Şimdi Ara

PlayStation ve Rockstar Games, Red Dead Redemption 2 için Ortaklığını Duyurdu

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
74
Cevap
0
Favori
1.089
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Rockstar Games, bugün Red Dead Redemption 2'nin ilk videosunu paylaştı ve firma ayrıca Sony ile partnerlik antlaşması imzaladıklarını da açıkladı.

Bu ortaklık ile birlikte Red Dead Redemption 2'nin geniş açık dünyasındaki bazı online içeriklere PlayStation 4 sahipleri ilk olarak ulaşabilecek.  Ayrıca PlayStation 3 ve X360 için çıkış yapmış olan Red Dead Redemption, PlayStation Now sistemine geliyor. PlayStation 4 sahipleri bulut tabanlı PS Now üzerinden ilk Red Dead Redemption oyununu artık çok yakın bir zamanda oynayabilecek.

Bunun dışında bugün paylaşılan ilk Red Dead Redemption 2 videosunun PlayStation 4 üzerinden alındığını da belirtelim. 

Sony, PlayStation Blog üzerinden yaptığı bu açıklamaların devamının yakın zamanda geleceğini belirtti. Red Dead Redemption 2'nin ilk videosuna buradan ulaşabilirsiniz.

Red Dead Redemption 2, 2017 yılının sonbahar döneminde PlayStation 4 ve Xbox One platformlarına çıkış yapacak.

• Zamanında gta 5 içinde bu grafikleri x360 ps3 kaldırmaz falan deniyordu ama rockstar yapmıştı. Şimdide buna deniyor çıkınca görüşürüz artık. Rockstar bir şey dediyse yapar benim için dünyanın en iyi oyun şirketidir. Adamsın rockstar

Ayrıca #ThisIs4ThePlayers

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: kdrcnrbyrm

Zamanında gta 5 içinde bu grafikleri x360 ps3 kaldırmaz falan deniyordu ama rockstar yapmıştı. Şimdide buna deniyor çıkınca görüşürüz artık. Rockstar bir şey dediyse yapar benim için dünyanın en iyi oyun şirketidir. Adamsın rockstar

Ayrıca #ThisIs4ThePlayers

Onlar konuşur, Rockstar yapar

HEDEF 2017

• Adamlar biliyor hangi konsolun en iyi olduğunu, başkası düşünülemezdi zaten.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Gta 5 uzun süre konsollara özel olması ve rdr 2 önce konsollara çıkıyor olmasının arkasında özel anlaşmalar var. Çünkü adamlar kendi özel oyunları bile bu oyunlar kadar etkili olamıyor. Adamlar bunların farkındalar onun için özel anlaşmalar yapıyorlar.

• Yine iyisiniz valla. Yine de GTA V'de olduğu gibi pc'ye geleceğini düşünüyorum ben en fazla 1- 1.5 yıl arayla.
  • Ben grafiksel olarak Red dead Redemption'tan 2-2,5 kat üstün bir oyun görüyorum,Ve daha dolu dolu bir oyun olmuş..Trailer'de en sonda RDR 2 yazısı gelmeden önceki otlar bile ps3'teki, RDR ile aynı nerdeyse...PS4 çok rahat kaldıracaktır bu oyunu,Unutmayın bu bir GTA değil,GTA serisindeki NPC,Araç yoğunluğu,Patlamalar falan yok bu oyunda,Ondan dolayı gta ile RDR'Yi karıştırmayın..Zaten ilk çıkan RDR'yi şimdi oynayın kasabalar süper olmasa bile,doğal alanlar şimdi bile çok güzel gelecektir gözünüze...Ayrıyeten bu konsollarıda çok hafife alıyor bazı insanlar, o kadarda düşmediler daha..Ondan dolayı rockstar'a güvenim tam,Rockstar dediğini yapar,İşin içinde sony'de varsaa ooo hayda hayda yapar...
  • Tamamen ps4 exc olsa iyiydi 50 milyon kitle yeter de artar bile.

• rdr ps now a geliyorsa pcde oynanabilir ozaman.sony geçen ay duyurmuştu ps now pc ye geliyo diye
  • Bu demek ki ilk oyun Remastered olmayacak. Ps de oynamaktansa sirf kumandadan dolayi (her oyun gibi ) xbox da oynamayi tercih ederim.

• quote:

Orjinalden alıntı: xuntares31

<blockquote class="quote"><i>quote:</i><br><br>Orjinalden alıntı: dark dragon

Tamamen ps4 exc olsa iyiydi 50 milyon kitle yeter de artar bile.</blockquote>

onuda 160x90 oynardık :D

hahahah Çok komik...Millet işte bu yüzden ps4 alıyor,sokun şunu artık kalın kafanıza...
  • ps now tr de varmı ki?

< Bu ileti BölümSonuCanavarı sitesinden atıldı >
  • 98 yılından beri main platformları PlayStation. Bu sefer ki planlar Pro'ya yansıtılacağından bizi ilgilendiren tarafı daha büyük.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Borgess

98 yılından beri main platformları PlayStation. Bu sefer ki planlar Pro'ya yansıtılacağından bizi ilgilendiren tarafı daha büyük.

Şu oyunu gördükten sonra bende Pro alıcam galiba

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Veletler toplanmış gene konsol savaşı yapıyorlar.

PS Now yakında bilgisayara da geliyor, RDR oynamak için konsola gerek yok.

• Ps herzaman en iyiydi bizim için dahada iyi zaten dil desteği sunuyorlar her oyunlarına bu habere çok sevindim bize değer verenler bin katını görür bizden

• Xbox Scorpion cıkıs tarih denk geliyor olmasın gg pro

• quote:

Orijinalden alıntı: Naughty_Dog

Zaten alacaktın. Mazeretlere gerek yok.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Borgess

quote:

Orijinalden alıntı: Naughty_Dog

Zaten alacaktın. Mazeretlere gerek yok.

Yok valla almayacaktım Ps5 e kadar ama yav şu oyunda ziyan edilmez ki standart ps4 le , daha birde god of war, the last of us 2 falanda çıkacak abovv

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >

• ps now stream ediyordu yanlış bilmiyorsam şimdi ps4 de red dead redemption 1 i oynayabilecek miyiz nasıl olacak ne zaman gelecek?
  • 
Sayfa: 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.