Şimdi Ara

PLAYSTATION VS XBOX TARTIŞMA KONUSU (71. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Fearless_tr , Rolentooo , Rolentooo Daha Az
3 Kayıtlı Üye (1 Mobil) ve 16 Misafir (2 Mobil) - 16 Masaüstü3 Mobil
5 sn
107.950
Cevap
260
Favori
3.956.465
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
165 oy
Öne Çıkar
Popüler Konular listesinde
13. Sırada  bugün en iyi #2
Sayfa: önceki 6970717273
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: Illusive Man

Xbox ta her sadece yapımcı firmanın izin oyunlsrda klavye mouse desteği oluyor değil mi ? Her oyunda yok yani, eğer her oyuna istisnası klavye mouse desteği gelse xbox alacaktım bu jenerasyonda
    aynen, yapımcıya bağlı.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Funder kullanıcısına yanıt
    Hayal aleminde yaşıyorsun , söylemediğim şeyleri oturma organından uydurup uydurup yazıyorsun. Çok zavallıca. Ancak zaten senin karakterine de bu yakışıyor zaten.

Last of us 2 almasın diye ghost of tsushimaya sarılan xboy , neden acaba benim konsolumda oyun yok yılın oyunlarına aday olacak diyeceğine , "1 e 1 onchortodo gol kom ploystotoncoymos gorolom" gibi ilkokul 3 seviyesinde yanıt verir ancak.

Sana geçen yolladığım sodalar fayda etmedi herhalde , günde 3 yetmediyse 5 e çıkar , artık hazımsızlığını bu da geçiremiyorsa git bi kolonoskopi çektir sorun başkadır

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Persona_6 -- 12 Aralık 2020; 16:29:54 >
  • Ya bu Xboylar baktı kendilerine oyun çıkmıyor konsol boş... işler fosss... bıraktılar Xboxu Ps4 özel oyunlarını birbiriyle dövüştürüp hayal alemlerinde senaryo üretiyor. Last of us öyle bir oyun ki bunlara her türlü dolabı çevirtiyor. [sizer]PLAYSTATION VS XBOX TARTIŞMA KONUSU[/sizer] [sizer]PLAYSTATION VS XBOX TARTIŞMA KONUSU[/sizer] 

• Son 10 senede ödülleri toplayan, ya yılın oyunu olan ya da en azından 2. olan bir Sony olan gerçeği var. Microsoft'un 2. olduğu bir yıl bile yok. Hatta goty adayı olduğu sene bile yok sanırım

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Cheryl Mason

Son 10 senede ödülleri toplayan, ya yılın oyunu olan ya da en azından 2. olan bir Sony olan gerçeği var. Microsoft'un 2. olduğu bir yıl bile yok. Hatta goty adayı olduğu sene bile yok sanırım
    [sizer]PLAYSTATION VS XBOX TARTIŞMA KONUSU[/sizer]

Sağ aşağıdaki funder temsili falan değil ta kendisi [sizer]PLAYSTATION VS XBOX TARTIŞMA KONUSU[/sizer] 

• Xboxçu olsam ve tablo bu şekilde olsaydı çok kıskanırdım, gelir her gün Ps5'e sallardım [sizer]PLAYSTATION VS XBOX TARTIŞMA KONUSU[/sizer] 

• 1 e 1 Onchortod o gol tomommo

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Persona_6 -- 12 Aralık 2020; 16:46:22 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Persona_6

Hayal aleminde yaşıyorsun , söylemediğim şeyleri oturma organından uydurup uydurup yazıyorsun. Çok zavallıca. Ancak zaten senin karakterine de bu yakışıyor zaten.

Last of us 2 almasın diye ghost of tsushimaya sarılan xboy , neden acaba benim konsolumda oyun yok yılın oyunlarına aday olacak diyeceğine , "1 e 1 onchortodo gol kom ploystotoncoymos gorolom" gibi ilkokul 3 seviyesinde yanıt verir ancak.

Sana geçen yolladığım sodalar fayda etmedi herhalde , günde 3 yetmediyse 5 e çıkar , artık hazımsızlığını bu da geçiremiyorsa git bi kolonoskopi çektir sorun başkadır

Bende seni 1vs1 Sieeee of Kekosta gemiden gemiye muz attırma kapışmaya çağrıyorum :D Bak benle kapışmazsan oyuncu değilsin ve en baba Xboysun ha döverim seni.

[sizer]PLAYSTATION VS XBOX TARTIŞMA KONUSU[/sizer] [sizer]PLAYSTATION VS XBOX TARTIŞMA KONUSU[/sizer] [sizer]PLAYSTATION VS XBOX TARTIŞMA KONUSU[/sizer] 

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi DrUckmann -- 12 Aralık 2020; 16:50:3 >

• quote:

Orijinalden alıntı: DrUckmann

Bende seni 1vs1 Sieeee of Kekosta gemiden gemiye muz attırma kapışmaya çağrıyorum :D Bak benle kapışmazsan oyuncu değilsin ve en baba Xboysun ha döverim seni.

Alıntıları Göster

[sizer]PLAYSTATION VS XBOX TARTIŞMA KONUSU[/sizer] [sizer]PLAYSTATION VS XBOX TARTIŞMA KONUSU[/sizer]  muz atmakta master yapmıştır bu [sizer]PLAYSTATION VS XBOX TARTIŞMA KONUSU[/sizer] 

• Günün sonunda Uncharted kaliteli oyuncu işi değildir dedirttim sana. Demekki Gow'un multiplayer modu olsa "gow çöp zaten ki xD" diyecek benden kaçmak için zuhah.
    Yukardaki sea of thieves örneği veren akıllı şu farkı anlamamış ; ben en kaliteli oyuncu olduğumu iddia edip Xbox kullanıcılarını küçümsemiyorum. Madem sabah akşam uncharted gifleri atıp karşı tarafı küçümsüyorsun, kaliteden ne anlarlar diyorsun, gel devamlı övdüğün oyunda kapışalım diyorum bende. Ama muhaha gifleri atıp kaçarak üste çıkmaya çalışan bir korkak var karşımızda.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Funder -- 12 Aralık 2020; 17:57:52 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Persona_6

muz atmakta master yapmıştır bu  

Alıntıları Göster

Gördünüzmü kaçıyor benden arkadaşlar Siee of Kekosta muz atamıyor bana daha bu oyuncuyum diyor bir de kendine. :D :D

Hepinizi döverim. [sizer]PLAYSTATION VS XBOX TARTIŞMA KONUSU[/sizer] [sizer]PLAYSTATION VS XBOX TARTIŞMA KONUSU[/sizer] 

• quote:

Orijinalden alıntı: DrUckmann

Gördünüzmü kaçıyor benden arkadaşlar Siee of Kekosta muz atamıyor bana daha bu oyuncuyum diyor bir de kendine. :D :D

Hepinizi döverim.   

Alıntıları Göster

Muz atmayı senden öğrenecek değiliz [sizer]PLAYSTATION VS XBOX TARTIŞMA KONUSU[/sizer] 

• quote:

Orijinalden alıntı: Funder

Günün sonunda Uncharted kaliteli oyuncu işi değildir dedirttim sana. Demekki Gow'un multiplayer modu olsa "gow çöp zaten ki xD" diyecek benden kaçmak için zuhah.
    Yukardaki sea of thieves örneği veren akıllı şu farkı anlamamış ; ben en kaliteli oyuncu olduğumu iddia edip Xbox kullanıcılarını küçümsemiyorum. Madem sabah akşam uncharted gifleri atıp karşı tarafı küçümsüyorsun, kaliteden ne anlarlar diyorsun, gel devamlı övdüğün oyunda kapışalım diyorum bende. Ama muhaha gifleri atıp kaçarak üste çıkmaya çalışan bir korkak var karşımızda.

Hocam uncharted multiplayer kliplerinize baktım da siz haksız rekabet teklif ediyorsunuz ama, yazık değil mi bu çoluk çocuğu playstationdan küstüreceksiniz :D ana konsolu xbox olan birinin burdaki naughty dog yalakalarından daha kaliteli Uncharted oyuncusu olması ibretlik gerçekten

• Whatsapp tan adam çağırdı beyler kendini övdürmek için, yoksa milletin anasına bacısına sövdükleri , adminlere küfür ettikleri discord grubundan mı geldi ? Mutlak sıfır ı da çağırın gelsin yeni fake üyelik açarak , mazlumu getirin bana

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Persona_6 -- 12 Aralık 2020; 17:12:41 >
  • Şu yeni gelenin Erdemglr denen üyenin son 3-4 mesajında Funder i övmesi, buram buram fake üyelik kokusu alıyorum. Ne zaman linç yese bu desteğe gelmiş

• https://forum.donanimhaber.com/profil/1611746#!/

Şu üyelikle rezil olup yeni üyelikle gelen mi fake olmaktan bahsediyor ? Avukatım diyordu bu da, nicklerin benzerliğinden bahsetmiyorum bile. Arkadaş listesi de malum saz arkadaşları. Kaliteli oyuncu seni :D
    Avukat olduğunu ispatlamaya çalışmalar falan tanıdık geldi mi beyler ?

Bu da konu linki
    https://forum.donanimhaber.com//mesaj/yonlen/124836607

Madem fake üyeler banlanyor bu neden halen burda boş yapabiliyor ? Enteresan değil mi ?

@powerstorm

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Funder -- 12 Aralık 2020; 18:56:40 >

• Phoneix-34 kullanıcısına yanıt
    Hocam last of us 2 senaryo işlenişinde bir problem yok anlatmak istediğini sorunsuz anlatıyor. Hikayeyi beğenirsin beğenmezsin o değişir. C 2077 aynı değil oyun konsollar da oynanmayacak seviyede. Yapay zeka desen oyunda yok. Bu oyun rpg ise seçimler oyuna etkisi çok az. Oyunda çok hata var. Bu oyunun amacı buysa evet haklısınız amacına ulaşmış . Bu oyunda yaşayan açık dünya olmayacak mıydı ? Oyunda yapay zeka yokki yaşayan bir dünyası olsun .

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi KrallŞaplakçı -- 12 Aralık 2020; 18:41:36 >
  • Bu beni bloklamamış mıydı? Nasıl okuyor bu yalancı benim mesajları mı? Yine mi yalan yine mi iftira ? oğlum sen bu karakterle askerde çok dayak yersin ha .

Yoksa şu sen misin Funder?

• Hocam bu funder denen discord grubunda sana küfür edenlerden biri, yine sana iftira atıyor. Lütfen ilgilenir misin? Ya da forum kurallarındaki durumu belirtir misin bu kişiliğe?

edit : Ahahahahaha korkudan powerstorm a attığı iftirayı silmiş korkak, benim kankimmişsin hocam, beni koruyormuşsun forumda.

Ulan bana bu forumda en çok cezayı veren powerstorm , kankim miş.

Sil sil korkak sanki admin göremeyecek o yazdığını.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Persona_6 -- 12 Aralık 2020; 17:52:10 >
  • 
Sayfa: önceki 6970717273
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.