Şimdi Ara

PLAYSTATION VS XBOX TARTIŞMA KONUSU (70. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Sine-FİL , 7ender , Shingo Yabuki , Shingo Yabuki Daha Az
4 Kayıtlı Üye (3 Mobil) ve 14 Misafir (1 Mobil) - 14 Masaüstü4 Mobil
5 sn
107.923
Cevap
260
Favori
3.955.490
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
165 oy
Öne Çıkar
Popüler Konular listesinde
7. Sırada  bugün en iyi #2
Sayfa: önceki 6869707172
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • C77 ağır patladı, aşırı büyük hayal kırıklığı oldu o oyun. 2021'de Sony yine rakipsiz duruyor şimdilik [sizer]PLAYSTATION VS XBOX TARTIŞMA KONUSU[/sizer] 

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Funder kullanıcısına yanıt

Evet ben de Ps yi özellikle de tlou2 yi çok severim de sony tr ile kullanıcı arasındaki ilişkiyi betimliyor sözü çok iyiymiş [sizer]PLAYSTATION VS XBOX TARTIŞMA KONUSU[/sizer] yalan yok

• Hayırdır, ne ara oynadın da bitirdin gerçekten çok merak ettim [sizer]PLAYSTATION VS XBOX TARTIŞMA KONUSU[/sizer] Yanlış anlama ama sony nin exc. leri ile bu oyunun kulvarları çok farklı haberin olsun ;)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Phoneix-34 -- 11 Aralık 2020; 18:43:8 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Phoneix-34

Hayırdır, ne ara oynadın da bitirdin gerçekten çok merak ettim  Yanlış anlama ama sony nin exc. leri ile bu oyunun kulvarları çok farklı haberin olsun ;)

Haklısın, cidden farklı kulvarlar. Sony'nin exclerinin yanından bile geçemez maalesef. Oysa Witcher 3 tüm zamanlar en sevdiğim 10 oyundan biridir ama C77 aşırı büyük hayal kırıklığı oldu

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Cheryl Mason -- 11 Aralık 2020; 19:25:27 >
  • [sizer]PLAYSTATION VS XBOX TARTIŞMA KONUSU[/sizer] 

• Hayır, gene yanlış konuşuyorsun; sony nin şu an C77 ayarında bir oyunu yok ayrıyetten adı üzerinde exclusive. Yani yalnızca tek bir platforma geliştirilip de piyasaya sürülecek bir oyun ile 3rd party oyunlar arasında doğal olarak optimizasyonundan tutta grafik kalitesine kadar farklar olabilir (eğer ki oyunu bu yüzden beğenmediysen) kaldı ki ben henüz ilk 2-3 saatini oynadım ve gerçekten de şu an piyasada sinematik sunumu onun kadar kaliteli bir tane bile rpg oyunu gösteremezsin. Ha şu var oyun gerçekten konsollar da next-gen upgrade almadığı için çamur gibi duruyor ama dediğim gibi bunlar gayet normal şeyler bence.

Bir de kalkıp sen bu oyunu tlou ile kıyaslarsan zaten kökten yanlış yaparsın, şu an Sony exclusivelari her ne kadar gerçekten de kaliteli olsalar bile (ki şu an 20 oyunluk ps plus collection da 1000 oyunluk game pass den çok çok daha kaliteli yapımlar var) C77 ayarında sonuna kadar özgürlük hissini oyuncuya veren, gerek sinematik sunumuyla gerek de Cyberpunk kültürünü işleyişiyle bu kulvarda bir sony oyunu maalesef yok hocam.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Phoneix-34 -- 11 Aralık 2020; 20:0:58 >

• Phoneix-34 kullanıcısına yanıt

Sorun grafik ve bugların çok ötesinde sorunlar. Daha çok başındasın. 20. Saate geldiğinde anlarsın. Oyunu o kadar çok kırpmışlar ki vaat ettiklerinin çok altında kalmış. Karakterler arası neredeyse fark yok ufak şeyler dışında.

• Henüz 20 saat oynama fırsatım olmadı, oynadığım platform pc de benim değildi zaten [sizer]PLAYSTATION VS XBOX TARTIŞMA KONUSU[/sizer] Bu dedikleriniz tamamen kişiden kişiye değişecek şeyler; tlou2 nin bile senaryosunu vasat bulan tonlarca insan mevcut, ama dediğim gibi bana kalırsa oyun yapmak istediklerini gayet de güzel yapmış.

• Phoneix-34 kullanıcısına yanıt

Valla Witcher fanı olduğum için beklentim çoktu ama beklentimin altında kaldı. Kötü oyun değil. Kesinlikle 90 üstü A kalite oyun. Ama Witcher 3 gibi efsaneleşebilecek bir oyun değil, en azından single kısmı.

Online kısmı da gelecek, belki o GTA Online alternatifi olur.

• aschil kullanıcısına yanıt
    Yani ps plus collectiondaki oyunlarin 4-5 tanesi god of war last of us uncharted days gone bloodborne detroit become human gamepasstaki her oyundan daha kaliteli oyunlar gamepasse cok oyun geliyo diyorsunuzda gelen oyunlarin yuzde 85 ini siz bile oynamiyosunuzudur ona bakilirsa plus ta her ay 2 tane oyun veriyo matematiks olarak sayilar
    Kesindir
  • Ps5 çıkışı ile Amerika’da bir rekor kırdı. Tüm oyun platformları içinde en yüksek satış adedine ulaştı.

https://www.resetera.com/threads/npd-ps5-achieved-the-highest-launch-month-unit-and-dollar-sales-for-a-video-game-hardware-platform-in-u-s-history.342742/

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi dark dragon -- 11 Aralık 2020; 21:43:17 >
    < Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Konunun amacına hizmet edelim, Fransa da çıkış dönemi 107.000 satıp tarihin en iyi konsol satışlarını yakaladı PS5. Xbosx ve Xboss ikilisinin toplamı ise Xbone'dan daha az satarak tarihin en az satan konsolu oldu ülke de, 37.000.

Daha önceki satış oranlarıyla beraber,

PS5 - 107.000

Switch - 105.000

Wii - 95.000

PS4 - 90.000

Xbone - 50.000

Xbosx/Xboss - 37.000

https://ludostrie.com/linfographie-du-11-decembre-2020//

• quote:

Orijinalden alıntı: dark dragon

Ps5 çıkışı ile Amerika’da bir rekor kırdı. Tüm oyun platformları içinde en yüksek satış adedine ulaştı.

https://www.resetera.com/threads/npd-ps5-achieved-the-highest-launch-month-unit-and-dollar-sales-for-a-video-game-hardware-platform-in-u-s-history.342742/

Buradaki en can alıcı kısım NPD verilerine göre Phil Spencer geldi her şey düzeldi, artık kusursuz, uçacak kaçacak denilen Xbosx/Xboss konsollarının toplamı, Don Mattrick vardı, Kinect vardı, hatalı çıktı dedikleri Xbone'dan daha az satıyor kendi yeri NA'da ve dünyanın bir çok ülkesinde. İleri gitmeyi bırak eskisinden de gerideler ve hala her şey mükemel Xbox tarafında da insanlar yalan söylüyor gibi cevaplar yazabiliyor buradaki cevherler.

• Bu gözümden kaçmış. Sabah akşam kaliteli oyunculuk ançartıd lastafas oynamaktır diyen sen, uncharted'da vs teklifi gelince kaçıp "kaliteli oyunculuğu uncharted oynamak sanıyor bu xboy" diyen gene sen.

Her kuşun eti yenmez [sizer]PLAYSTATION VS XBOX TARTIŞMA KONUSU[/sizer] Kaliteli oyuncu yeteneğiyle, çakma oyuncuda gifllerle kendini gösterir. Hadi Yallah.

• CP 2077 tecrübesinin de üstüne diyebilirim ki Deus ex'ten üstün sci fi rpg gelmeyecek. Ondaki özgürlük, derinlik, ambiyans ve müzikler hiçbir zaman aşılamadı.

• Funder kullanıcısına yanıt
    Hem hazımsızsın hem de yalancısın. Nerede demişim ben onu? Vah vah düştüğü hale bak, last of us ayarlarını mı bozdu çocuğum senin?

[sizer]PLAYSTATION VS XBOX TARTIŞMA KONUSU[/sizer]

Kudurmaya devam

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Persona_6 -- 12 Aralık 2020; 13:16:19 >
  • Biraz daha u dönüşü yaparsan saz arkadaşların yetişemeyecek sana. Ayrıca kelime haznende büyük yer edinen muz, ödül, kaliteli oyunculuk lafların da bende işe yaramaz. Bana icraatla gel. Xboy dediğin oyuncudan Uncharted'da vs teklifi gelince kaçışını, ve durmadan aksini söylemene rağmen uncharted oynamak kaliteli oyunculuk değildir diyerek iki dakikada naughty dog'u satışını tüm forum gördü. Bu gerçekten bomba. Cevap vermeye utanır insan.

Şimdi git WhatsApp grubundaki arkadaşlarınla atacağın bir sonraki gifin planını yap. Kafa birtek buna basıyor, yaylan.

• quote:

Orijinalden alıntı: Dictattor

Buradaki en can alıcı kısım NPD verilerine göre Phil Spencer geldi her şey düzeldi, artık kusursuz, uçacak kaçacak denilen Xbosx/Xboss konsollarının toplamı, Don Mattrick vardı, Kinect vardı, hatalı çıktı dedikleri Xbone'dan daha az satıyor kendi yeri NA'da ve dünyanın bir çok ülkesinde. İleri gitmeyi bırak eskisinden de gerideler ve hala her şey mükemel Xbox tarafında da insanlar yalan söylüyor gibi cevaplar yazabiliyor buradaki cevherler.

Alıntıları Göster

Abd de ve avrupada iyi kötü herkesin pc si var, o pc de xbox oyunları gayette oynanıyor, gerek kalmıyor xbox almaya.

Bende xbox one ve one x sahibi olarak parayı bulunca ps 5 alacağım.

Sonuçta orta düzey bilgisayarım var, game passda bağladımmı ne gerek var xboxa

• Xbox ta her sadece yapımcı firmanın izin oyunlsrda klavye mouse desteği oluyor değil mi ? Her oyunda yok yani, eğer her oyuna istisnası klavye mouse desteği gelse xbox alacaktım bu jenerasyonda
  • 
Sayfa: önceki 6869707172
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.