Şimdi Ara

PLAYSTATION VS XBOX TARTIŞMA KONUSU (5667. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: A r c h A n g e L. , ßLacKLioN , alican88 , alican88 Daha Az
4 Kayıtlı Üye (1 Mobil) ve 19 Misafir (1 Mobil) - 21 Masaüstü2 Mobil
5 sn
122.232
Cevap
289
Favori
4.403.421
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
173 oy
Öne Çıkar
Popüler Konular listesinde
40. Sırada  bugün en iyi #2
Sayfa: önceki 56655666566756685669
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Aynen öyle part 3 çıksa alirmiyim bilmiyorum sarmıyor bir oyunun 2 senede 3 tane remake cikinca seriden nefret ediyorsun

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • İspanya dan sonra Fransa da da tarihin en kötü satışı xbox series konsollarında. Hatta ilk xboxtan bile 100 bin adet az satmayı başarmış Ps5 ise 2.3 milyon satmış bu arada .
    [sizer]PLAYSTATION VS XBOX TARTIŞMA KONUSU[/sizer]

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Persona_6 -- 20 Haziran 2024; 20:20:15 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Persona_6 kullanıcısına yanıt

Müritler gelir şimdi satışlar önemli değil diye sayıklar [sizer]PLAYSTATION VS XBOX TARTIŞMA KONUSU[/sizer] 

Sonra Microsoft multiplatform olunca ağlıyorlar

< Bu ileti iOS uygulamasından atıldı >
  • Caped 117 Crusader kullanıcısına yanıt

• [sizer]PLAYSTATION VS XBOX TARTIŞMA KONUSU[/sizer]

• Caped 117 Crusader kullanıcısına yanıt

Usta Ps'in ne kadar bitik durumda oldugunu falan mı kanıtlamaya calışıyorsun, çünkü benim bu fotodan anladığım o. Acilen oyun tanımaları gerekiyor yoksa Ps'in beyin ölümü gercekleşecek bu gidişle.

CoD

Gears of War E Day

Perfect Dark

İndiana Jones

Fable

Avowed

Doom

State of Decay

Stalker 2

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Periah -- 20 Haziran 2024; 23:59:30 >
  • Periah kullanıcısına yanıt

Pardon yanlış caps’i attım doğrusu bu olacaktı , diğerleri de timed exclusive sonra gelicekler [sizer]PLAYSTATION VS XBOX TARTIŞMA KONUSU[/sizer]  (mixtape de de logo var sayın çünkü o da duyurulmuş Ps’e [sizer]PLAYSTATION VS XBOX TARTIŞMA KONUSU[/sizer] )

• Alkollüyken dozu kaçırıp ayılınca erkekler.

• aksungur_ kullanıcısına yanıt

Adamlar yıllar sonra oyun satın alan kitleyle tanıştılar normal. Sony kitlesi olmasa oyun satamayacaklar.[sizer]PLAYSTATION VS XBOX TARTIŞMA KONUSU[/sizer] 

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Persona_6 -- 21 Haziran 2024; 0:25:23 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Persona_6

Adamlar yıllar sonra oyun satın alan kitleyle tanıştılar normal. Sony kitlesi olmasa oyun satamayacaklar. 

"Ps'yi sektörden atın demedim, bizi oraya katın." dedim qanzi. Mahkeme yanlış çevirmiş.

• https://www.donanimhaber.com/newgameplus-ta-bu-haftanin-konusu-en-kotu-konsol-neslinde-miyiz--178639

Başlık güzel olmuş en kötü konsol neslinde miyiz ?

Bence evet tarihin en kötü konsol neslini yaşıyoruz. İnanılmaz bir yavanlık hakim.

• [sizer]PLAYSTATION VS XBOX TARTIŞMA KONUSU[/sizer]

Ötekiler de gelecek. Bu ekip hazım sıkıntısı aşsın diye duyuru ötelediler🤣. Bu arada birader geldi dışarıdan bir ay burda ondan çok yazamıyorum hatta oynayamıyorum. Elden ring beklettim gidince dalcam. Sırf soğusun diye demon souls indirdim ne kadar mükemmel bir oyun o ya👑👑 görselleri mükemmel bu bluepoint baya baya xbox da olsa en iyi 2.3. Stüdyosu falan olur herhalde

• Takıldığım bir iki telegram grubu var alakasız orada biri Xbox mı Ps'mi alayım diye sordu. 4 kişi Xbox 1 kişi çekimser yanıt verdi. Nedeni ise Gamepass.

Ps elindeki tüm oyunları Pc'ye getirerek tüm cazibesini yitirdi öte yandan Pc'ye oyun getirseler dahi artık kendileri oyun bile yapmıyor kimsenin duymadığı bilmediği birkaç tane sıradan 3. parti oyunu "özel" oyun" diye sunmaktan başka.

0 noktasındayım ve burada Sony ve Ps alan kaybetmeye başlamış durumda elbette makro ölçekte bugünden yarına bu yansımayacak ama Jim Ryan'ın yaptıklarının bence sonuçlarını görmeye başlayacağız çünkü artık Ps sıradan bir oyun pcsinden çok farklı değil.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Periah -- 21 Haziran 2024; 12:38:45 >
  • Periah kullanıcısına yanıt
    Ülke bazında öyle de Avrupa da bir insan neden xbox alsın ki pc tarafı çok daha güçlü hem gamepass hemde steam gibi platformlar mevcut.
    PS yine 6 ay falanda olsa özel oyun tutuyor aynısını xbox yapmadıkça satış artmaz PS tarafı da ilk gün getirmeye başladığı gün tabuta girer bakın switche 8.senesi aylık satislarda 2.sirada hala basen haftalık olarak PS tarafını geçiyor.
    3.parti satışları da artmış gittikçe diğer nesil cod vs getirirse gelirde iki platformu da sollar minimum bütçe ile oyun yapıp 60 dolardan en kötü 10 milyon satıyor oyunları

• 
Sayfa: önceki 56655666566756685669
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.