Şimdi Ara

Pokémon GO [ANA KONU] (1375. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
6 Misafir - 6 Masaüstü
5 sn
38.340
Cevap
188
Favori
1.134.610
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
72 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 13731374137513761377
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    valla şuan bana elektrik tipi lazım o yüzden seri mareep kasmak istiyorum :D ampharos ilaç gibi gelcek :)
  • karakartal013 K kullanıcısına yanıt
    Aynen bide o var hemde o kadar sık oluyorki bugun lapras gordum nearby de bildigin deparlayarak harekete gectim ( 1 laprasim var di oda yumurtadan ) tam yaklastim hersey kayboldu nearby de sol ustte donen lanet simge baglanamiyor dedim kacarsa lapras neyseki 40 sn falan sonra kendine geldide lapsari aldim bu kadar suredir oynarim ilk yakalamam laprasi

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • dgkn.95 kullanıcısına yanıt
    Ampharos'u pokedex için istiyosan ayrı da, pek işe yaramıyor

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-6924C9316 -- 27 Mart 2017; 23:28:17 >
  • ampharos jolteon dan iyi mi
  • 2 tane jolteon var bende artık sıkıldım gym'e saldırırken jolteon kullanmaktan o yüzden ampharos istiyorum güçlü olur inş :)
  • SevimliHaya1et kullanıcısına yanıt
    Tauros Amerika da çikiyo alamazsin bolge pokesi onu bende de glimer ile evolvu muk kaldı 1 nesilde

• anelka3939 kullanıcısına yanıt
    Aynen 1 defa geldi umut ediyoz gelir diye

• SevimliHaya1et kullanıcısına yanıt
    Ama bu pokeleri tauros kangaskhan göç ettirirlerse yakalayabilirsin şimdi su pokelerini göç ettirdikleri gibi ama çok işe yaramiyolar koleksiyon sadece

• kucukadam91 kullanıcısına yanıt
    Pokémon GO [ANA KONU] Bunlar 10 kmden çikiyo

• quote:

Orijinalden alıntı: dgkn.95

2 tane jolteon var bende artık sıkıldım gym'e saldırırken jolteon kullanmaktan o yüzden ampharos istiyorum güçlü olur inş :)

Sıkılma sıkılma. Güçlü bi jolteona yaklaşamıyo bile hiçbiri. Bi de mareep çok sık bulunmuyor, kolay gelsin
  • quote:

Orijinalden alıntı: Alenes02

Pokémon GO [ANA KONU] Bunlar 10 kmden çikiyo

Hitmonchan ve Hitmonlee çıkmıyo galiba artık, onuun yerine Tyrogue çıkıyor, onun appraise'ine göre de evrimleştirince bunlara dönüşüyor. Bi de yanlış hatırlamıyosam 5kmlikten çıktı bana

• Tyrogue 5 kmden çıktı bana

• sultanahmet ve çevresinde oynayan var mı
  • Bİrkaç günlüğüne Antalya'ya geldim ama pek öyle nadir bişeyler göremedim. Var mı önerebileceğiniz bir yerler?

Pokedex tamamlamaya çalışıyorum sadece. 214/221

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • hsnblll H kullanıcısına yanıt
    Ampharos tan benimde beklentim cok yuksekti 20 ye 140 cikti skilleride ama cok buyuk hayal kırıklığı jelton ile kiyaslanmaz xs cikmasina göre cok yavas ben canini bile doldurmuyorum artik o kadar gözümden düstü hatta yakindaki pokedexte mareep gorursem gitmiyorum.
    Pokémon GO [ANA KONU]

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi dedecimmm -- 28 Mart 2017; 1:9:29 >
  • Alenes02 A kullanıcısına yanıt
    Sürekli pinaco çöpü çıkıyor.
  • quote:

Orijinalden alıntı: -Bane

Sürekli pinaco çöpü çıkıyor.

O pineconun anasını eşşek kovalasın. 17 ya da 18 yumurtadan çıktı gereksiz. bi halta da yaramıyor
  • -Bane kullanıcısına yanıt
    Aerodactyil cikti bugun bana 10 km den bazi arkadaslar ariyordu sanirim eksik diyorlardi yumurtadan 5 olmustur bana diger turlu hic yakalayamadim yumurta catlatsinlar

Pokémon GO [ANA KONU] Hatta baktim simdi 185 candy olmus rahat 10 tane cikmis demekki yumurtadan
    Pokémon GO [ANA KONU]

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi dedecimmm -- 28 Mart 2017; 2:8:4 >

• @dedecimmm
    Gen 2 gelmeden önce kırdığım son 10 km'den banada gelmişti Aerodactyil.

@brkdur
    Gen 2'nin pinser'ı hocam buda işte.Sürekli çıkıyor.
  • Benim derdimde bambaska bana yumurtadan 501 cpli 85 ivli Larvitar cikti iyi dedim 125 yapayim bunu gelistiririm buddye filan aldim tam 125 yapacagim zaman bir tane 65 cp li Larvitar yakaladim iv sine bi baktim haydaaa 88 89 diyor dedim ben 501 i yapmiyayim en iyisi 90 ustu cikar yumurtadan bekliyeyim bekleyis o bekleyis hala bulamadim.
    Pokémon GO [ANA KONU]
    Pokémon GO [ANA KONU]

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi dedecimmm -- 28 Mart 2017; 2:18:24 >

• 
Sayfa: önceki 13731374137513761377
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.