Şimdi Ara

Podcast Sorunu

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
7
Cevap
0
Favori
570
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadaşlar herkese iyi günler öncelikle,
    direk sorunumu anlatmaya geçiyorum.. Sorunum 3 gün önce başladı Iphone 6 pc de eşzamanlamıştım yedekleme amaçlı sonradan bir kaç podcast yayınını indirmeye hazırlanıyor diyerekten indirmemeye başladı. Bir kaç yayını indirince dedim galiba sunucudan kaynaklıdır o yüzden pek sıkıntı etmedim. Sonra pcden indirip dinleyim dedim ama fark ettim ki pcden sıkıntısız şekilde bütün yayınları indirebiliyorum. Sonra telefondan tekrar deneyince artık hiç bir yayını indiremez hala geldim. ve şöyle kalıyor indirmek için hazırlanıyor başta 10 dakika gibi bi süre bekledim sonra 1 saat bekledim ama fark ettim ki hep böyle kalıyor şimdi diyeceksiniz pcden indirip telefona at ama her zaman pcye geçemiyorum o sebepten ötürü burada yardımınıza ve fikirlerinize muhtacım.

Podcast Sorunu

• Xinhai kullanıcısına yanıt
    Şuan ben denedim sıkıntı olmuyor. iPhone yedek olayı ile ilgili bir çok problem mevcut. Yapmanız gereken bütün podcastleri silip tekrar yüklemek. Hem PC'den hem cihazınızdan.
    Eğer sorun çözülmezse buraya tekrardan yazabilirsiniz, elimden gelen yardımı yaparım.

Ayrıca kusura bakmazsanız da cihazınızın iPhone 6 olduğuna inanmak güç. Resolution oldukça düşük ve simgeler bayağı büyük.

Podcast Sorunu

• quote:

Orijinalden alıntı: iPhoneon

Şuan ben denedim sıkıntı olmuyor. iPhone yedek olayı ile ilgili bir çok problem mevcut. Yapmanız gereken bütün podcastleri silip tekrar yüklemek. Hem PC'den hem cihazınızdan.
    Eğer sorun çözülmezse buraya tekrardan yazabilirsiniz, elimden gelen yardımı yaparım.

Ayrıca kusura bakmazsanız da cihazınızın iPhone 6 olduğuna inanmak güç. Resolution oldukça düşük ve simgeler bayağı büyük.

Podcast Sorunu

Hocam ekran büyütme standart değil ondan büyütülmüşde 4sden 6ya geçince biraz zorlandım o sebepten ötürü büyükte o dediğinizi bu sabah yapmıştım bilgisayarımdan bütün yayınları sildim aboneliklerimi iptal ettim ama tekrar abone olunca değişen birşey olmadı şuan sorun halen devam etmekte.
    Not: Podcastler şuan pcde hepsi yüklü.
     Podcast Sorunu

Anladım, eğer iCloud hesabınızda önemli şeyler yoksa hesabınızı değiştirebilirsiniz.
    Birde böyle deneyin.
  • quote:

Orijinalden alıntı: iPhoneon

Anladım, eğer iCloud hesabınızda önemli şeyler yoksa hesabınızı değiştirebilirsiniz.
    Birde böyle deneyin.

Maalesef öyle bir imkanım yok.
    O zaman tek çare yedeğinizi tekrar geri yüklemek. Eğer buda sorununuzu çözmezse, Cihazınızı iTunes üzerinde DFU modda sıfırlayabilirsiniz. Bence podcastler için bu kadar çabaya değmez.
    Yinede siz bilirsiniz, iyi forumlar. :)
  • Şöyle planladım kendimce pcde indirildiği için tekrar eşzamanladım ve pcdeki podcastleri telefona attı 1 hafta süresince telefonu pc bağlamayıp itunes üzerinden podcast dinlemicem eğer tekrar sorun çözülmezse dediğinizi yaparım.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.