Şimdi Ara

Playstation VR | ANA KONU (163. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
5 Misafir - 5 Masaüstü
5 sn
3.818
Cevap
76
Favori
174.702
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
4 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 161162163164165
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    kamera ile vr yeter hocam ilk başlarda sonra gerek görürsen move alabilirsin. ds4 ile birçok oyun oynanabilir.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • emixxhaulin kullanıcısına yanıt
    Hocam merhaba,

tavsiyem sıfır ürün almaya bak, 2.el alırsan muhakkak gözlüğün camlarını kontrol et kılcal çizik bile rahatsız eder. Volkan dostumun dediği gibi normal kol ile oynayabilirsin bazı oyunlarda move gerekebilir RECROOM gibi oyunlarda ki bu oyunu eşin ile rahatça oynayabilirsin ayrıca tennis gibi eğlenceli oyunlar da var...
  • Bravo Team VR
    Stifled VR

çift hak 
    tr psn
    50lira

• Beat Saber'a güncelleme gelmiş.Sanırım yeni müzikler eklenmiş.
  • GT_55 kullanıcısına yanıt
    oyun menüsünde düzenleme olmuş şarkilar gruplara ayrılmış 1 tane 6 dk lık remix parça eklenmiş ayrıca 10 parçalik müzik paketi gelmiş hocam ama parayla satiliyor. tr psne henuz eklenmemiş. us psnde 10 şarki 10$

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi byvolcan -- 14 Mart 2019; 1:40:50 >
  • beat saber bana resmen PsVr'ı sevdirdi ya. Satmak üzreydim vazgeçirtti...
  • emixxhaulin kullanıcısına yanıt
    move opsiyonel evet ama bana göre cihazı tam olarak kullanabilmek için move almak şart.
  • statik vr
    çift hak
    tr psn
    20 lira

Virry VR: Wild Encounters  
    çift hak  
    tr psn  
    10lira

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi byvolcan -- 21 Mart 2019; 13:48:19 >
  • Bugün Aim Controller siparişi verdim. Sizce almaya değer bir şey mi izlediğim videolarda güzel görünüyor da...
  • kratosunbicaklari kullanıcısına yanıt
    hocam çok güzel yapmışlar pişman olmayacaksın :)
    hayirli olsun hocam ben bu karakterin yürüdüğu oyunlara bi alışamadim ondan pek düşünmedim aim controller. nerden kaça aldınız

• byvolcan kullanıcısına yanıt
    Bende de ufak bi mide bulantısı oluyor karakterin yüdüğü oyunlarda ama alışacağımı düşünüyorum. Sahibinden.com üzerinden aldım ikinci el Farpoint oyunu ile 400lira bulabildiğim en ucuz buydu sıfırları çok pahalı...
    iyi fiyata almişsınız

• byvolcan kullanıcısına yanıt
    genel olarak Vr ucuza geldi ya :) ama malesef Vr'ın açma kapama tuşu şuan bozuk durumda, arkadaşlar oynarken sert şekilde kablo yerinden çıktı ondan beri çalışmıyor. Altarnatif bi çalıştırma yöntmiyle çalıştırıyorum...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi kratosunbicaklari -- 22 Mart 2019; 1:8:58 >
  • Mustafa D6 kullanıcısına yanıt
    sağolun hocam, sizin Aim ile oynayıp en keyif aldığınız oyun neydi hangi oyunları önerirsiniz?
    hocam benim keyif aldığım oyunların başında firewall geliyor ardından farpoint ve bravoteam de aim ile oynarken baya keyifli oluyor, güzel tercih yaparak iyi fiyata almışsın darısı @Volkan ın başına diyorum :)
  • Littlestar uygulamasının ücretsiz versiyonu usb'den sadece 2dk'lık video gösteriyor. Bu programın alternatifi var mı?
  • Arkadaslar selamlar.

Arkadasimla vr almayi dusunuyoruz bir kac sorum olacak.

1- en ucuz nerelerde buluruz bu ay ya da gelecek ay planlar icinde ( yurtici- yurtdisi amazon vs fark etmez)
    2- oyunlari iki kisi oynayabiliyor muyuz ? Iki karakter ayni oyunda ? Ayni playstation ya da ps plus vs ile baglanip ?
    3- tavsiye eder misiniz ?

Tesekkurler

• SeniorAwesome S kullanıcısına yanıt
    Hocam merhaba,

1.overgame arasıra kampanya yapıyor 1500 e almıştım, yurtdışı ile burası arasında fiyat farkı fazla yok hem garanti kapsamını da devreye sokmuş oluyorsun bahar indirimlerini yakalarsanız iyi olur düşüncesindeyim,

2.oyunları 2 ayrı ps den oynayabiliyorsunuz, arizona suhshine, farpoint, recroom, futbol, tennis, boks, firewall benim grup ile oynadığım oyunlar zaten ps store dan vr oyunlarını incelerken açıklama kısmında da multiplayer yazacaktır,

3.Hocam açık net söylüyorum ilk başlarda mide bulantısı ve baş dönmesi yaşayabilirsin, bunu da günde en fazla 30-45 dk aralığı ile oynayarak çözersin ki sonrasında cumartesi akşamları biz grup olarak en az 3-4 saat VR da oyun oynuyoruz.

VR tam bir keyiftir, keyfini aldığında iyiki almışım diyeceğine eminim :)
  • Arizona Sunshine VR
    çift hak
    50lira

hesabı ben açtim mail bilgileri ile vericem

• 
Sayfa: önceki 161162163164165
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.