Şimdi Ara

Poco X3 NFC 2999 TL / SNP 732G / 64+6 GB / 120 HZ / IMX 682 / 5160 mAH / IP53 (5. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
95
Cevap
0
Favori
14.782
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
Giriş
  • 3000 liraya rakipsiz bi telefon arkadaslar .ips diyenlere aldirmayin . 3000 liraya ayni donanimli ancak amoled ekranli telefon vardi da biz bunu sectik sanki

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • amoled kullananlarda amoled yanığından müzdarip

• Vatandaş IPS LCD Monitör alabilmek için dünya kadar fark veriyor.

Telefon konularında herkes yerden yere vuruyor.

OLED - Amoled vs. türevlerinden hangisi için sorunsuzluk garantisi var?

6,5 senedir Iphone 5S kullanıyorum ekranında bir sıkıntı yok.

Arkadaşımın Samsung Galaxy S8 SUPER AMOLED'li ekranı yanmadan ötürü 1. yılında servis tarafından değiştirildi.

6 ay sonrasında yine aynı şekilde klavye ve birçok pencerenin kalıcı izleri oluştu.

Arkadaşın umursamazlığı yüzünden garantiside bitti, sonuç olarak o rezalet ekranla söve söve telefonu kullanıyor.

• Ips kötü kötü. Aldığı fiyattan satacak varsa ulaşabilir mi??

• 2600 lira getiren vatandaşlarda ama n11 fiyatı hergün değişiyor 3000 dü 3300 oldu şuan 3500 olmuş ...

• 2830 TL'ye Note 9 Pro aldım Amazondan. Daha gelmedi. İade edip üzerine 670 TL ekleyip almaya değer mi bilemedim. Aşırı bir fark yok gibi. Oyun pek oynamam. Batarya ve kamera önemli benim için genelde. Başlıkta 2999'u görerek bakayım dedim de 3500 olmuş.

• Amoled ips anlamam ama telefon da ses mükemmel. Ben eski telefonumda sadece duymaya çalışıyormuş um onu anladım. Kulaklık sesini en aza getirmeme rağmen, neredeyse dışarıdan duyulacak kadar ses veriyor. Alanın pişman olmayacağını düşünüyorum

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: JaegerJack

2830 TL'ye Note 9 Pro aldım Amazondan. Daha gelmedi. İade edip üzerine 670 TL ekleyip almaya değer mi bilemedim. Aşırı bir fark yok gibi. Oyun pek oynamam. Batarya ve kamera önemli benim için genelde. Başlıkta 2999'u görerek bakayım dedim de 3500 olmuş.

11.11 için N11 3000 üzeri 250-300 TL kuponlar dağıtıyor. İsterseniz bir kaç tane alın telefonu açmadan bekleyin, uygun fiyata denk gelirse alırsınız. Baktınız fark çok onu kullanırsınız. 670 TL farka değer mi bilmiyorum ama eğer 200-300 TL farka bulursanız kesinlikle değer.
    Kutuyu acmazsaniz amazonda iade sorun olmaz.

• quote:

Orijinalden alıntı: Ordan Geçenbay

11.11 için N11 3000 üzeri 250-300 TL kuponlar dağıtıyor. İsterseniz bir kaç tane alın telefonu açmadan bekleyin, uygun fiyata denk gelirse alırsınız. Baktınız fark çok onu kullanırsınız. 670 TL farka değer mi bilmiyorum ama eğer 200-300 TL farka bulursanız kesinlikle değer.
    Kutuyu acmazsaniz amazonda iade sorun olmaz.

Alıntıları Göster

Bende öyle düşünüyorum hocam. N11den alma konusunda biraz şüphelerim var. Sıkıntı çıksa satıcı iade alması falan bir sürü tantana ile uğraşmak yoruyor. Her sorunda kullanıcı hatası diyip iade kabul etmeyenler mi dersiniz. Amazondan almamın sebebi de sıkıntı varsa 2 yıl boyunca rahatça iade işlemi yapabiliyorsun. Kafa kafaya gelirse düşünebilirim ama.

• poco x3 64 gb yine 2999TL ye gelir mi ne diyorsunuz?

@Ordan Geçenbay

• Cicek sepeti nde yeniden 3000 lira

• Merhaba herkese. Mi 10 T lite veya POCO X3 NFC alacağım. Aradaki fiyat farkı 470 liraya denk geliyor. Benim için batarya ve uzun ömürlü, sorunsuz kullanım önemli. Yavaşlamasın etmesin falan. Daha önce iPhone 5S, SE ve GM 4.5g kullandım, telefona çok para vermekten ve çok şey beklemekten hoşlanmıyorum diyebiliriz  Öerileriniz neler olurdu, neye dikkat etmeli? Mi/Redmi arasında bir yazılım güncelleme önceliği var sanırım ama POCO'da bu durumlar nasıl bilen varsa aydınlatabilir mi?

• Telefon ekrana acikken belli bir süre acik kalinca okima moduna geçer gibi ekran komple sarariyor. Tuş kilidine alip tekrar açınca düzeliyor. Ne yâpsam düzelt emedim. Sorun nedir? Başına gelen var mi

• quote:

Orijinalden alıntı: sencerile

Telefon ekrana acikken belli bir süre acik kalinca okima moduna geçer gibi ekran komple sarariyor. Tuş kilidine alip tekrar açınca düzeliyor. Ne yâpsam düzelt emedim. Sorun nedir? Başına gelen var mi
    Poco x3 konusuna sorun burada kullanıcı pek yok.

• 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.