Şimdi Ara

Poco X3 NFC 2999 TL / SNP 732G / 64+6 GB / 120 HZ / IMX 682 / 5160 mAH / IP53 (4. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
95
Cevap
0
Favori
14.782
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • En büyük fark işlemci. Arada 70bin Antutu puanı farkı var. nm olarak x3 8nm 2z 12nm bu da enerji tüketimini etkiliyor. Ayrıca orta seviye Mediatek işlemcileri= çöp, kısa ömürlü. 1000mAh batarta farkı var ve hızlı şarj farklarından dolayı neredeyse aynı sürede şarj oluyorlar. 120Hz ekran ve çift hoparlör var Poco X3 de. Poco x3 Android 10 ile çıktı. Sensör kaynaklı Poco x3 düşük ışıkta daha iyi net olarak. Oppo nun avantajları ise amoled ekran.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Fiyatlar artmış geçmiş olsun

• 128 GB lığı aldım

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi freeheart44 -- 25 Ekim 2020; 14:50:13 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: theory of a dead man

Linklere baktım. M51 in daha çok ısınması süpriz değil. %20 lerde performans kaybı yaşaması bana abartı geldi. o derece zorlayacak bir telefon deneyimim zaten yok. Ama pildeki büyüklükteki %25 fark performansta %30-40 seviyelerine gelmiş ekran sebebiyle. Bu ciddi fark yaratan bir durum. Aynı zamanda bir incelemede şöyle diyordu Poco için. Telefonu incelerken ne kadar kötü çekiyor diye düşündüm ama çektiklerimi bilgisayara atınca kamerasının aslında iyi olduğunu gördüm. Kötü görünmesine neden olan telefonun ekranıydı. Aslında bunu izleyince pocoyu sildim diyebilirim. Sonuçta en önemlisi ekran deneyimi benim için. Netflix ya da youtube da çok vakit geçiriyorum şarj zaten efsane. Tek aklıma takılan hep iyi malzeme kullanılmış telefonlar kullandım. Metal ya da cam malzemeler kullanılan. Çok adi hissi alır mıyım diye plastik kasadan.

Çok video izledim M51 düşünenler için yazayım. Bir kabın içine su koyup önce 10 sn sonra 30 saniye en son 5dk bekletip her defasında çalışmasına baktı. Bir sıkıntı olmadı. Zaten günümüzde hiçbir modelin su sıçradı diye bozulacağını sanmıyorum.

Linklerdeki incelemeye dönersem. Bağlantılar başlığında 2 kat fark var. Onun sebebi nedir ve kullanıma nasıl yansır bilemedim. Poco X3 2 kat hızlı görünüyor.

Alıntıları Göster
    Kılıfla kullanacaksanız sorun değil ama alüminyum, metal ve cam yüzeyden sonra plastik gerçekten çok can sıkıyor. Samsung'taki glastik denilen cam katkılı plastik belki daha kullanışlıdır, bunu da es geçmeyin...

Aynı düşünceyi paylaşıyoruz; oyun oynayanları geçelim film seyredenler için ekran kalitesi sanıldığından çok daha önemli. Poco X3'deki ekran sorunsuz olabilirse de düşünülebilir...

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >

• Kargolanan var mı

• Kaynıma aldık henüz kargolanmadı

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • N11 den fatura kesilmiş maili geldi şimdi.

128gb 3199₺ dan verdik. 3327₺ den fatura kesilmiş. %4 fazla.

Poco X3 NFC 2999 TL / SNP 732G / 64+6 GB / 120 HZ / IMX 682 / 5160 mAH / IP53

• Akhenatonnn kullanıcısına yanıt

Keyif çayı içerek

• N11 fiyatı 3599₺ olmuş an itibari ile

Poco X3 NFC 2999 TL / SNP 732G / 64+6 GB / 120 HZ / IMX 682 / 5160 mAH / IP53

• dolar bindirimi yapmışlar 64lük 3.499tlcik

• Ön sipariş verenler dışında kimsenin almaması gereken fiyata dayanmış cihaz, ne diyelim hayırlı uğurlu olsun piyasaya.

• quote:

Orijinalden alıntı: hacı1992

Ekranı Lg değilse alınır. Lg ise Allah be..sını versin öyle telefonu 😀

Çok acı çekmiş bu çocuk belli. İçi yanmış

• 22 Ekimde Fibabanka alışveriş kredisi ile satın almaya kalktığımda banka başvurum onaylandı. Ardından hemen canlı desteğe bağlanarak "Bakın bu ürünün fiyatının artacağını düşünüyorum ben yine başvurduğum kredi üzerinden bu ürünü satın alabilecek miyim?" Canlı destek: "Tabi ki siz eski fiyattan alabileceksiniz." Bu şekilde dönüş sağladılar ve tam 23 Ekimde fiyatlar arttı. Bir haftadır her yere derdimi anlatıyorum telefonu eski fiyattan veremeyiz diyorlar. Müşteri hizmetleriniz böyle böyle dedi diyorum kontrol ediyorlar doğru diyorsunuz kusura bakmayın hata yapılmış diyor. Bir kusura bakmayın ile yırtılıyor demek ki. Koskoca n11 sitesinin bu yaptığı ayıptır. Lafını bir günde yemek buna deniliyor demek ki. Şikayet var sitesinde de konu açtım incelemeye alınmıştır şeklinde cevap yazdılar ne arayan ne soran ne sms vs hiçbir şey yok. Takmıyorlar.

• IPS IPS IPS IPS IPS IPS IPS IPS IPS IPS IPS IPSIPS IPS IPS IPS IPS IPSIPS IPS IPS IPS IPS IPSIPS IPS IPS IPS IPS IPSIPS IPS IPS IPS IPS IPSIPS IPS IPS IPS IPS IPSIPS IPS IPS IPS IPS IPSIPS IPS IPS IPS IPS IPSIPS IPS IPS IPS IPS IPSIPS IPS IPS IPS IPS IPSIPS IPS IPS IPS IPS IPSIPS IPS IPS IPS IPS IPSIPS IPS IPS IPS IPS IPSIPS IPS IPS IPS IPS IPSIPS IPS IPS IPS IPS IPSIPS IPS IPS IPS IPS IPSIPS IPS IPS IPS IPS IPSIPS IPS IPS IPS IPS IPSIPS IPS IPS IPS IPS IPSIPS IPS IPS IPS IPS IPSIPS IPS IPS IPS IPS IPSIPS IPS IPS IPS IPS IPSIPS IPS IPS IPS IPS IPSIPS IPS IPS IPS IPS IPSIPS IPS IPS IPS IPS IPSIPS IPS IPS IPS IPS IPSIPS IPS IPS IPS IPS IPSIPS IPS IPS IPS IPS IPSIPS IPS IPS IPS IPS IPSIPS IPS IPS IPS IPS IPSIPS IPS IPS IPS IPS IPSIPS IPS IPS IPS IPS IPSIPS IPS IPS IPS IPS IPSIPS IPS IPS IPS IPS IPSIPS IPS IPS IPS IPS IPSIPS IPS IPS IPS IPS IPSIPS IPS IPS IPS IPS IPSIPS IPS IPS IPS IPS IPSIPS IPS IPS IPS IPS IPSIPS IPS IPS IPS IPS IPSIPS IPS IPS IPS IPS IPSIPS IPS IPS IPS IPS IPS

• Code140 kullanıcısına yanıt

Hocam biraz abartmıyor musunuz? "Ekranının IPS olması kötü." diye bir cümle kurmak yerine neden bu tarz değişik bir yazı stili kullandınız?

• quote:

Orijinalden alıntı: LifeforRelic

Hocam biraz abartmıyor musunuz? "Ekranının IPS olması kötü." diye bir cümle kurmak yerine neden bu tarz değişik bir yazı stili kullandınız?

hiçte abartmıyor

ips ekran kullanmak karakter meselesi

• Code140 kullanıcısına yanıt

1 seneye yakındır note 8 pro kullanıyorum. IPS olmasının ne dezavantajını yaşadım?

• quote:

Orijinalden alıntı: CeyKalDa

hiçte abartmıyor

Alıntıları Göster
    İnsanları işinden etme pahasına beleş iphone sahibi olunca çok mu karakterli oluyorsun..hayatını alavere dalavere üzerine kurup gelip bide burda millete laf söylemek...toprak bile kabul etmeyecek sizi

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Bella Ciao -- 30 Ekim 2020; 11:44:52 >
    < Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >

• quote:

Orijinalden alıntı: CeyKalDa

hiçte abartmıyor

Alıntıları Göster

Sarhoşken mesaj yazma hocam saçmalıyorsun Poco X3 NFC 2999 TL / SNP 732G / 64+6 GB / 120 HZ / IMX 682 / 5160 mAH / IP53 

• quote:

Orijinalden alıntı: Trebuchet55

1 seneye yakındır note 8 pro kullanıyorum. IPS olmasının ne dezavantajını yaşadım?

Note 8 Pro ile Mi9T yi yan yana koy anlarsın telefonunun ekranın ne kadar kötü olduğunu

• 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.