Şimdi Ara

Pokémon GO [ANA KONU] (1283. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
4 Misafir - 4 Masaüstü
5 sn
38.341
Cevap
188
Favori
1.134.581
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
72 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12811282128312841285
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: IcyTea Lemon

Yeni güncelleme notları ana mesaja girilmiştir, iyi eğlenceler!

Sağa sola kaçıyorlar. Uçan pokemonlarda sağa sola kaçıyor ve yükseliyorlar. Bazıları çok hareket ediyor hatta sanırım razzberry verince sakinleşiyor ya da bana öyle denk geldi 😄

Great ve döndürerek atmayla 160 xp kazanıyordum genelde ama artık ilk atışta yakalarsak first throw bonusu olarak artı 50 xp ile toplam 210 xp kazanma şansımız var çok iyi olmuş bence ve hızlı bir şekilde xp puanımız artmaya başlayacak.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Gen 2 ne tipsizmiş be snorlaxın minikliği munchlax dı galiba eklendi mi o acaba, en sevimlisi o bence haha

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: FairFight

quote:

Orijinalden alıntı: IcyTea Lemon

Yeni güncelleme notları ana mesaja girilmiştir, iyi eğlenceler!

Sağa sola kaçıyorlar. Uçan pokemonlarda sağa sola kaçıyor ve yükseliyorlar. Bazıları çok hareket ediyor hatta sanırım razzberry verince sakinleşiyor ya da bana öyle denk geldi 😄

Great ve döndürerek atmayla 160 xp kazanıyordum genelde ama artık ilk atışta yakalarsak first throw bonusu olarak artı 50 xp ile toplam 210 xp kazanma şansımız var çok iyi olmuş bence ve hızlı bir şekilde xp puanımız artmaya başlayacak.

Anladım sağol. Biraz orjinal birşey bekliyodum da basit bi karşılaşma mekaniği olmuş. Dövüş gelmedikçe sarmayacak gibi

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >

• Rica ederim. Bende atak yaparlar sanıyordum jilet yaprak saldırısı falan

• 1804 umbreon 2601 espeon yaptım 2 şer kere daha power up yapılabilir. 2 tane eli ayağı düzgün wonder eevee zor buldum zaten.

Pinab berry ile yakalayınca daha fazla candy veriyor sanırım yanlış mı anladım altdaki yazıdan bilemiyorum.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi asi_mawi -- 17 Şubat 2017; 12:51:34 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: volkan.ka

quote:

Orijinalden alıntı: muraska

senin yaptığın galatasaray forumuna gelip "hala bu takımın maçlarını mı izliyosunuz ne garip insanlarsınız" demeye benziyor.

insanlar bu konuda ortak bi platform oluşturup pokemon go ile ilgili yorumlarını yazıyorlar.

ama sen gelip bu oyunu oynayanları "garip" olmakla itham ediyorsun.

şimdi de kafayı sıyırmakla itham ettin.

çok büyük sorunların var sanırım. Allah yardım etsin ne diyelim.

Okuduğunu anlamakta problem çekiyorsun, kimse seni bu konuda uyarmamış.
    Büyüğün olarak seni uyarayım. Okuduğunu iyi anla sınavlarda başarısız olursun.

Garip kelimesini oynayanlara değil, bana garip gelmesi ile alakalı yazdım.

cümleyi şu şekilde kursaydım (anlayacak mısın bilmiyorum)

şu oyunu oynayanlar bana hep garip gelmiştir.

o zaman haklısın oynayanlara laf etmiş olurum.

insanların oynaması bana garip geldi.

Bu kadar basit.

Hala aynısını söylüyorum.

Bu oyununun ülkemizde hala oynanıyor olması bana garip geliyor. Şaşırtıcı enteresan.

öncelikle benden büyük olduğunu nereden çıkardın ; bir de sınav filan diyon ya sınava girme yaşını çoktan geçtim, sınavları ben yapıyorum .

asıl sen cümle kurmada ve düşüncelerini anlatmakta problem çekiyosun ki konuda bu kadar insandan ortak bir tepki aldın.

herkes benim gibi anlamış, sorun sende demek ki. (bilmiyorum idrak edebilecek misin, bilal'e anlatır gibi anlattım )

• Hayret bir şey... Bi sağlığa bakın, sonra cp ye bakın sonra da ilk vuruşa bakın. Bu nedir Allah aşkına. Tipi geçtim zaten :) Cp çıkmamış CP si 693
    Pokémon GO [ANA KONU]

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Baroone -- 17 Şubat 2017; 12:59:46 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Baroone

Hayret bir şey... Bi sağlığa bakın, sonra cp ye bakın sonra da ilk vuruşa bakın. Bu nedir Allah aşkına. Tipi geçtim zaten :) Cp çıkmamış CP si 693
    Pokémon GO [ANA KONU]

bu iyiymiş ya chansey'e rakip çıktı :)

ama en azından chansey'nin vuruşları iyiydi bunun başka vuruşu var mı acaba

• Up-grade diye bir item çıktı bunu hangi pokemonu evolve etmek için kullanıyoruz bilen var mı ?

• Uzatmayın arkadaşlar sorununuz varsa özelden halledin...

• muraska M kullanıcısına yanıt
    Var hocam bende yakaladım bundan counter diye başka bir skilli daha var

• MonsterKill88 kullanıcısına yanıt
    Yakaladığın gen2 pokemonun ya da gen 1 deki bazı pokemonların gen 2 ye evrimleşmesinde kullanılıyor. Slowbro gibi. Bak bakalım elindekilere evolve düğmesinin yanında belirginleşen taş olmalı

• quote:

Orijinalden alıntı: muraska

birisi mi alıntıladı ?

erolerk ve olivera nickli arkadaşlar sana tepkisini gösterdi. 1 mi 2 mi daha sayı saymayı bilmiyosun ilkokul terk filansın galiba .

forumdaki diğer arkadaşlar da senin gibi konuyla ilgisi olmadığı halde konuya gelip boş boş konuşanlardan bıktıkları için uğraşmak istemiyorlar senin gibilerle.

evet tek başına garip kelimesini kullandığında ortaya söylemiş oluyorsun. haliyle forumda bu oyunu oynayanlar üstüne alınıyorlar. hala bunu idrak edemedin ilkokul terk arkadaşım.

yırtık dona gelince yırtık donlarla baya haşır neşir olmuşsun galiba hemen aklına yırtık dondan çıkan şeyler geliyo :)

adım fenasi kerim. aptal saptal nesilin önderi olarak git şikayet et. bunlar yüzünden böyle oldum de :)

başarıyla ilgili kişilere şikayet edilmiştir.

• MonsterKill88 kullanıcısına yanıt
    Porygon için o
  • Baroone kullanıcısına yanıt
    Buldum porygon içinmiş, bütün gen2 ye geçiş için pokemonları hazırlamıştım bir tek porygon candysi eksikti onun itemi geldi ama daha 30 candy lazım

• çok korktum .

hadi şimdi ikile :)
  • quote:

Orijinalden alıntı: MonsterKill88

Buldum porygon içinmiş, bütün gen2 ye geçiş için pokemonları hazırlamıştım bir tek porygon candysi eksikti onun itemi geldi ama daha 30 candy lazım

Ben daha kendisini bulamadım ki candy'sini bulayım :D
  • delpieroalk kullanıcısına yanıt
    Bende evente 1 gün kala denk gelmiştim

• Oyun eylülden beri rezalet her öğlen düzenli olarak göçüyor açılsa bile geç açılıyor güncellemeden sonra böyle oldu oyun ilk çıktığı zaman mükemmel bir oyundu zaten cihazim 1gb ram bellegi var zor kaldırıyor

• quote:

Orijinalden alıntı: MonsterKill88

Up-grade diye bir item çıktı bunu hangi pokemonu evolve etmek için kullanıyoruz bilen var mı ?

nerden nasıl çıktı hemen söyle :D

taşların gizemiyle uğraşıyorum sabahtan beri
  • 
Sayfa: önceki 12811282128312841285
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.