Şimdi Ara

Pokémon GO [ANA KONU] (1376. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
4 Misafir - 4 Masaüstü
5 sn
38.340
Cevap
188
Favori
1.134.609
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
72 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 13741375137613771378
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: -Bane

@dedecimmm
    Gen 2 gelmeden önce kırdığım son 10 km'den banada gelmişti Aerodactyil.

@brkdur
    Gen 2'nin pinser'ı hocam buda işte.Sürekli çıkıyor.

Pinsir bazen işe yarıyo gymlerde saldırısı falan fena değil. pinecoda da iş yok forretress mi ne onda da. akraba torpilinden 10kmlik yumurtaya girmiş belli :)
  • karakartal013 K kullanıcısına yanıt
    üsküdarda sadece iskelede ve balık pazarının orda kütüphane var orda çok pokemon çıkıyor ben 31 levelim hep üsküdarda kastım bi kere kadıköye gittim çok az pokemon var üsküdara göre

ortalama 2 saatte 100 pokemon yakalıyorum 10 luk yumurtalarıda sahilde kırıyorum öyle ayarlıyorum 2. diragonite yapacam 3. ye az kaldı

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • -Bane kullanıcısına yanıt
    yumurtalar açıldığı yere göre değişiklik gösterebiliyor herhalde ben 8 10km yumurtayı sahilde açtım 4 dıratini 1 skarmory 1 larvitar 1pineco diğerini hatırlamıyorum güzel çıktı yani

• Yüksek IV'li Jynx istifleyin, Dragonite'ı resmen patır patır indiriyo karı :D
  • Eeveenin gelismisleri doğada çıkabiliyor mu?

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: CartmanBra

Eeveenin gelismisleri doğada çıkabiliyor mu?

Çok nadir çıkıyor ve zor yakalanıyor. 6-7 defa çıktı karşıma heralde toplamda, hiç yakalayamadım.
  • Hersey planladigim gibi gidiyor.Suan 730 bin stardust var ve 30.lvl ortasindayim.Haziran sonu 1 milyon stardust hedeflemistim ama gorunuse gore gececegim.

Haziran bittiginde 31 lvl zaten olurum.O gune kadar yuksek cp li pokeleri biriktirip iyi olanlari evolve + powerup yapacagim.Az kaldi az

• widew W kullanıcısına yanıt
    ben kadıköyde pokestop fazla olduğu için tercih ediyorum. pokemonda çıkıyo gerçi birsürü artık almıyorum bazılarını o derece yani
  • erolerk E kullanıcısına yanıt
    bende bu etkinlikte yakaladım ilk. yarın bitiyor etkinlik vakti olan bugün bol bol gezsin merkezi yerlerde takılsın yakalar illa
  • dedecimmm kullanıcısına yanıt
    yımırtadan çıkan adam gibi pokemon olsa gam yemem. arada bir denk geliyor. yoksa insan sinir oluyor. artık iv değeri de sınırlı geliyor. best-best yerine strong-strong çıkıyor. ne anladım? aerodactyl gen1'de tek eksik ( bölge pokemonlar hariç). gen2'de tamamlandı sayılır. sağlam bir larvitar lazım.
  • yaklaşık 10 dakika önce hayatımın magikarpı 196 cp avcuçlarımın içinden kaçtı giti

razz berry ve ultra ball attım ama tek defa fırladı gitti
  • yaklaşık 10 dakika önce hayatımın magikarpı 196 cp avcuçlarımın içinden kaçtı giti

razz berry ve ultra ball attım ama tek defada fırladı gitti
    Ben arıyorum hocam.5'likten mi çıkıyor artık?
  • Alenes02 A kullanıcısına yanıt
    10 km'lik yumurta düştü tam bu soruyu soracaktım iyi oldu gördüşüm :) umarım miltank ya da larvitar gelir :D mareep hayallerim suya düştü ampharos'un skilleri görünce :(
    elektrik tip pokemona ne alaka dövüş skill'i :D mareep kasmayı bırakıyorum ben ampharos beklentilerimi karşılayamayacak anlaşılan :(
  • LakeShow Mustafa kardesim pm den hesabini yolladi.Elazig da ikamet ediyor ben istanbulda.

Kendisine cikarsa lapras , bol bol magi (1 tane aldim hatta) ve gym kasacagim.Boylece yardimlasmis olacagiz.

• karakartal013 K kullanıcısına yanıt
    Kadıköy'de en çok nerelerde pokemon çıkıyor

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
    Yok hocam o totemi bizde denedik,9 tane 10km lik yumurtayı aynı anda sahil kenarında kırdık lapras gelir diye hepsi sycter ile pinsir gelmişti
    Beşiktaş ve eminönü iskeleleri arasında bolca görüyorum ben.

• Yumurtalarda soyle bi ozellik var bence

1,nerden sana düştüğü onemli ona gore çıkıyor

2,hangi lvl aldiginn onemli m8sal 10lvl 4tane 10km yumurta dustu sen bunlari 30 lvl de kirdin ama sana 10 lvl dusmesi gerken poke dusuyo

3,yumurtayi kirmak icin pokemon aciyorum sonra ekrani kilitliuorum cebime atiyorum gps acik oldugu icin yumurta kiriluyo elimde telefonla gezmek zorunda da kalmiyom;)

• 
Sayfa: önceki 13741375137613771378
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.