Şimdi Ara

PlayVision MK802 II Android 4.0 Mini PC ***ANA KONU*** (4. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir (1 Mobil) - 2 Masaüstü1 Mobil
5 sn
151
Cevap
11
Favori
25.132
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: S@HMeRDaN

Alet elime ulaştı.
    Wifi de sorun var. kimlik doğrulama sorunu yazıyor. wifi bağlanmıyor.
    airties rt 216 modem. Diğer tümaletler bağlanıyorbu bağlanmıyor malesef.

Modem ayarlarında wireless şifreleme tipi ne olarak gözüküyor? Buradaki ayarları değiştirmeyi dene istersen.
  • quote:

Orijinalden alıntı: conistr

quote:

Alet elime ulaştı.

Modem ayarlarında wireless şifreleme tipi ne olarak gözüküyor? Buradaki ayarları değiştirmeyi dene istersen.

Teşekkürler yaptım.
  • quote:

quote:

quote:

Alet elime ulaştı.

Teşekkürler yaptım.

Sevindim de nasıl yaptığınız hakkında bilgi verebilir misiniz.
  • quote:

quote:

quote:

quote:

Alet elime ulaştı.

Teşekkürler yaptım.

Sevindim de nasıl yaptığınız hakkında bilgi verebilir misiniz.

Modeme reset attım. sifresini değiştirdim.
  • PlayVision Measy RC11 Hareket Sensörlü Air Mouse Avuç İçi Klavye MK 802 cihazlarla da uyumlu ben almayı düşünüyorum, hem smart tv hem pc hemde mk 802 lerle kullanılabiliyor, fiyatı da makul geldi, ayrıntılar aşağıda. Kullananlar-bilenler yorumlarını yazabilirse güzel olur.
    http://resim.donanimhaber.com/m_68743729/tm.htm
  • quote:

Orijinalden alıntı: Altaylardan

TV GO app 'deki canli tv.lerin görüntü kalitesi nasil acaba? Canli tv'leri cep telefonunu hdmi ile tv'ye baglayip seyrediyorum bazen ama görüntü kalitesi baya düsük oluyor.

Bazı kanallar flash player ile görüntü veriyor çok net. Fakat çoğunlukla atv, showtv gibi kanalların kalitesi pek iyi değil. Hatta SD yayınlardan bile kötü. Bu tamamen canlı yayın kalitesi ile alakalı sanırım. Bazı yabancı menşeli programlarda bulunan yine yabancı kanalların kalitesi iyi mesela.
  • Cevap icin tesekkür ederim madcom arkadasim. Benim icin Türk kanallarinin kalitesi önemliydi. Cihazi sirf bu yüzden almak istiyordum. Demek ki canli tv icin fazla bir sey beklememek lazim.
  • Yardımcı olabildi isem ne mutlu. Tivibu yuda denemiştim. Hemen hemen SD yayın kalitesinde ama digiturk play kalitesi gerçekten çok güzel mesela. Dediğim gibi yayın ile çok alakalı. Belki ileride daha güzel olur.
  • 1tb 2,5 harici hddki çalıştırıyormu bu cihaz
  • quote:

Orijinalden alıntı: madcom

Yardımcı olabildi isem ne mutlu. Tivibu yuda denemiştim. Hemen hemen SD yayın kalitesinde ama digiturk play kalitesi gerçekten çok güzel mesela. Dediğim gibi yayın ile çok alakalı. Belki ileride daha güzel olur.

Digiturkplay de ekran goruntusunu cook merak edıyorum yayın camur gıbımı yoksa ızlenılecek sekılde ıyımıdır ? Bende mk 802 siparisi verdim (II) olmayanından daha elime ulasmadı
  • @caprice arkadaşımızın yaptığı PlayVision MK802 II Rom Yükleme Ve Measy RC11 İncelemesini de konuya ekledim.
  • quote:

Orijinalden alıntı: hrnayn

1tb 2,5 harici hddki çalıştırıyormu bu cihaz

ben 7200 rpm 500 gb çakma kutu ile denedim çalıştı,normal 2.5 inç ler 5400 rpm dir.
  • Arkadaşlar selamlar..
    Yeri burası değil ama ilgilenen ve faydalanmak isteyen olabilir diye buraya yazmak istedim, konu sahibi bağışlasın..;)

forum üzerinden sıcak fırsat olarak kampanyali fiyatla aldığım cihazı satmak istiyorum.
    Cihazı merak ve deneme amaçlı almıştım ve sadece 2 defa tv.ye bağlayıp WiFi hotspot ile internete girdim 15-20 dk kadar kullandım.. aldığım gibi yani sıfır sayılır.. ilgilenen pm atabilir..
    Saygılar
    http://forum.donanimhaber.com/m_68990898/mpage_1/f_/key_//tm.htm#68990898

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi a z i z -- 10 Aralık 2012; 19:34:52 >
  • Sn Arkadaşlar. MK802 de harici kablosuz klavye yi bir türlü türkçe yapamadım. Yapabilen arkadaşlar varsa ve yardımcı olabilirse makbule geçecek
  • quote:

Orijinalden alıntı: serkan07

Sn Arkadaşlar. MK802 de harici kablosuz klavye yi bir türlü türkçe yapamadım. Yapabilen arkadaşlar varsa ve yardımcı olabilirse makbule geçecek

https://play.google.com/store/apps/details?id=com.taypo.android.trskb&hl=tr

bunu dene
  • Onu ve diğer klavye proğrmalarını denedim hiçbirinin harici klavyeyle ilgili bir bölümü yok. Yada ben bulamadım.
  • Arkadaslar mk802 ile digiturkplayden mac ızleyen varmı bende devamlı durdurma hatası alıyorum hıc acılmıyor ekran
  • quote:

Orijinalden alıntı: SiyahKırmızı26

Arkadaslar mk802 ile digiturkplayden mac ızleyen varmı bende devamlı durdurma hatası alıyorum hıc acılmıyor ekran

Hocam sendeki MK802 ilk versiyonlardan sanırım değil mi?

Büyük ihtimal en son çıkan ROM yüklü değildir. Benim MK802 II yurt dışından geldiğinde eski bir yazılım vardı ve bir çok programı açarken hata veriyordu. En son çıkan yazılımı yükledikten sonra gayet stabil oldu.

MK802 II de digiturk play gayet güzel çalışıyor. Abim'in digiturk hesabından bir kaç kez maç izledik. PC deki gibi takılma yapmıyor.

Bence senin cihaza uygun en son yazılımı yükle ve tekrar dene. Büyük ihtimal ile çözülecektir.
  • quote:

Orijinalden alıntı: serkan07

Onu ve diğer klavye proğrmalarını denedim hiçbirinin harici klavyeyle ilgili bir bölümü yok. Yada ben bulamadım.

Bu yazılım direkt harici klavyeler için.

Tam olarak işinizi görür.

Benzer ücretsiz bir program yok sanırım.

https://play.google.com/store/apps/details?id=com.apedroid.hwkeyboardhelper&hl=tr
  • Çok teşekkür ederim sn Arkadaşım. En kısa zamanda deneyeceğim.
  • 
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.