Şimdi Ara

Playstation VR ile DriveClub oynadık!

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
13
Cevap
0
Favori
472
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Türkiye çıkışına sayılı günler kala deneme fırsatı bulduğumuz Playstation VR ile DriveClub VR oynadık. 

• Araba resmen rayda gidiyor.

• quote:

Orijinalden alıntı: Cryria

Araba resmen rayda gidiyor.

Çözdü profesör.
  • Pro almayı düşünüyordum vr da başka bir dünya ya.. bekleyelim bakalım
  • vr deneme şansım oldu, çözünürlük biraz düşkük olsa da his muhteşem. Kendi oyunları hele çok iyi. okyanusa inerken biraz sıkıntı çekeceğinize garanti veririm :) vr2 beklerim ben

• Keyifli duruyor ama, bunu 4 saat taktıktan sonra zombi gibi etrafta takılırsın artık :D

• Arkadaşlar ben de 2-3 ay önce yurtdışında bir mediamarkt da test etme şansım oldu fakat yarım saat kullandıktan sonra mide bulantısı , baş dönmesi yaptı. Normalde hiç etkilenmem. Ayrıca kullanmayı bıraktıktan sonra baya bir sürede kafamda garip bir his olarak devam etti. Beyninizin zorlandığını hissediyorsunuz. Özellikle de tanklar ile savaş yaptığınız bir oyun vardı içim dışıma çıktı. Muhtemelen göz ile algıladığınızı vücudunuz ile hissetmiyorsunuz ondan oluyor. Yada çözünürlük ve tepki süresinden olabilir. Bence sanal turizm uygulamaları , uçak simülasyonları için mükemmel bir alet ve bu tür uygulamalarda çok da fazla rahatsız etmiyor. Aksiyonun fazla olduğu kafanızı sağa sola çok fazla ve hızlı hareket ettirdiğiniz oyunlarda ise durum vahim.

İlk başta etkileniyorsunuz çok farklı bir deneyim gibi geliyor fakat bir süre alıştıktan sonra çok da cazip gelmiyor. 3D furyası gibi olacak herhalde diyeceğim ama daha fazla gelecek vaad ediyor. Benim şahsi yorumum çözünürlük veya tepki süresinden olabilir beklentilerimin altında kaldı. Verdiği rahatsızlık da cabası. Test etmeden almayın derim.

• Slm. PS4 ve PS4 PRO da World of Tanks full ucretsiz. One da bi VR ill test eder misiniz.

• VR gerçekten bambaşka birşey. Ama keşke bir şarampole yuvarlansaydın,spin atsaydın hadi olmadı bir arkaya bakarak gitseydin.Neyse artık Office'de oynarken yaparsın bunları.... Saygılar Mesut Abi

• quote:

Orijinalden alıntı: GT_55

quote:

Orijinalden alıntı: Cryria

Araba resmen rayda gidiyor.

Çözdü profesör.

Firma bizi düşünmüş şeritten çikmayan rayda giden tren yarişi oyunu yapmişlar. Pardon araba yarişi..

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • VR ile Driveclub oynamak gerçekten çok zevkli ama baş dönmesi ve mide bulantısı yapıyor yarım saatlik oynama sonunda onun haricinde araç içindeyken araçları incelemek gerçekten görülmeye değer, hayatınızda binmediğiniz araçlara bu sayede binmiş kadar oluyorsunuz.
  • 1 aydır vr ile bir çok oyun oynadım ama driveclub bende fena mide bulantısı ve baş dönmesi yaptı hee vr çıkartırım baş dönmem biter diye düşünmeyin öğlen vr ile oynadım başım döndü miğdem bulandı bıraktım gece 00:00 idi halen mide bulantısı yaşıyordum kolay kolayda geçmiyor o miğde bulantısı amaaa korku oyunlarında da üstüne yok ayrı bir dünya star warsda xwingleri kullanmak dehşet ötesi
  • Ps vr çok leş bi ürün kuruş çıkmaz
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.