Şimdi Ara

Pokémon GO [ANA KONU] (1374. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
4 Misafir - 4 Masaüstü
5 sn
38.340
Cevap
188
Favori
1.134.560
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
72 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 13721373137413751376
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • 2. shiny magikarpı yakaladım... yalnız bunlar transfer edilemiyor galiba. illa evolve etmek mi zorundayız?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-DF22259B6 -- 27 Mart 2017; 16:27:25 >
  • widew W kullanıcısına yanıt
    tuzlada oturuyorum ama hafta sonları kadıköye geçiyorum genelde vaktim olursa oralarda oynuyorum. üsküdar nasıl pokemon açısından var mı farklı şeyler?
  • Grimp kullanıcısına yanıt
    cp düşük ama saldırırken işe yarayabilir.
  • Ben bir şey soracağım, biz x2 eventi bekliyoruz ama bu event bugüne kadar kaç kez geldi bilen var mı? Ben 1 kez geldi diye hatırlıyorum, diğerlerinde x2 stardust ve transferde x2 etkinliği oldu. Ben artık beklemekten sıkıldım yakında basacağım yavaş yavaş lucky egg'lerle birlikte evolve'ları.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • ben bu kadar saçma şey görmedim 2 tane blissey 1 tane snorlax vardı gym'de ölmüyorlar bütün dövüş pokemonlarımı kullandım ölmedikleri gibi hasarlarıda aşırı yüksek saçmalık ya kaç canları var bunların 300 mü 400 mü?

• dgkn.95 kullanıcısına yanıt
    Hocam bendeki 2038 cp lik blissey de 335 hp var, ilk gördüğümde ben de şok olmuştum

• dgkn.95 kullanıcısına yanıt
    Bendeki blissey 2778 cp 385 hp bu degerler bile blissey icin mutevazi rakamlar tam 285 km yurudum blisseyle sirf seker icin cunku deger

• Agalar benim 1,nesilden eksik bi kac poke kaldi tauros falan onlari nasil elde edicem 10km yumurtadan 2,nesil pokelerde cikmaya basladi uff ufff, koleksiyoncuyum bu arada gym savaslarina katılmıyorum sanki biraz hole var benim burada

• Kaç km'lik yumurtadan hangi pokemonlar çıkıyordu? Nereden ulaşabilirim?
  • quote:

Orijinalden alıntı: !sTaNbLuE

Bi lapras daha yakaladim.ohhh mis gibi

1 tane dDaHha miii. Bu ne bolluk :)

• quote:

Orijinalden alıntı: yacoupe

quote:

Orijinalden alıntı: !sTaNbLuE

Bi lapras daha yakaladim.ohhh mis gibi

1 tane dDaHha miii. Bu ne bolluk :)

Etkinlik boyunca 5 6 dan fazla yakaladim.2 3 tanesini ben kalanlarini arkadasim aldi kendine alirken banada.

Sadece 1 tanesinin cp si yuksek cikti gerisinin dusuk hep.Transfer ettim gitti.

Lafim size degil yanlis anlamayin.Ama ben burada cok kez soyledim gelin yardimlasalim birbirimize sifrelerimizi verelim hem gym kasariz hem pokeler yakalariz diye.ama kimse orali olmadi.Simdi bakiyorumda "yav bana niye cikmiyor " vs vs diye hayiflaniyorlar.

Kimse kimseye birden sifre vermez elbet ama whatsapda vs konusarak guven kazanilabilinirdi.Ben z burninda gym dusururken bana kendi takimimdan biri yanasti.Indirme bisver biz anlastik kirmizilarla onlar suralari biz buralarda duruyoruz gel oraya koy diye.Birbirimize tel no berdik sohbet ettik 1 2 kerede karsilastik sifrelerimizi verdik.Kim ne alirsa hepimize aliyor.Boylece pokeler ve gym kasiyoruz.

• erolerk E kullanıcısına yanıt
    ben 2 kere chansey görmüşüm 1 kere yakalamışım onu da transfer etmişim :( bende istiyorum da hiç chansey yada blissey göremiyorum :(
  • !sTaNbLuE ! kullanıcısına yanıt
    IV si iyi yakaladin mi lapras

• X2 gelirmi bilmem ama ben nianticden 1 nisanda etkinlik bekliyorum. 15 16 nisan gibi zaten kesin olur paskalya muhabbetinden. ama inşallah 1 nisandaki etkinlik şuanki kadar tırt olmaz
  • Soyle onemli bir durum var son guncelleme resmen rezalet note 5 kasarmi evt kasiyor donuyor olcmedim ama dramatik fps dususleri var bir an once duzeltme yayinlamalari lazim bildiginiz ara ara oynanamaz hale geliyor sizde durum nedir ?

• erolerk E kullanıcısına yanıt
    harita ile birlikte pokemonlarda kayboluyor birden 25 30 saniye sonra geri geliyor. eğer sabitsem sorun yok ama hareket halinde isem ve pokemon kaçırdı isem sövüyorum :D 2 3 kez magikarp kaçırdım öyle umarım cp leri yüksek değildir
  • larvitar ve mareep genel olarak nerelerde çıkıyor bileniniz var mı ?
  • hsnblll H kullanıcısına yanıt
    ikiside çok az gerçekten larvitar'ı buddy yapmıştım şimdi birazda mareep kasıcam :D
  • blissey i power up sınırına getirebilsem ben de larvitarı koyucam budy e ama bi yandan da gözüm yemiyo artık.O kadar şeker kasıp evolve ve power kasana kadar kaç ay geçer kim bilir :)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi hsnblll -- 28 Mart 2017; 0:10:25 >
  • Iphone a pokemon go nasıl yükleniyor arkadaşlar?
  • 
Sayfa: önceki 13721373137413751376
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.