Şimdi Ara

POCO F2 Pro [ANA KONU] (7. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
4 Misafir - 4 Masaüstü
5 sn
3.411
Cevap
73
Favori
208.287
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
21 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 56789
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • 3300 liralara nereden bulunuyor arkadaşlar yukarıda yazmışlar ama.
  • İmei atılıyor mu arkadadaşlar ?
  • hidensa H kullanıcısına yanıt
    Merhaba, yukarıda bir arkadaşımız doğruladı, evet atılıyor. Ben de Mi 8 cihazım için bu işi yapan arkadaşla görüştüm o da yapıldığını söyledi. Yalnız şu an ücreti yüksek zamanla daha aşağı inecektir. Bugün için 200TL ye yapılıyormuş.
  • burcin.irgin B kullanıcısına yanıt
    Acaba stabil mi ? Birkaç yerde okudum, imei attıktan sonra hat problemleri oluşuyormuş ne kadar doğru bilmiyorum tabi
  • cedayroy C kullanıcısına yanıt
    Sahibinden.com ve facebook grupları
  • quote:

Orijinalden alıntı: burcin.irgin

Merhaba, yukarıda bir arkadaşımız doğruladı, evet atılıyor. Ben de Mi 8 cihazım için bu işi yapan arkadaşla görüştüm o da yapıldığını söyledi. Yalnız şu an ücreti yüksek zamanla daha aşağı inecektir. Bugün için 200TL ye yapılıyormuş.
    Kim atıyor?
  • oturkmen kullanıcısına yanıt
    hocam ben atıyorum iki kişiyiz tek yöntem bizde fiyat 200 lira evet imei yöntemi için baya ücret masrafı yaptık ilerde diğer modeller gibi yöntem gelirse tabi fiyat inebilir.
  • f2 pro imei için buraya bakabilirsiniz kendi cihazımda test ettim full sorunsuz çalışıyor almanya da bir arkadaşa attık 5g de sıkıntısız çalışmaktadır.
    https://forum.donanimhaber.com/mujde-f2-pro-imei-repair-islemi-tr-de-ilk-ve-tek--145452611
  • arkadaşlar benim için fotoğraf ve video performansı önemli mi note 10 ile aralarında çok fark varmıdır?Karşılaştırma yapabilecek olan var mı? iki telefon arasında kaldım yurtdışı global sürüm fiyatları aynı performans olarak poco 2 daha iyi ama video ve fotoda sanki mi note 10 daha iyi .Sizler ne düşünüyorsunuz karşılaştırma yapabilecek olan var mı?
  • reixs R kullanıcısına yanıt
    Mi 10 lite zoom al bence

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • mehdrive kullanıcısına yanıt
    poco f2 pro ya göre cok artısı yok fiyat aynı 4k 60 fps video benim için önemli zoomda yok.poco da ois yok.
  • Merhaba,

F2 pro almayi dusunuyorum ama poco serisi ile alakali aklimda kalan sey F1'de can sikici yazilimsal problemlerin fazlasiyla bulunduguydu.300 dolara en ust donanimi koyup yazilim alaninda kanser ediyordu diye hatirliyorum.

F2 Pro'yu bir suredir kullananlardan ogrenebilir miyim,bu cihazda da ayni problemler var mi yoksa yazilim konusunda iyilestirmelerde bulunmus mu xiaomi ?

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • selam bende bu telefonu almak istiyorum fakat ahize sesi kesintisi resim çekimi kötü yazılım problemleri var stabil degil içindeki sistemi güçlü ama sorun çok diyor alanlar doğrumudur 256 gb versiyonu almayı düşünüyorum alan arkadaşların kullanım yorumlarını bekliyorum şimdiden teşekkür ederim
  • Ben de poco f2 pro düşünüyorum ama xiaominin son zamanlardaki rezalet telefonlarından ve mi note 10 un başımı ciddi ağrıtmasından sonra firmaya inanılmaz soğudum. Ancak poconun fiyati özelliklerine göre çok iyi. Kronik problemlerin durumuyla ilgili ben de takipteyim..

• heycudder H kullanıcısına yanıt
    Doğru ilk aldığımda mi note 10nun daha stabil daha düzgün çalıştığını bende düşündüm sebebi poco başlatıcı olabilir lakin mi note 10 730g işlemci kullandığı için mesela letgoda fazla zaman harcadığında kasma oluyordu ama bunda öyle bir şey yok 865 olduğu için vur dağa taşa can sıkıcı yazılım problemi yok diyebilirim ama mi note10 gibide sanki konforlu değil kullanması bence bu telefon alınır mi note 10 yerine

• mi10 lite 5g ve bu cihaz arasında kaldım telefondan oyun oynayan birisi değilim şıklık ve kamera benim için ön planda sizce hangisini tercih etmeliyim?
  • alan arkadaşlar yazmıyor ya da alan yok ben s10 lite ile bunun arasında kaldım şuan s10 da gönlüm
  • Ben kullanıyorum da konuya ne yazılabilir ki ? Zaten böyle şeyler için artık telegram daha elverişli

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • geri dönseniz bu cihazı almadan önceye s20 plas mı poco f2 pro mu s10 lite mi alırdınız
  • erol_ E kullanıcısına yanıt
    Hocam benim için vazgeçilmez ilk şart çentik delik vs gibi ekranda bir fazlalık olmaması. O yüzden saydığınız samsung modellleri ben düşünmezdim ama s20 plus chipset hariç kalan her konuda daha iyidir muhtemelen.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: önceki 56789
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.