Şimdi Ara

Pokémon GO [ANA KONU] (1371. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
38.340
Cevap
188
Favori
1.134.620
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
72 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 13691370137113721373
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • İstanbuldayım. Sadece yakalayarak 5. Gyradosumu yaptım. Bu arada Kadıköye gittim 1 saat takıldım bir halt çıkmadı. Eve dönerken nearbyde Lapras gördüm, 700 küsür Cplik ama sonunda yakaladım :)
  • quote:

Orijinalden alıntı: !sTaNbLuE

quote:

Orijinalden alıntı: -Bane

Bende anca yumurtadan gelirse diye umuyordum ama daha güzel bişe çıktı geçen gün o yüzden lapras dan geçtim.Larvitar'ım oldu Artık 125 şeker yapana kadar buddy takılacaz.Yine günlük magikarp toplamaya çıkacam ama akşam üstü sanki daha çok pokemon atıyor gibi geldi bana.O yüzden bugün akşamı bekliyorum bakalım nolacak

Keske istanbulda da magikarp mersinde ki kadar ciksa.Valla sirf 4 5 tsne gyrados icib mersine gidrcegim en sonunda o olacak. 1 tane var brnde ve suan 580 candy var 2.gyrado da hazir.Ama insan soyle 4 5 tsne olsun istiyor

Gel hocam takılırız Twister çıkanları çöpe atmasam baya olmuştu bende de Sadece Hydro pump ve dragon pulse vuranları sakladım.

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: !sTaNbLuE

quote:

Bende anca yumurtadan gelirse diye umuyordum ama daha güzel bişe çıktı geçen gün o yüzden lapras dan geçtim.Larvitar'ım oldu Artık 125 şeker yapana kadar buddy takılacaz.Yine günlük magikarp toplamaya çıkacam ama akşam üstü sanki daha çok pokemon atıyor gibi geldi bana.O yüzden bugün akşamı bekliyorum bakalım nolacak

Keske istanbulda da magikarp mersinde ki kadar ciksa.Valla sirf 4 5 tsne gyrados icib mersine gidrcegim en sonunda o olacak. 1 tane var brnde ve suan 580 candy var 2.gyrado da hazir.Ama insan soyle 4 5 tsne olsun istiyor

Gel hocam takılırız Twister çıkanları çöpe atmasam baya olmuştu bende de Sadece Hydro pump ve dragon pulse vuranları sakladım.

Insallah hocam.Hatta sifrelerimizi verelim sen bana magi kas ben sana lapras vs istedigin birsey cikarsa alirim.

Yuksek cp li gyrados olsun ki gymlere koyyayim istiyorum.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• -Bane kullanıcısına yanıt
    twisterları atmayaydın hızlı vuruş kaçılmıyor ondan ve sürekli vuruyor gym defansında iş görüyor bayağı
  • quote:

Orijinalden alıntı: muratgun

twisterları atmayaydın hızlı vuruş kaçılmıyor ondan ve sürekli vuruyor gym defansında iş görüyor bayağı

Onu sonradan fark ettim hocam,ilk başlarda istediğim skill Hydro p. gelmeyince sinirden silmiştim direk.
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: muratgun

Onu sonradan fark ettim hocam,ilk başlarda istediğim skill Hydro p. gelmeyince sinirden silmiştim direk.

Crunc

• !sTaNbLuE ! kullanıcısına yanıt
    bende rıhtımda adalar iskelesinin orda lure atmış 3 kişi gördüm gidip "selamun aleyküm arkadaşlar dratini nerde" demiştim onlardan biri senmiydin yoksa :D

bu cevabı dün sana yazmıştım başkasının görüşünün altına gitmiş :D
  • İstanbul'da yaşayan hayrına Aerodactır bulabilen varsa özelden pm yollayayım bana yakalar mı?
    porygon da oda olabilir.Labras mı? oda olumlu
  • Richard Parker kullanıcısına yanıt
    aerıdactır o kadar çok çıktı ki yumurtadan kusasım geliyor artık :D üstüne 10luk yumurta boşa gitti diye sövüyorum. lapras 1 defa yumurtadan çıktı bide dün kadıköyde denk geldim. porygon diye bir pokemonun varlığından bile haberdar değilim :D
  • karakartal013 K kullanıcısına yanıt
    5 kmden çikiyo porygon evolvu donphan ve süper bi şey

• Valla bıktım bu oyundan. Yumurta kırıcı aldım, 6 tane 10km biriktirmiştim. 4 tane Pineco, 1 Gligar 1 Suowodo çıktı. Allah belalarını versin

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi kucukadam91 -- 26 Mart 2017; 22:1:24 >

• Alenes02 A kullanıcısına yanıt
    yanlışın var donphan phanpy adlı filin evole hali
  • kucukadam91 kullanıcısına yanıt
    ben hiç sabredemiyor anında koyuyorum onluk çıkınca :) geneçn dratini çıktı artından chansey çıktı iyi gidiyo derken dün pineco çıktı sövdüm :D 10luk çok nadir veriyo ve benim daha doğru düzgün bir snorlaxım yok yolda bulduğum güçsüzün dışında
  • Ben haftaya telefonu teslim edicem işyerine. O yüzden son 1 hafta. Bugün çok yumurta çatlattım ama maalesef hayal kırıklığı. Pokedex hala çok eksik
  • gen2 kaçıncı sezonda başlıyor bilen var mı? aklıme geldi merak ettim :D
  • Sonunda.. Pokémon GO [ANA KONU]
  • Bu da abimin Magikarp şekeri.. Bulana kadar devam.. Pokémon GO [ANA KONU]
  • quote:

Orijinalden alıntı: karakartal013

bende rıhtımda adalar iskelesinin orda lure atmış 3 kişi gördüm gidip "selamun aleyküm arkadaşlar dratini nerde" demiştim onlardan biri senmiydin yoksa :D

bu cevabı dün sana yazmıştım başkasının görüşünün altına gitmiş :D

Haydaaa.Hzldun taner sahnesinin ordaydim aksam.2 arkadas vardi onlarla da irda tanistim.

3 umuzun yanina gelen senmiydin ? Hatta dratini nearby de var ama cikmiyor demistin.ULan o sen isen ne gulerim he tesadufe

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi !sTaNbLuE -- 26 Mart 2017; 22:47:58 >
  • Yemeyip içmeyip magikarp mı toplamış abin
  • karakartal013 K kullanıcısına yanıt
    Karıştırdım porygon oyuncak ördek gibi bi şey mavi kırmızı evolvu de var porygon 2

• 
Sayfa: önceki 13691370137113721373
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.