Şimdi Ara

Pokémon GO [ANA KONU] (1370. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
38.340
Cevap
188
Favori
1.134.499
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
72 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 13681369137013711372
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: asi_mawi

quote:

Orijinalden alıntı: DaVinci

Lapras'ın gölgesi bile yok gene, bu etkinlikler belli grupları hiç etkilemiyor anlaşılan.

33 levelim laprası daha nearby de bile görmedim. Yumurtalar olmasa daha da göremezdim.

Denizli'de ne Lapras'ı hocam ? Shellder görmedim ben daha.
  • Mersin de oturmanın avantajı iki haftada bir gyarados yapıyoruz Sahil silme magikarp kaynıyor.Aynı zamanda dratini ve shelder'da atıyor arada ama 32 lvl oldum Lapras'ı bende sadece event'in ilk gününde yakalayabildim yani.O günden beri bidaha gölgesini bile görmedim geri çektiler lapras spawnını bence.
  • gen1 pokemonlarını burdaki herkes çoktan tamamlamıştır fakat bende hala porygon yok nerde bu porygon :D
  • Benim evim de işim de deniz kenarında ona rağmen lapras la alakam yok. niantic 10luk yumurtana pigdey çıksı. İnşallah

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi DaVinci -- 26 Mart 2017; 13:11:41 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Assassin2016

quote:

quote:

Lapras'ın gölgesi bile yok gene, bu etkinlikler belli grupları hiç etkilemiyor anlaşılan.

33 levelim laprası daha nearby de bile görmedim. Yumurtalar olmasa daha da göremezdim.

Shellder arasıra çınarda camide çıkıyor tek tük ama çilek sarı top at denk gelirse. Tek topda kaçıyor.

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: Assassin2016

quote:

quote:

Shellder arasıra çınarda camide çıkıyor tek tük ama çilek sarı top at denk gelirse. Tek topda kaçıyor.

Bana hiç denk gelmedi. Şu etkinlikte bari çıksa diyorum.

• Gen1 de birtek porygon kaldı laprasıda dün buldum, trump tower istanbullular için her türlü pokemonun ç8ktığı bir yer, yolu düşen takılsın yarım saat

• 9vs6 9 kullanıcısına yanıt
    Canlandırma derken? 10 pokemon vardı gym'de işte.

• Dandirik de olsa ben de buldum bir tane lapras. Denizle alakasız bir yerde
  • quote:

Orijinalden alıntı: busterr

Canlandırma derken? 10 pokemon vardı gym'de işte.

Kaç tane revive+potion kullandın demek istiyor.
  • quote:

Orijinalden alıntı: dgkn.95

gen1 pokemonlarını burdaki herkes çoktan tamamlamıştır fakat bende hala porygon yok nerde bu porygon :D

bende porygon ve aerodaktır yok.
    nerelerde bu aero ya

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Richard Parker -- 26 Mart 2017; 13:47:7 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: -Bane

Mersin de oturmanın avantajı iki haftada bir gyarados yapıyoruz Sahil silme magikarp kaynıyor.Aynı zamanda dratini ve shelder'da atıyor arada ama 32 lvl oldum Lapras'ı bende sadece event'in ilk gününde yakalayabildim yani.O günden beri bidaha gölgesini bile görmedim geri çektiler lapras spawnını bence.

Yok hocam hâlâ var.Mavi takimdan arkadasim bana 2 3 tane aldi kendisine alirken. 2 tane de ben aldim.Dun de ben rihtim da magi kasarken bulmus ama ayni anda girdigimiz icin soft yedim kacirmis laprasi

Ama cp leri dusuk hep.Sadece 1 tanesi 1844 cp frosth breat ice beam skilli.Gerisi 1000 cp alti cikti tramsfer ettim 3 4 tanesini.Bunla beraber bende 3 tane lapras oldu.

Birisi yumurtadan cikan wonder 1778 cp (coook olmustu ama lapras gucu dusurduklerinde bu kaldi elimde) digeri 2110 cp li laleli de yakalamistim ama onunda gucu dustu 1908 cp son olarakda 2 3 gun once yakaladigim 1844 cp li.

Fazlasiyla yeter bana.en baba Dragonite ve snirlaxin icinden geciyorlar

Rtkinlik bitene kadar yine cikar 2 3 tane daha eminim bundan.

• Lapras yok arkadaş ya. Hiçbir yerde yok. 6 Temmuz'dan beri şu oyunu oynuyorum, daha 1 tane dahi görmedim. Gölgesini dahi görmedim.

Diğer eksiğim de Porygon. Onun bir kere gölgesini gördüm ama sightings zamanıydı, arayamadım gidip.

Ayrıca x2 event'inin de olma ihtimali artık giderek azalıyor bence. Hatta yok bile diyebilirim. 240 tane evolve bekliyor, artık sıkıldım beklemekten.

Bekleyerek avantaj elde etmeyelim diye bence bu x2 event'ini açmayacak niantic. Yine ya double stardust verirler ya da transferde x2 candy.
  • Malatya da oynayan var mı

• Özel pokemonları yakalamak için o ülkelere giden var mı acaba? Avustralya için kanguru vardı mesela.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • 2 tane 10 k kırdım matine ve pineco çıktı

• !sTaNbLuE ! kullanıcısına yanıt
    Bende anca yumurtadan gelirse diye umuyordum ama daha güzel bişe çıktı geçen gün o yüzden lapras dan geçtim.Larvitar'ım oldu Artık 125 şeker yapana kadar buddy takılacaz.Yine günlük magikarp toplamaya çıkacam ama akşam üstü sanki daha çok pokemon atıyor gibi geldi bana.O yüzden bugün akşamı bekliyorum bakalım nolacak
  • f.uz10 F kullanıcısına yanıt
    Bnmde 2aydır 8 tane 10km bekliyor son 9.yu bekliyorum 1 aydır 1 tane 10km yumurta düşmedi 9 a tamamlayıp kuluckaya koyucam inş
  • delpiero68 kullanıcısına yanıt
    evet kaç tane
  • quote:

Orijinalden alıntı: -Bane

Bende anca yumurtadan gelirse diye umuyordum ama daha güzel bişe çıktı geçen gün o yüzden lapras dan geçtim.Larvitar'ım oldu Artık 125 şeker yapana kadar buddy takılacaz.Yine günlük magikarp toplamaya çıkacam ama akşam üstü sanki daha çok pokemon atıyor gibi geldi bana.O yüzden bugün akşamı bekliyorum bakalım nolacak

Keske istanbulda da magikarp mersinde ki kadar ciksa.Valla sirf 4 5 tsne gyrados icib mersine gidrcegim en sonunda o olacak. 1 tane var brnde ve suan 580 candy var 2.gyrado da hazir.Ama insan soyle 4 5 tsne olsun istiyor

• 
Sayfa: önceki 13681369137013711372
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.