Şimdi Ara

Pokémon GO [ANA KONU] (1214. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
38.340
Cevap
188
Favori
1.134.622
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
72 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12121213121412151216
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Bu program güncel değil ya.. 2 gün önce tüm gymlerde pokemonum vardı. Onları gösteriyor.
  • Bu etkinlik bize akşam üzeri gelmedi mi neden daha önce bitirdiler geç başladı erken bitirildi gibi oldu, bugün sabah çevirenlere de kırıcı gelmedi galiba?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Tentacruel

quote:

Orijinalden alıntı: MaDJeRo

quote:

Niantic artık hileye çözüm bulmalı diyoruz daha şikayet ettiğimiz kullanıcıları bile inceleyip banlamıyor.

X2 event gelene kadar hiç evolve yapmıyacağım diyordum ama Çarizardla Muk yapıp azaltıcam oyunu. Hile+soğukla gitmiyor.

bende şuan omanyte i omaster yapıyorum buddyle.. baya uğraştıracak.. bu omanyte nerden bulunur

Benimde budym omanit şimdiye kadar 2 tane omanit yakaladım hiçbir yerde çıkmıyor deyyus.

Adana'da zibil gibi hocam her dolanmaya 3-4 tane yakalıyoruz çokta bi iş yaptıgı yok yoksa burdaki gym omaster iel ryhorn kaynardı

• quote:

Orijinalden alıntı: Richard Parker

quote:

quote:

Orijinalden alıntı: MaDJeRo

quote:

Niantic artık hileye çözüm bulmalı diyoruz daha şikayet ettiğimiz kullanıcıları bile inceleyip banlamıyor.

X2 event gelene kadar hiç evolve yapmıyacağım diyordum ama Çarizardla Muk yapıp azaltıcam oyunu. Hile+soğukla gitmiyor.

bende şuan omanyte i omaster yapıyorum buddyle.. baya uğraştıracak.. bu omanyte nerden bulunur

Benimde budym omanit şimdiye kadar 2 tane omanit yakaladım hiçbir yerde çıkmıyor deyyus.

Adana'da zibil gibi hocam her dolanmaya 3-4 tane yakalıyoruz çokta bi iş yaptıgı yok yoksa burdaki gym omaster iel ryhorn kaynardı

Ben pokedexte omastarı açamadım o yüzden budym yaptım, güçlü pokemon istemiyorum pokedex tamamlansın istiyorum.

Zaten ne kadar güçlü olursa olsun hileciler yavaş yavaş indiriyor gymleri.

• Şu Pokemon Go'nun neden hala Türkiye'de resmi olarak çıkmadığını bilen var mı acaba? Oyuncu sayısı gün geçtikçe azalıyor fakat halen bazı ülkelerde oyunu çıkarmamakta diretiyor Nintendo, enteresan.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi destroyer333 -- 4 Ocak 2017; 17:57:15 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: destroyer333

Şu Pokemon Go'nun neden hala Türkiye'de resmi olarak çıkmadığını bilen var mı acaba? Oyuncu sayısı gün geçtikçe azalıyor fakat halen bazı ülkelerde oyunu çıkarmamakta diretiyor Nintendo, enteresan.

Oyun Türkiye'yle birlikti Çin ve Rusyada da çıkmadı neden çıkmadı bilmiyorum 3 ülkede iyi para getirecek pazarlar gibi görünüyor.

Bugün reddite konu gördüm oyuncu sayısı ne durumda bilmiyorum ama hem play store hem appstore da Pokemon go en çok kar eden uygulamalar arasında 1. sıraya çıkmış.

• Oh be sonunda Aerodactyl buldum, hiç de beklemediğim bir anda hem de. Beyazıt'ta tramvayda pokestop farm yaparken çıktı şansa bala, kaç aydır rotam orası hiç gölgesi bile çıkmadıydı hâlbuki. Neyse kısmet bugüneymiş, 1st gen pokedexi tamamlamaya bir adım daha yaklaştım, 4 pokemon kaldı

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi busterr -- 4 Ocak 2017; 18:34:59 >
  • destroyer333 kullanıcısına yanıt
    Turkce dil paketi ve kirsal kesimde pokestop yok
  • Yabancı Sitelerde Crobat,Bellossom,Politoed,Slowking,Steelix,Blissey,Kingdra,Esperon,Unberon,Porygon2 'nin mayıs 2017'ye akdar oyuna ekleneceği konuşuluyor.
  • quote:

Orijinalden alıntı: OLIVERA

Turkce dil paketi ve kirsal kesimde pokestop yok

İstanbul'daki pokestoplar bile yetersiz, merkezi bir yerde oturuyorum en yakın pokestop 10 dk yürüme mesafesinde.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Richard Parker

Yabancı Sitelerde Crobat,Bellossom,Politoed,Slowking,Steelix,Blissey,Kingdra,Esperon,Unberon,Porygon2 'nin mayıs 2017'ye akdar oyuna ekleneceği konuşuluyor.

Konuşulan çok da nianticte çalışanlar tırt... Haliyle böyle olunca çıkması sürpriz oluyor çıkmaması değil :-)

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Arkadaşlar emek camiide alakazam var 10dk önce çıktı duyurulur

Pokémon GO [ANA KONU]
  • Alakazam imana gelmiş.
  • Bu gen 2 de gelecek pokemonlar için gen 1 den hangi pokemonları biriktirmek gerek liste vs. var mı?
  • Arkadaslar bu iv degeri savasta etkilimi?
  • quote:

Orijinalden alıntı: MonsterKill88

Bu gen 2 de gelecek pokemonlar için gen 1 den hangi pokemonları biriktirmek gerek liste vs. var mı?

Sanırım bu işine yarar....
    Pokémon GO [ANA KONU]

Not: Alıntıdır...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Baroone -- 4 Ocak 2017; 22:07:49 >
  • Baroone kullanıcısına yanıt
    Teşekkür ederim tam olarak bunu arıyordum.
  • Sırf blissey için chansey buddy liyeceğim çünkü bulunmuyor her yerde serefsiz su laprası fulleyeyim de :-)

• Bu Politoed ne ayak?

Sinirli Poli'ye ne oldu?
  • Gym savaşlarında her skilli dodgelayan var mı bana uzun sürüyormuş gibi geliyor sadece ikinci skilleri dodgelamaya çalışıyorum.
  • 
Sayfa: önceki 12121213121412151216
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.