Şimdi Ara

PLAYSTATION VS XBOX TARTIŞMA KONUSU (6. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Caped 117 Crusader Daha Az
1 Kayıtlı Üye ve 14 Misafir - 15 Masaüstü
5 sn
107.798
Cevap
260
Favori
3.950.875
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
167 oy
Öne Çıkar
Popüler Konular listesinde
15. Sırada  bugün en iyi #4
Sayfa: önceki 45678
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

sadece ps collection bile gamepass' e yeter. bunlar tetrisi yeni nesil oyun saniyorlar ona guluyorum [sizer]PLAYSTATION VS XBOX TARTIŞMA KONUSU[/sizer] 

• Playstation5 P kullanıcısına yanıt
    öncelikle ben az satış rakımı ile övünmedim sadece düzgün bir şekilde düşündüm ve tabi siz tarafsız düşüncenin ne olduğunu bilmezsiniz ve muhtemelen 5 yıllık oyun hayatınızda elder scrolls gibi bi oyun oynamadığınız için elder scrolls markasının ne kadar güçlü bir marka olduğunu bilmezsiniz
  • Son 2 nesil için bırakın şu iki oyun sırasıyla hangi konsolun daha iyi olduğunu söylesin: bloodborne & demon's souls...

Evet cevabı duydunuz, oyun konsolu eğer oyun varsa iyi olabilir, xbox 360 başarılı bi konsoldu fakat ps4 ile ps tarafında oyun anlamında yapılan etkili hamleler xbox ı yarışta geride bıraktı. Dolayısıyla her iki platforma çıkan oyunları 2 fps daha yüksek oynatabilmesi malesef xbox için yeterli olmadı..

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Her sene aynı hikayeyi dinliyoruz. Döngüye girmişler;

1) Bu sefer geliyoruz bu sefer yenicez Playstation'ı (Olmuyor!)

2) E3 Fuarında görüşürüz (Yine olmuyor)

3) Gelecek nesil görürsünüz siz (Yine olmuyor, olamıyordu)[sizer]PLAYSTATION VS XBOX TARTIŞMA KONUSU[/sizer] 

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Playstation5 -- 28 Kasım 2020; 22:40:27 >
  • ultra sonic U kullanıcısına yanıt

Ben Elder Scrolls IV Oblivion oynadım. Online vers. oynamadım. Kötü oyun değil ama konsol aldıracak oyun değil. Birazda çağın gerisinde kaldı. Ne bilim tür alakasız olsada sanki yerini Witchera kaptırdı. Bekleyip göreceğiz zaman kimi haklı çıkaracak gçreceğiz. Ama baya bekleyeceksiniz daha çok var bethesta oyunu bitirmesine ve gold olmasına...

• Hiç tartışmaya açık bir konu değil.

Ps5'in güçlü olduğu yön = exclusive oyunlar

Xbox Series S/X'in güçlü olduğu yön = Gamepass

Bu kadar. Hangisi işinize geliyorsa. Yoksa donanım olarak hemen hemen aynı şeyleri vaat ediyor. Burada babasının şirketiymiş gibi savunan insanları anlamakta gerçekten zorlanıyorum.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi dysquest -- 28 Kasım 2020; 22:48:57 >
  • Şunu tasarım harikası ile kıyaslıyorlar ya daha nw diyim :) foto herşeyi anlatıyor.
    [sizer]PLAYSTATION VS XBOX TARTIŞMA KONUSU[/sizer]

• quote:

Orijinalden alıntı: sarpcore

Bu mesaj silindi.

• İyi hoş da adamın zaten güzel bir sistemi var ise nu çöp ve sözde yeni nesilk konsollara 8300 vereceğine 1000 daha koyar gider bunu alır ama gerçekten de nextgen gamingi yaşar. Bu kart boru değil beyler 8k da 60-70 fps de oynatıyor @OldReview hocamın bu videosunu da izlemeni tavsiye ediyorum. Kaldı ki 5400tl lik 3070 ile gerçek native 4k da 70-80fps oynarsın. Evet ben de yıllardır konsol kullanıyorum ama parası olan için pc bambaşka bir dünyadır ve kıyas bile tutmam

• Yalnız konuya bilgili birileri gelsede kapışsak diye beklicez. Malum x boylar cevap veremeyip argoyu çare görüyorlar. Buda kurtuluş değil. Blok artı Ban Ban Ban geliyor [sizer]PLAYSTATION VS XBOX TARTIŞMA KONUSU[/sizer] 

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Playstation5 -- 28 Kasım 2020; 22:55:7 >
  • Rakip konsola çöp dedim heuheue .Komikli şakacıklı gif atım huehue ...Konuyu okuyim dedim -20 beyin hasarı yedim.4chan gibi olmuş ama sevdim konseptti .

@sinmeister VS BEKLENİR (KAWGA)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi kuklacini -- 28 Kasım 2020; 22:55:55 >
  • Black Friday'de en çok talep gören cihaz PLAYSTATION 5 miş hemde hiç indirim almamasına rağmen. Kendi evlerinde adamı böyle evinden aldırırlar işte [sizer]PLAYSTATION VS XBOX TARTIŞMA KONUSU[/sizer] 

• quote:

Orijinalden alıntı: Piyade_Nefti

İyi hoş da adamın zaten güzel bir sistemi var ise nu çöp ve sözde yeni nesilk konsollara 8300 vereceğine 1000 daha koyar gider bunu alır ama gerçekten de nextgen gamingi yaşar. Bu kart boru değil beyler 8k da 60-70 fps de oynatıyor @OldReview hocamın bu videosunu da izlemeni tavsiye ediyorum. Kaldı ki 5400tl lik 3070 ile gerçek native 4k da 70-80fps oynarsın. Evet ben de yıllardır konsol kullanıyorum ama parası olan için pc bambaşka bir dünyadır ve kıyas bile tutmam

Hayır.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Frobe -- 28 Kasım 2020; 23:3:10 >

• quote:

Orijinalden alıntı: Revrain

Bu mesaj silindi.

Alıntıları Göster

[sizer]PLAYSTATION VS XBOX TARTIŞMA KONUSU[/sizer] [sizer]PLAYSTATION VS XBOX TARTIŞMA KONUSU[/sizer] 

• Seni muhalif seni [sizer]PLAYSTATION VS XBOX TARTIŞMA KONUSU[/sizer] [sizer]PLAYSTATION VS XBOX TARTIŞMA KONUSU[/sizer] [sizer]PLAYSTATION VS XBOX TARTIŞMA KONUSU[/sizer] 

• Yerimi aldım.

• xbox kendi tanıtımında artislik yapim derken yine madara olmuş çünki;

PS5 de rasterization rate ve pixel fillrate 8.92 Gtri/s ve 142.72 Gpix/s değerlerinde ve

Gtri/s primitive unitsi, Gpix/s de ROPs'lar ile bağlantılı ve PS5 GPU'sunda bu birimler 22% daha hızlı. OYNAAAAAAAAAAAAAAAA [sizer]PLAYSTATION VS XBOX TARTIŞMA KONUSU[/sizer] 

• Xbox her zaman.
  • 
Sayfa: önceki 45678
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.