Şimdi Ara

Playstation VR | ANA KONU (13. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
3.817
Cevap
76
Favori
174.718
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
4 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1112131415
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Arkadaşlar şu 2D oyun modunu deneyen rica ediyorum bir yazsın,belkide en önemli alış sebeplerimden biri olacak.Çoğu kişide bunu merak ediyor.
  • Mettfrost kullanıcısına yanıt
    kardeşim slm ben baktımda amazon fr de türkiyew gönderimi yok nasıl aldınız acaba bende almak istiyorum
  • Arkadaslar kameram var , Sizce sadece Playstation VR almak yeterli olur mu ? Su Move Motion-Controller olmazsa olmaz mi
  • lugano1907 L kullanıcısına yanıt
    Yanlış baktın sanırım dostum çünkü TR gönderimi var...
  • VR nin sonuda Kinect gibu olacak. Çöp
    Bu tip aletlet çocuklar için. Boşuna para vermeyin

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Mettfrost kullanıcısına yanıt
    Hocam ben 13 ekimde verdim siparişi hızlı kargo ile 2 kasım tahmini teslim sizin Nasıl öyle olmuş ilginç ?

• kahinmisin ? medyum mu ?
  • Hocam kinect ve move için dediğinize katılıyorum ama VR Oyun için patlasa bile film video izlemek için bile işe yarar monitör gibi bile kullanılır yani diğerleri gibi olmaz diye düşünüyorum.

• quote:

Orijinalden alıntı: etihadb

VR nin sonuda Kinect gibu olacak. Çöp
    Bu tip aletlet çocuklar için. Boşuna para vermeyin

• quote:

Orijinalden alıntı: tuilde

Hocam benim sipsris daha gelmedi. Ben yavas kargo ile aldim.

Dostum nasıl aldıgın hakkında bilgi verirmisin bende almak istiyorum fr dan.

Gümrük vs sıkıntı yokmu.yardımcı olurdan sevinirim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Lingua__Franca -- 16 Ekim 2016; 19:33:26 >
  • Vr en büyük buluşlardan biri. Tvden daha fazla hayatımızda olacak ve insanlığa daha büyük katkı sunacak. Artık vr devri başladı kimse engel olamaz tek engel fiyatları düşmesi gerek. Kinect ile karşılaştırmak saçmalık. Aynı şey bile değiller.

• vr bana görede patlayabilir , alışkanlkıklar kolay değişmez. 3d tvler bile patladı

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Yüzlerce oyunla anlaşma yapılmış eski ve yeni oyunlar patlayacağını sanmam ama patlarsada patlamadan satarsın zarar etmezsin. Patladı patlayacak diye bekleyeceğinize imkan varsa alın oynayın zevk yapın boşverin

• Vr başka birşey move veya 3d gibi degil gelecekte oyunlar böyle oynanacak muhtemelen. Bende bobo vr gözlük var bunu bile kullanmak çok keyifli

• Bende 1200 seviyelerinde olursa mutlaka alırım. Bakarım çok hoşuma giderse birde ps4 proyla degişirim ps4 ü

• peki psvr yi normal ps4 yada ps4 pro ile kullanmak arasinda görüntü farkı olacak mı sadece 4k tv ler icin mi pro almalı
  • quote:

Orijinalden alıntı: lumiafanx920

vr bana görede patlayabilir , alışkanlkıklar kolay değişmez. 3d tvler bile patladı

Neden patlasın hocam film ve sinemalarda bile halen daha 3D desteği var

VR bana göre gelecek vaad ediyor ve patlayacağını sanmıyorum bu teknolojinin umarım yanılmam.
  • punkerem kullanıcısına yanıt
    VR kullanmayı düşünüyorsanız en akıcı şekilde Pro'da oynayacaksınız.Tabi işin görüntü kalitesi boyutu da oyundan oyuna değişir (firmalara bağlı).

Ps4'ün şuanki kapasitesi vr'ı daha düşük tazeleme hızında oynatmaya yetiyor.Bu da baş ağrısı miğde bulantısı gibi etkiler demek.

Tüplü monitörde oyun oynadığım zamanlarda bi kafa yoğunluğu , kusma isteği gibi şeyler oluyordu bende.

• quote:

Orijinalden alıntı: :::LOSTPLANET:::

VR kullanmayı düşünüyorsanız en akıcı şekilde Pro'da oynayacaksınız.Tabi işin görüntü kalitesi boyutu da oyundan oyuna değişir (firmalara bağlı).

Ps4'ün şuanki kapasitesi vr'ı daha düşük tazeleme hızında oynatmaya yetiyor.Bu da baş ağrısı miğde bulantısı gibi etkiler demek.

Tüplü monitörde oyun oynadığım zamanlarda bi kafa yoğunluğu , kusma isteği gibi şeyler oluyordu bende.

Grafiksel anlamda fark olur büyük ihtimal ama tazeleme frekansı iki konsolda da aynı olacağını tahmin ediyorum hocam.
  • Source kullanıcısına yanıt
    Dün teknoseyirin sony türkiye oyun yetkilisi ile yaptığı videoyu izledim.

Pronun 120hz'e kadar çıkabileceğini söyledi.

• 
Sayfa: önceki 1112131415
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.