DonanımHaber'de AraYENİ GELİŞMİŞ ARAMA
ForumBu Bölümde Ara
Yeni DH Portal arayüzümüz herkese açık ALFA sürümüne girmiştir, siz de bu deneyime davetlisiniz. Gizle Detaylar ve Geri Bildirim
Pokémon GO [Ana Konu]
Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
10 Misafir Kullanıcı
29.879
Cevap
254
Favori
654.155
Tıklama
Giriş
      80 Mesaj
      21 Nisan 2017 14:14:06
      quote:

Orijinalden alıntı: DaVinci

Alıntıları Göster

Şahsen 44'lük delikanlıyım galiba en yaşlı da benim

daha büyüklerini tanıyorum :)

• Teğmen
      132 Mesaj
      21 Nisan 2017 15:07:37

Ben hep garip hissediyorum hor goruyolarmis gibime geliyor bölgeseller göç ederse çıkar farfect ancak

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Alenes02 -- 21 Nisan 2017; 15:11:7 >
      SevimliHaya1et kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

• Teğmen
      132 Mesaj
      21 Nisan 2017 15:13:19

Millet okey batak oynuyo biz pokemon farkımız tarzimiz

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
      SevimliHaya1et kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

• Yüzbaşı
      299 Mesaj
      21 Nisan 2017 15:40:59
      Gecen gun ingress soylemisyim egerki pokrmonu görüyor bulamıyorsanız size yardimci olacaktir benek benek olan yerlerde pokemonlar spam oluyor acik parlak bryaz olanlar ise pokestop ve gym oluyor

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi SevimliHaya1et -- 21 Nisan 2017; 15:42:30 >

• Yarbay
      4004 Mesaj
      21 Nisan 2017 15:57:58
      Dün etkinlik bitmeden topladığım son dalga 2 km'lerin birinden Lapras çıktı Bugün de iki tane 10 km düştü bakalım ne çıkacak. Etkinlikte düşürdüklerimden hep larvitar veya dratini çıkmıştı şimdi gene amelelere dönmez umarım

• Onbaşı
      35 Mesaj
      21 Nisan 2017 16:09:57
      Yavru pokemonlardan bir tek Elekid ile Pichu eksik kaldı, etkinlikten kalma son bir 2'lik var elimde, hadi inşallah. :)

• iOS Beta Kullanıcısı
      4144 Mesaj
      21 Nisan 2017 16:54:44
      Hp tyrogue çıktı arkadaşlar iv 80 bu hitmontop is yapan pokemon mu yoksa pokedex içinse daha iyisini beklemeden evolve edeyim :)

• Teğmen
      204 Mesaj
      21 Nisan 2017 17:20:35
      quote:

Orijinalden alıntı: SevimliHaya1et

Gecen gun ingress soylemisyim egerki pokrmonu görüyor bulamıyorsanız size yardimci olacaktir benek benek olan yerlerde pokemonlar spam oluyor acik parlak bryaz olanlar ise pokestop ve gym oluyor

haritadaki portallar (açık parlak beyaz olarak tarif ettiğin) gym ve pokestop olduğu doğru ama diğer beneklerin pokemon spawn noktası olduğu kesin değildir. o benekler ingress te enerji için olan xm lerdir. pokemonla alakalı olduğunu düşünmüyorum.

• iOS Beta Kullanıcısı
      4144 Mesaj
      21 Nisan 2017 18:16:41
      Attack diye tyrogue u evolve yaptim hitmonlee yoktu meğerse attack ve defence değeri aynıymış hitmonchan oldu neyseki en iyi skiller geldi biraz teselli oldu :)

• Yarbay
      5336 Mesaj
      21 Nisan 2017 19:07:07
      quote:

Orijinalden alıntı: bLind

Hp tyrogue çıktı arkadaşlar iv 80 bu hitmontop is yapan pokemon mu yoksa pokedex içinse daha iyisini beklemeden evolve edeyim :)

Hicbirisinin bi ise yaradigi yok hocam.evolve et gitsin pokedexde acilsin.

• Teğmen
      106 Mesaj
      21 Nisan 2017 19:18:45
      Niantic yine sacma sapan bir degisiklik yaparak haritalara ve scanner'lara darbeyi vurmus. Bir cok insanin bunlar olmadan oynamayacagini ve oyun icindeki tracker sisteminin berbat oldugunu hala anlamadilar herhalde.

25 level altindaki hesaplarin hepsi bir pokemon ile karsilastiginda farkli farkli IV, CP ve movesetler goruyor. Level 25 uzeri ise ayni degerleri goruyor artik. (Onceden level 30'du bu)

Yani kisacasi en cok dusuk levelli arkadaslar etkilenecek. Misal 2 kisi pokemon avlamaya ciktiniz biriniz level 20 biriniz 21'siniz arkadasiniz gitti dragonite buldu 2000 CP, 100 IV, en iyi movesetli. Size tamamen farkli bir Dragonite gelecek ve oyundan tahminen nefret edip sileceksiniz.

Gercekten cok enteresan bu Niantic, GPS Joystick'lere ve botlara ulasimi engelleyecegine bunlarla ugrasiyor. Bazen diyorum keske bu oyun 2 sene sonra ciksaydi da en azindan kendimizi beta tester gibi hissetmeseydik.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Hexagon Sun -- 21 Nisan 2017; 19:24:24 >

• iOS Beta Kullanıcısı
      4144 Mesaj
      21 Nisan 2017 19:23:13
      quote:

Orijinalden alıntı: !sTaNbLuE

Alıntıları Göster

Hicbirisinin bi ise yaradigi yok hocam.evolve et gitsin pokedexde acilsin.

Eyw birsey sormak istiyorum ben oyunu ilk zamanlar yükleyip çok oynamamıştım son iki aydir baya sardım eskiden pokecanta ve item çanta genişletmede indirim olmus bu neye istinaden oldu ? Acaba yine olur mu ?

• Yüzbaşı
      341 Mesaj
      21 Nisan 2017 19:25:46
      quote:

Orijinalden alıntı: bLind

İki tane evolve yaptım hitmontop gelmedi, diğerleri geldi. Farklı birşey mi gerekiyor hitmontop için?

• iOS Beta Kullanıcısı
      4144 Mesaj
      21 Nisan 2017 19:43:36
      quote:

Orijinalden alıntı: wotgate

Alıntıları Göster

İki tane evolve yaptım hitmontop gelmedi, diğerleri geldi. Farklı birşey mi gerekiyor hitmontop için?

Hitmontop için hp sinin en iyi özelliği olması lazımmış.

• Teğmen
      132 Mesaj
      21 Nisan 2017 20:05:25

Ben joystic engellenmesine katılmıyorum eğer kişinin ilinde hiç pokestop yoksa kullanmasını haklı bulurum ya da engelli biri dışarı çıkamayacağı için oynuyorsa evden onu da haklı bulurum

Hexagon Sun kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

• Binbaşı
      1471 Mesaj
      21 Nisan 2017 20:07:17

Bu sorunun çözümünü bilen varsa yardımcı olabilir mi?
      Edit: Aynı sorunu mobil ödemede de yaşıyorum.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi NeoSpac -- 21 Nisan 2017; 20:8:18 >

• Yüzbaşı
      299 Mesaj
      21 Nisan 2017 20:13:30

Hocam yapman gereken sey mobil odemeleri yani kartlari sil odeme yapacagim karti yeniden tanimla paycelll ODEME KABUL ETMIYOR

NeoSpac kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

• Yüzbaşı
      554 Mesaj
      21 Nisan 2017 20:46:37
      Sabahki 10 lukları kıramadan 1 10 luk daha verdi. Bugün 10 luk günü herhalde.

Steam = asi_mawi
    • Yüzbaşı
      346 Mesaj
      21 Nisan 2017 21:14:34
      İngress i yukledim chat var pokemon go da da ileride gelebilir demekki altyapisi hazir

• Yarbay
      4004 Mesaj
      21 Nisan 2017 21:26:02

Ben de sabah iki tane 10'luk düşürdüm. İlkinden 89 iv Snorlax çıktı. İkincisinden larvitar bekliyorum

asi_mawi kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.