Şimdi Ara

PlayVision MK802 II Android 4.0 Mini PC ***ANA KONU*** (6. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
151
Cevap
11
Favori
25.139
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 45678
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: mcnulty

Hocam işte bu yazılımlarla benim Wi-Fi chip seti farkli olduğu için wifiyi kullanamadım.
    http://www.rikomagic.co.uk/forum/viewforum.php?f=6&sid=f38b0b2b42b1214385c616941eba8f4a
    Bu sitedeki yazılımlar hem güncel hem de stabil tavsiye ederim bir bakın.

sizin cihaz MK802-II değil mi hocam?
  • Evet mk802 ii

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Evet mk802 ii

benim bildiğim bütün mk 802 II lerin teknik özellikleri aynı, sizinkisi klon mk802 olabilir mi? rikomagic firmasının olmayabilir mi acaba?
  • Hocam rikomagic firmasının romları oluyor ama playvision romları wifiyi çalıştırmadı.stock ROM oluyor bir tek yani.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi mcnulty -- 12 Şubat 2013; 14:01:35 >
  • quote:

Hocam rikomagic firmasının romları oluyor ama playvision romları wifiyi çalıştırmadı.stock ROM oluyor bir tek yani.

Linkleri inceleyin...

My MK802 will not connect to Wifi

http://rikomagic.co.uk/forum/viewtopic.php?f=6&t=2165

Firmware Versions Reviewed (wifi chipset 8188)

http://rikomagic.co.uk/forum/viewtopic.php?f=6&t=3765

• Arkadaşlar,

Digiturk, Digiturk Play 3.0.1 sürümünü çıkartmış. Bu sürümün özelliği Canlı TV izlenebilmesi. Bizim biraderde normal Digiturk aboneliği mevcut. Ücretsiz internet üzerinden Digiturk Play kullanabiliyor. Ben de onun kullanıcı bilgileri ile PC den canlı TV izleyebiliyordum. Bu yeni sürüm ile PC ye gerek kalmadı. MK802 II ile direkt LCD de TV izlenebiliyor artık. Mutfaktaki TV için ayrıca uydu alıcı almama gerek kalmayacak..:)

Özellikle ATV HD ve TRT1 HD cam gibi gösteriyor:)

Daha önce TiviBu'yu denemiştim ama memnun kalmamıştım görüntü kalitesinden. Çamur gibiydi. Digiturk çok çok daha iyi diyebilirim.

Google store'da ilgili APK yı bulamadım. Başka bir başlıkta bir arkadaş apk'sını paylaşmış sağolsun.

İsteyenler için
    http://www.mediafire.com/?1dkxuf0djav08q0

• quote:

Orijinalden alıntı: madcom

Arkadaşlar,

Digiturk, Digiturk Play 3.0.1 sürümünü çıkartmış. Bu sürümün özelliği Canlı TV izlenebilmesi. Bizim biraderde normal Digiturk aboneliği mevcut. Ücretsiz internet üzerinden Digiturk Play kullanabiliyor. Ben de onun kullanıcı bilgileri ile PC den canlı TV izleyebiliyordum. Bu yeni sürüm ile PC ye gerek kalmadı. MK802 II ile direkt LCD de TV izlenebiliyor artık. Mutfaktaki TV için ayrıca uydu alıcı almama gerek kalmayacak..:)

Daha önce TiviBu'yu denemiştim ama memnun kalmamıştım görüntü kalitesinden. Çamur gibiydi. Digiturk çok çok daha iyi diyebilirim.

Google store'da ilgili APK yı bulamadım. Başka bir başlıkta bir arkadaş apk'sını paylaşmış sağolsun.

İsteyenler için

playvision ile digiplay uygulaması sorunsuz çalışıyor mu şuanda da. İpad için gelen güncellemeyle yansıtma özelliği iptal edildiğinden artık lcd tvye görntü aktaramıyoruz. Eğer plyvisionda bu problem yoksa bu sisteme dönüş yapacağım.

• quote:

Orijinalden alıntı: mkkabaoglu

quote:

Arkadaşlar,

İsteyenler için

playvision ile digiplay uygulaması sorunsuz çalışıyor mu şuanda da. İpad için gelen güncellemeyle yansıtma özelliği iptal edildiğinden artık lcd tvye görntü aktaramıyoruz. Eğer plyvisionda bu problem yoksa bu sisteme dönüş yapacağım.

Şuan kullandığım apk'da Lig Maçları diye ayrı bir bölüm mevcut fakat digiturk receiver dışında maçları internet üzerinden izlemek için extra para ödemek gerekiyor. Dolayısı ile extra paketim olmadığı için maç kısmını deneme şansım olmadı. Fakat canlı yayınları izleyebiliyorum. Fox, Haber Turk gibi kanalları seçtiğimde "abonelik paketinize dahil değil" gibi uyarı veriyor. Kanald, showtv,atv, trt1 de sorunsuz izliyorum.

Çok büyük ihtimal ile maçlarda da problem olmaz. Sonuç olarak ipad'in görüntü çıkışı için ekran var. Bu cihazlarda ise görüntü çıkışı direkt HDMI'dan. Dolayısı ile engelleyebileceklerini sanmıyorum.

Galatasaray'ın diğer 3 büyükler ile maçı yakın zamanda olursa tek maç satın alıp denemeyi düşünüyorum...:)

• dün cihazı aldım ancak markette digiplay uygulaması yok arkadaşın verdii adrestekini indirip kurmak istediğimde ise bu cihaza uygun değil demekte.
  • merhalar acill yardim
    mk802iiis kullanicisiyim 10 gundur iyi kullaniyordum ama daha sonra bikac programlar atiyim dedim ve sonraki gun tv yi actigimda rikomagic ek randa donuyor baslayamiyor yani ekranda rikomagic yazisiyla o meshur android sim gesi böcük gorünüyor baslarmis gibi yapiyor ama baslamiyor hep ayni goruntu ...Ne yapmaliyim

• quote:

dün cihazı aldım ancak markette digiplay uygulaması yok arkadaşın verdii adrestekini indirip kurmak istediğimde ise bu cihaza uygun değil demekte.

Aynı sorunu yaşayacak arkadaşlara bir çözüm yolu cihazın dilini ingilizceye alıp uygulamayı kurarsanız sıkıntısız kuruluyor. Buradan ürününün arkasında duran playvision yetkililerine çok teşekkür ediyorum.
  • quote:

quote:

dün cihazı aldım ancak markette digiplay uygulaması yok arkadaşın verdii adrestekini indirip kurmak istediğimde ise bu cihaza uygun değil demekte.

Aynı sorunu yaşayacak arkadaşlara bir çözüm yolu cihazın dilini ingilizceye alıp uygulamayı kurarsanız sıkıntısız kuruluyor. Buradan ürününün arkasında duran playvision yetkililerine çok teşekkür ediyorum.

Hocam geçmiş olsun.

Üzüldüğüm nokta az daha yalancı durumuna düşüyor muşum :) Benim cihazda hiç ayar değişikliği yapmadan direkt kurunca çalışmaya başlamıştı. Bereket problemi çözmüşsünüz. Dil ayarlarından olacağı 40 yıl düşünsem aklıma gelmezdi...:) Tevafuk ben genelde ingilizce kullanıyorum. İlk defa işe yaramış.

Bu arada maç görüntüleri nasıl? Donma falan yapıyor mu?

• Estağfurullah sizinle ilgili en ufak olumsuz bir düşünceye sahip olmadım. Telefonda konuşurken install yaptım deyince bende jeton düştü ben cihazı alır almaz türkçe yapmıştım belki ondandır dedim ki çok şükür ondan dolayı kurulmamış.
    Görüntü gayet ne ve akıcı. Belki bunda internetin fiber olmasının etkisi de olabilir.
  • Digitürkplayi googplayden yüklemedi. bende @madcom arkadaşın verdiği linkten yükledim. teşekkürler.
    net ve sorunsuz çalıştırıyor.
  • Tecrübeli arkadaslara sormak istiyorum acaba cihazda DLNa protokolü var mı?

• quote:

Orijinalden alıntı: mbs02

Tecrübeli arkadaslara sormak istiyorum acaba cihazda DLNa protokolü var mı?

Var hocam.

İlk sayfalarda bir arkadaş yapılması gereken ayarları resimli olarak anlatmıştı. Deneme şansım olmadı ama kullanışlı bir özelliğe benziyor.
  • quote:

Orijinalden alıntı: S@HMeRDaN

Digitürkplayi googplayden yüklemedi. bende @madcom arkadaşın verdiği linkten yükledim. teşekkürler.
    net ve sorunsuz çalıştırıyor.

Yardımcı olabildi isem ne mutlu
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: mbs02

Tecrübeli arkadaslara sormak istiyorum acaba cihazda DLNa protokolü var mı?

Var hocam.

İlk sayfalarda bir arkadaş yapılması gereken ayarları resimli olarak anlatmıştı. Deneme şansım olmadı ama kullanışlı bir özelliğe benziyor.

Çok teşekkür ederim bir bakınayım o zaman

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Merhabalar ,

Bu konudaki en iyi ürün hangisi sizce , yeni sipariş vereceğim hangisini önerirsiniz ? (MK802 , MK808 , MK809, MK802iiis, imito vs.)

Teşekkürler.
  • R6s plus 225 TL, playvision mk802-II 190 TL, ozellik olarak ve fiyat/performans olarak karşılşatırırsak hangisini tavsiye edersiniz?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi guvven -- 8 Mart 2013; 10:31:41 >
    < Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: önceki 45678
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.