Şimdi Ara

Playstation VR inceleme ilk izlenim 'Playstation 4'ün Sanal Gerçeklik atağı' (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
74
Cevap
1
Favori
2.674
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: hata_I

3d gibi bir hevesten öteye geçeceğini pek sanmıyorum

Bu teknolojinin 3d ile alakası yok. internet,elektrik,tv,telefon gibi bir devrim.Kullanmayan bilmez ve yakın gelecekte tam hakkı ile çalışan sanalgözlük ve donanımlar çıktığında iş bambaşka bir boyuta kayacak.
  • Satışı başladı. Ancak pahalı biraz. Biraz ucuzlarsa almayı düşünüyorum.

• ek güç artıran cihaz nedir yawww kasımda çıkacak ps4 pro işi çözdü ilerleyen zamanlarda direk pro destekli daha gelişmiş vr oyunlar çıkmaya başlar haaa bu arada ek not yarın bi günde psvr pro çıkar nede olsa ps4 pro 4k çözünürlükte bile 60 fps verecek diyorlar eee artık aldığımız ürünler ömrü oldu 2 yıl 2 yıl biter pro çıkar o biter pro s çıkar o biter pro pro s çıkar haaa bire pimax 4k vr diye yeni bir 4k gözlük cıktı oculus ve htc'nin başı dertte gibi haberlerler nette dolanıyor bi bakın derim cihaz 4k 110 fov 90 hz ve 300 dolar dünyanın ilk 4k vr gözlüğü olmuş

• Cikisina az kaldi bircok ulkede aylar once deneme standi yapildi bizde neden yok niye son dakikami yapilacak

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • az önce sony aradım ülkemize ne zaman gelecegı bellı degıl şakamı bu ya
  • Kamerayi move kamerayi tamamladık bekluyoruz çıkışını

• Peki arkadaşlar,
    Vr gözlük ile normal oyunlar tv ye gerek olmadan oynanabilecek mi?

• quote:

Orijinalden alıntı: scorpman

Peki arkadaşlar,

Evet...Ben sadece bu yüzden alacağım zaten...vr özelliği benim için ikinci planda

• quote:

Orijinalden alıntı: ereneren

quote:

Orijinalden alıntı: scorpman

Peki arkadaşlar,

Evet...Ben sadece bu yüzden alacağım zaten...vr özelliği benim için ikinci planda

Bence de bu özellik gözden kaçmasına rağmen vr dan çok daha önemli ve kullanışlı.

• Çok büyük bir teknoloji VR ama tr'de ipleyen yok
  • Gamer Adam G kullanıcısına yanıt
    Harbi öyle dostum ben vr oyunlari denedim. Öyle oturmamış dandik bir teknoloji değil kinect gibi vay yüzümüzü algilamadi yok elimi salladim gormedi diye birsey yok. Tam oturtup sürdüler piyasaya .lag yok. Cok keyifli. Hic aklimda yoktu denedin oculus ve htc vive ı harikalar inanilmaz keyifli. Bi çıksa derhal alacagim ama2 gun sonra cikacak cihazin ne adi var ne sani var.

• okanka18 O kullanıcısına yanıt
    Belki de insanlar denemediği için bilmiyor, anlamıyor. Youtube'da bir sürü video var, korku oyunları bile fikir verir aslında
  • okanka18 O kullanıcısına yanıt
    Gg de satışı var ama aipariş üzerine tabiki,fiyat da 2900 tl

• amazon.fr den 430.42 euro ya gümrük kargo ürün herşey dahil alabiliyorsunuz. Bende düşünüyorum ama denemeden karar vermek istemiyorum.
  • quote:

Orijinalden alıntı: guguk

amazon.fr den 430.42 euro ya gümrük kargo ürün herşey dahil alabiliyorsunuz. Bende düşünüyorum ama denemeden karar vermek istemiyorum.

Bilmem ki alinirmi oralardan almanya açsa bakariz ama birde nazik cihaz bi bozulsa yapacak adamda yok garanti yok proyu verdim sipariş bozulsada ya almanya ya yollariz yada buraya yaptiriri ama vr a bisey olsa sikinti

• Tr'de kaça çıkacak acaba onu bekliyorum. VR'da da kardeşlik yaparız belki
  • quote:

Orijinalden alıntı: tr-kerem

Tr'de kaça çıkacak acaba onu bekliyorum. VR'da da kardeşlik yaparız belki

Yapariz tabi şu fiyat belirsizliğinden ve insanların ilk heyecanından yararlanmaya calisip 3000-5000 gibi abuk subuk fiyat yazan adi yaratıklar bi bitsin vr da da kardeşlik ile aliriz delimiyiz niye 2 kati para verelim.1900 tr fiyati 1750 spot fiyati bekliyorum. Alti olmaz ustu olur.

• Arkadaşlar verdiğim linkte vr incelenmiş (İngilizce). İncelemeyi yapan yazar vr'ı beğenmiş ve parasını oculus ve htc vive dan daha çok hakettiğini söylemiş.
    http://www.trustedreviews.com/playstation-vr-review

• Normal ps4 ler de randımanlı çalışırmı

• Hayır pro şart

• 
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.