niantic kullanım koşullarını başından beri ihlal etmemiş kullancı 20'de 1'dir
    Bunları tespit edip özel mew,mewtwo etkinlikleri yapacaksın.Altına evente boğacaksın diğer kara lsitedekiler ne hali varsa görsün

• erolerk E kullanıcısına yanıt
    yaşadığım yerden ötürü. gps ye başvuruyorum ancak ne levelimi son 6 aydır birisine belirtmedim nede 1 kişi olmadı yanımda pokemonlarina bakayım diyen. herkesi bir tutmayalım lütfen.

• quote:

Orijinalden alıntı: Sparta-cus

Abi bunun olayı nedir.Var mı bi güzelliği savunmada 1 numara gözüküyomuş diğer oyunlarında

Zor bulunuyor yani pokedexte açması zor, gymde işe yaramaz.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi King Stannis -- 4 Mayıs 2017; 13:17:15 >
  • Richard Parker kullanıcısına yanıt
    "İdda ediyorum Niantic kullanım koşullarını başından beri ihlal etmemiş kullancı 20'de 1'dir "

Bi röportajda okudum oyunun max oyuncu sayısının %80'i bırakmış. Şu an oynayanların da %80'inin hileyle oynadığını sanıyolarmış. Kabaca %4 ediyor o da.

Bu istatistiğe oyunu apk olarak indiren bizler hileci olarak mı dahil olmuş oluyoruz onu bilmiyorum ayrıntı yoktu. Ama google playde Türkiye'ye sunulmadı oyun. Teoride alayımız hileci sayılabiliriz :D
  • Nest'ler malum degisti, bugun bulduklarimi paylasayim belki isinize yarar. (Istanbul Anadolu)

Kalamis parki > Kabuto
    Yogurtcu parki > Dunsparce
    Fenerbahce parki > Natu
    Goztepe Ozgurluk parki > Snubull
    Dalyan parki (fenerbahce - caddebostan sahil hatti) > Sneasel
    Sahrayicedit Milli hakimiyet parki > Horsea
    Kozyatagi Kriton Curi parki > Shuckle
    Kozyatagi Hurriyet parki > Remoraid
    Maltepe sahil parki 1 > Magikarp
    Maltepe sahil parki 2 > Swinub

Goztepe 60. yil parkini cozemedim 3 tane farkli nest var gibi, gul bahcesinde jynx, orta-ustte ponyta, cadde girisine dogru da marill

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Hexagon Sun -- 4 Mayıs 2017; 15:19:3 >
  • İstanbul'da mareep nesti gören olursa yazsın plz tek eksiğim onun gelişmişleri kaldı 3. nesil çıkmadan tamamlamak istiyorum

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi busterr -- 4 Mayıs 2017; 15:58:36 >
  • busterr kullanıcısına yanıt
    Mareep nest'i oyunda yok maalesef. Ayni sekilde dratini, larvitar gibi pokemonlarin da yok.

Nest'i olmasi mumkun olmayan pokemonlar sirali tam liste:

Dratini, Pineco, Larvitar, Mantine, Gligar, Chansey, Mareep, Sudowoodo, Aerodactyl, Snorlax, Lapras, Skarmory, Miltank, Lickitung, Porygon , Grimer, Koffing, Tangela , Hitmonlee, Hitmonchan, Hitmontop , Stantler, Phanpy , Togepi, Ditto, Unown

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Hexagon Sun -- 4 Mayıs 2017; 16:6:33 >
  • 
Sayfa: önceki 14821483148414851486
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.