Şimdi Ara

PlayVision MK802 II Android 4.0 Mini PC ***ANA KONU*** (7. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
151
Cevap
11
Favori
25.138
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 45678
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: guvven

R6s plus 225 TL, playvision mk802-II 190 TL, ozellik olarak ve fiyat/performans olarak karşılşatırırsak hangisini tavsiye edersiniz?

Pm attım.
  • Kulanabildiğimiz romların tam listesi ;

So, in this short post I gathered all the links with the different versions of firmware tested by me for Rikomagic MK802II.

Here we go:

1. Mele A10 neutral version 20130102 firmware
    2. Uhost Android Gingerbread 2.3.4 firmware
    3. Rikomagic MK802II version 20121205 firmware
    4. Uhost U1A-404.000.10.121024 firmware
    5. Cyanogenmod 10 firmware
    6. Unlock your MK802 II firmware
    7. Justop Android 4.0 TV Box v1.8 firmware
    8. Measy U1A 4.0.4 Stock firmware
    9. Optoelectronics HBD400 4.0.4 firmware
    10. Justop TV Box Android 2.3.4 firmware
    11. Rikomagic A10 Media PC Android 4.0.4 firmware
    12. Justop Android 4.0 TV Box v1.8 Revised firmware
    13. Uhost U1A 404.013.00.121214 firmware
    14. MK802II v1.3 firmware fromwww.rikomagic-forum.de
    15. Minidroid MK802II 1.1 firmware
    16. PineRiver Mini X H24_en_0710 firmware
    17. PineRiver Mini Xplus h24-v1.6-1229 firmware
    18. pcDuino Android 20130115 firmware
    19. PineRiver Mini Xplus H24 v1.6-0124 2013 firmware
    20. OpenBox A1 404.003.10.120921 firmware
    21. Official Rikomagic 12.10.20 firmware
    22. Android 4.1 for Justop Android TV Box V2.0_REV1_Beta firmware
    23. Measy U1A version 20121203 firmware
    24. Android 4.1 Justop Android TV Box V2.0_REV2_Beta firmware

http://touchscreen-apps.blogspot.ro/2013/01/mk802ii-firmwares-gathered-on-one-place.html

• Ürünler satılıktır,almak isteyen arkadaşlarımıza duyrulur,ürünleri işimin çok yoğunlaşmasından dolayı kullanamamaktayım,evde öylesine durdukları için satıyorum.

http://www.sanalpazar.com/Playvision-Mk802-Ii-Playvision-Measy-Rc11__isp6681782
  • cihazın 3.serisinde iptv özelliği varmış sanırım.
    deneyen oldumu hiç..sonra aldığımız iptv server boşa gitmesin?
  • quote:

Orijinalden alıntı: guvven

R6s plus 225 TL, playvision mk802-II 190 TL, ozellik olarak ve fiyat/performans olarak karşılşatırırsak hangisini tavsiye edersiniz?

Hocam şaka yapıyorsunuz değil mi? 40$ a satılan mk802-ii yi yurt içinde 190 tl ye almayı düşünüyorum demeyin?
    Kaldıki R6s her konuda tokatlar bu cihazı. Sakın ola bu hataya düşeyim demeyin.

Nisan sonunda 2 tane MK802+ ı çok komik rakamlardan satacağım (Biri Türkiyede, öbürünü yanımda gelirken getireceğim). İlla kurcalamak istiyorsanız birini size ayırabilirim.
  • 2 gün önce Rikomagic MK802 IIIS aldım. XBMC de NAVİ-X üzerinden 1080 ve 720 film izliyorum. fakat filmlerde takılma oluyor. ses görüntüden önce gidiyor ve görüntüde saniyelik takılmalar oluyor. bunu düzeltmem için hangi codec yüklemeliyim?

NOT: USB den açtığım filmlerde sorun yok...
  • quote:

Orijinalden alıntı: erkan414

2 gün önce Rikomagic MK802 IIIS aldım. XBMC de NAVİ-X üzerinden 1080 ve 720 film izliyorum. fakat filmlerde takılma oluyor. ses görüntüden önce gidiyor ve görüntüde saniyelik takılmalar oluyor. bunu düzeltmem için hangi codec yüklemeliyim?

Hocam bende 2 hafta kadar önce çift çekirdek hevesine MK802 IIIS aldım. Yaptığım denemelere göre HDMI görüntü çıkış ayarlarında çözünürlüğü 1280x920 yapınca takılmalar azalıyor. Çıkışı 1080p yapınca internet vidyolarında acayip takılma oluyor. Bu durumun MK808 gibi diğer çift çekirdekli cihazlarda da olduğunu okumuştum. İşlemcinin ön belleği ile ilgili bir durum diye hatırlıyorum. Codec ile alakalı değil senin anlayacağın. Mesela digiturk play'de denedim. Atv Hd'de 1080p çıkış yapınca çok takılıyor. 1280 yapınca nerede ise hiç takılmıyor.

Ben wifi olayında çok sıkıntı yaşadım. Youtube'dan film falan açınca dürektli kopmalar oluyordu. Sonra tekrar geri bağlanıyordu. Cihazın kablo antenini dışarı çıkarınca durum düzeldi. Sizde böyle bir problem var mı?

Bende mk802 II'de var. Flash ağırlıklı internet siteleri ve menü geçiş hızı olarak IIIS çok daha iyi fakat wifi performansı, 1080p çıkışı, digiturkplay görüntü kalitesi, yazılım yükleme kolaylığı, malzeme kalitesi olarak mk802 II çok daha stabil ve başarılı bir cihaz bence.

• quote:

Orijinalden alıntı: madcom

quote:

Orijinalden alıntı: erkan414

2 gün önce Rikomagic MK802 IIIS aldım. XBMC de NAVİ-X üzerinden 1080 ve 720 film izliyorum. fakat filmlerde takılma oluyor. ses görüntüden önce gidiyor ve görüntüde saniyelik takılmalar oluyor. bunu düzeltmem için hangi codec yüklemeliyim?

Hocam bende 2 hafta kadar önce çift çekirdek hevesine MK802 IIIS aldım. Yaptığım denemelere göre HDMI görüntü çıkış ayarlarında çözünürlüğü 1280x920 yapınca takılmalar azalıyor. Çıkışı 1080p yapınca internet vidyolarında acayip takılma oluyor. Bu durumun MK808 gibi diğer çift çekirdekli cihazlarda da olduğunu okumuştum. İşlemcinin ön belleği ile ilgili bir durum diye hatırlıyorum. Codec ile alakalı değil senin anlayacağın. Mesela digiturk play'de denedim. Atv Hd'de 1080p çıkış yapınca çok takılıyor. 1280 yapınca nerede ise hiç takılmıyor.

Ben wifi olayında çok sıkıntı yaşadım. Youtube'dan film falan açınca dürektli kopmalar oluyordu. Sonra tekrar geri bağlanıyordu. Cihazın kablo antenini dışarı çıkarınca durum düzeldi. Sizde böyle bir problem var mı?

Bende mk802 II'de var. Flash ağırlıklı internet siteleri ve menü geçiş hızı olarak IIIS çok daha iyi fakat wifi performansı, 1080p çıkışı, digiturkplay görüntü kalitesi, yazılım yükleme kolaylığı, malzeme kalitesi olarak mk802 II çok daha stabil ve başarılı bir cihaz bence.

youtube veya online video sitelerinde 1080 çıkışta hiç problem yaşamıyorum. takılmadan donmadan video açılıyor.ben wifi kullanmıyorum cihazda. usb ethernet aldım onunla kullanıyorum.benim sorunum sadece xbmc eklentisi olan NAVİ-X içindeki mkv filmleri seyrederken oluyor. filmler çok net hatta cam gibi görüntü ama görüntüde kısa kısa takılmalar oluyor buda çok sinir bozucu. hatta xbmc içindeki youtubeden 1080 bir klip izledim aynı takılmalar oldu fakat cihazın içinde gelen youtube den aynı klibi aynı kalitede izlediğim zaman hiç takılma olmadan izledim.xbmc de yapamadığım bir ayar var sanırım.

• uhostu1a'yı android telefonlarda olduğu gibi, iphone 4s üzerinden de kumanda edebilir miyiz, deneyen arkadaş oldu mu?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Mutluthegreat -- 2 Nisan 2013; 11:39:01 >
  • Merhaba arkadaşlar. Ürünü kumandası ile satmak istiyorum. Almak isteyen arkadaşlara 130 liradan vereceğim. Garantili faturalıdır.
    forum linki:http://forum.donanimhaber.com/m_73984327/f_//tm.htm#73984327

not olarak ekleyeyim: iphone 4S ile kumanda etmeyi beceremedim. Ancak galaxy s2 de problem bulunmuyor.
  • MK802+ isteyen olursa (1Gb ram, MK802 ile aynı donanım) elimde 2 adet mevcut. Kargo sizden 30$ a gönderebilirim.
  • UHOST1A yazılımını deneyen var mı arkadaşlar

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bu aleti evdeki media player yerine alayım diyordum ama ses sitemine nasıl bağlanacak? Yoksa filmlerin tadı kalmaz

• quote:

Orijinalden alıntı: landmoon

Bu aleti evdeki media player yerine alayım diyordum ama ses sitemine nasıl bağlanacak? Yoksa filmlerin tadı kalmaz

Ses sisteminizin optik girişi varsa TV nin optik çıkışını kullanarak ses alabilirsiniz.
  • Arkadaşlar ben de dx ten rikomagic mk 802 3s aldım 8gd rom yazıyor dün ancak açıp baktığımda flash memory 4.35gb birde storage diye ayrı bır bolımde de 1.23gb kullanılabılır yazıyor sizlerde de öylemi arkadaşlar? ?

• quote:

Orijinalden alıntı: tolgaycil

Arkadaşlar ben de dx ten rikomagic mk 802 3s aldım 8gd rom yazıyor dün ancak açıp baktığımda flash memory 4.35gb birde storage diye ayrı bır bolımde de 1.23gb kullanılabılır yazıyor sizlerde de öylemi arkadaşlar? ?

MK802 IIIs ile MK802 ayrı platformlardır. Sizin disk alanınız normal.

Bu arada elimde 1 adet MK802+ (1Gb ram) var, almak isteyen çıkarsa pm atsın.
  • mk802IIIs i android tel ile nasıl kontrol edebiliriz acaba.....
  • arkadaşlar cihaz bir çeşit pc, bir tone uygulama ile bir sürü özelliğe sahip bir tv ye sahip olabiliyorsunuz. Ama bu konu niye kadar yavaş. Kullananlar memnun mu? Kardeşime 3 milyar verip samsung smart tv aldık, , bir çok özelliğini kullanmıyoruz. 1,5 milyarlık tv ile aynı işi yapıyor şu anda. Bu da öyle bir şey mi?
  • Selamlar bu alet ilgimi çekti sonunda deal extremden 1 tane sipariş verdim özellikleri şunlar,
    ,
    Model UG007
    Quantity 1
    Color Black + white
    Operating System Android 4.1.1
    Chipset RockChip RK3066
    Processor Frequency 1.6GHz
    Memory 1GB
    Storage 8GB
    Operating Language South Africa, Dutch, Amharic, Indonesian, Catalan, Czech, Danish, German, English, Spanish, French, Croatian, Italian, Latvian, Lithuanian, Hungarian, Malay, Dutch, Dano-Norwegian, Polish, Portuguese, Romanian, Rhaeto-Rumantsch, Slovak, Slovenian, Finnish, Swedish, Swahili, Tagalog, Vietnamese, Turkish, Zulu, Greek, Bulgarian, Russian, Serbian, Ukrainian, Hebrew, Arabic, Farsi, Hindi, Thai, Korean, Japanese, Traditional Chinese, Simplified Chinese
    Wi-Fi IEEE 802.11b/g/n
    3G Supports USB 3G wireless network card
    Bluetooth Supports Bluetooth v3.1
    Memory Card Type TF card
    Max Extended Capacity 32GB
    Audio Formats MP3 / OGG / WMA / WMAPRO
    Video Formats AVI, MPG, VOB, DAT, ASF, TRP, FLV etc full formats
    Video Codecs Mpeg1/2/4.H.264, VC-1, Divx, Xvid, RM8/9/10, VP6
    Picture Formats JPEG
    Subtitle Formats SubRip [.srt]
    Output Resolution 1080P
    HDMI HDMI 1.3 and HDMI 1.4
    USB USB 2.0 + Micro USB
    Wireless Keyboard/Mouse 2.4GHz
    Video Output HDMI
    Audio Output HDMI
    Other Interface 1 x USB port, 2 x Micro USB ports, 1 x TF card slot
    Power Supply EU Plug (2-Round-Pin Plug)
    Power Input 100~240V
    CPU Dual Core Cortex A9
    Other Features Comes with a air mouse which has 800mAh lithium battery and 91 keys.
    Packing List 1 x Mini PC 1 x HDMI extender cable (20cm) 1 x USB cable (80cm) 1 x EU plug power adapter (100~240V) 1 x Air mouse 1 x 800mAh battery 1 x USB receiver 1 x USB cable (70cm) 2 x English user manuals

Bu cihazlar hakkında olumlu ve olumsuz görüşler var shipping olmuş artık beklemeye kaldı olayım..elime geçince görüşlerimi yazarım...

• VirtualFrog kullanıcısına yanıt
    Fiyatı ne kadardı? Bir de neden bu ürünü tercih ettin?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi snr_silencer -- 5 Eylül 2013; 17:28:46 >
  • 
Sayfa: önceki 45678
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.