Şimdi Ara

PlayStation Türkiye Raydan Çıkmıştır, İhbar Ediyoruz! | PS Plus İadesi Alma Yöntemi Eklendi! (10. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
477
Cevap
8
Favori
43.193
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
493 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 89101112
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Gönderdim, bu çakallık kolay unutulmamalı!

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Malum virüs sebebiyle bir süreliğine İş yerinden izin aldım. Bugün aklıma PsStore geldi. İndirimli birkaç oyun varsa alayım hazır karantina günlerinde üç beş oyun oynayım diye düşündüm. Her zaman olan fırsatlar, fiyat düşüşleri gibi sekmeleri yoktu. Sistemsel bir problem olduğunu düşünmüştüm ta ki bu konuyu görene kadar. Şaşırdım, bu yapılan ciddi manada ayıp.
  • oğlum arkadaşlara 1000 liralık exc oyun getir mağdurları gidirilsin aman ha pc'ye çıkmasın kendilerine özel hissetmeleri gerekli.
  • mart indirimlerini geçtim, şu anda playstation türkiye satarken taahhüt ettiğinin aksi şekilde davranıyor.
    bakın ps plus satın alma kısmında ne yazıyor.

PlayStation Türkiye Raydan Çıkmıştır, İhbar Ediyoruz! | PS Plus İadesi Alma Yöntemi Eklendi!

playstation türkiye fırsatlar kısmını kaldırdığı için bana plus satarken taahhüt ettiği özel indirimler ve fırsatlar kısmını da kapatmış oldu.
    bu dövizin yükselmesi, aral'ın şikayet etmesiyle açıklanamaz. bu düpedüz dolandırıcılık.
    ben plus üyesi olarak neredeyse 1 haftaya yaklaşan süredir bana özel fırsat göremiyorum. 1 aylık plus dahi satarken bana bunu taahhüt ediyorsa, bu indirim kısmını 2 gün bile kapaması bana verdiği taahhüte ters düşer.

şikayet edenler lütfen bunu da ekleyip şikayet etsinler.
    zira şu dönem indirimi kapatıp açmaları etik bir durumdur ve hukukta karşılığı olmayabilir ama taahhüt ettiği şeyi vermemesi tamamen yasadışıdır.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi 12henry14 -- 25 Mart 2020; 1:44:47 >

• quote:

Orijinalden alıntı: NOR0C

oğlum arkadaşlara 1000 liralık exc oyun getir mağdurları gidirilsin aman ha pc'ye çıkmasın kendilerine özel hissetmeleri gerekli.
    Konsol âldıran şey özel oyundur abiiii

Xboxı ne yapayım pcye de çıkıyo moruq xd

Ps alıyorum çünkü özel oyun moruq.
    2014de duyurulan ladt of us 2 hala yok

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 1 yıldır oyun almıyom.plus da almadım.ücretsiz oyunları oynuyom.yiyorsa ücretsiz oyunlarıda kaldırın.ps 5 i almaycam pc toplamayı düşünüyom.

• Yeni nesilde tarafımız iyice belli oldu sağlam bir bilgisayar toplayamassam kesinlikle Xbox alacağım ama playstation almayacağım kesin. Son 1- 1.5 senedir sürekli topuğuna sıkar mı bir şirket . Sıktı.
  • Ya uncharted serisini oynayabildin mi, god of war serisini, bloodborne’u, spiderman i, persona serisini horizonu, days gone ı oynayabildin mi ? Yok ee o zaman neymiş playstation özelmiş dimi. Peki horizon halo gears ve daha nicelerini pcde oynadın mı ? Oynadın eee o zaman ne bu tantana. Burda rezil bir durum var herkesin bir olup sonye karşı çıkması lazım ama sizin gibiler sağ olsun anca kösteklik.

• Ayrıca cyberpunk olsun witcher olsun çok çok önceden duyuruldu belki 7 sene oldu. Peki bu durum bu oyunların çıkmadığı veya kötü olduğu anlamına mı geliyor ? Cahil

• NOR0C kullanıcısına yanıt
    Kardeşim arkadaş her sene yenisi çıkan bir ev kirası ekran kartlarından sar aman ha seneye yenisi çıkçağını ve kazıklandıklarını söyleme sakın

• Bir PSTR nin çalışmalarına bak bit de XboxTR nin çalışmalarına bak .https://www.vatanbilgisayar.com/microsoft-xbox-one-x-1-tb-star-wars-jedi-fallen-order-oyun-konsolu.html

• Xbox bu konuda cidden hakkını veriyor, kullanıcısını gerçekten düşünüyor firma fiyatları Türkiye ye göre endeksli ben çok memnunum bu politika dan.. Umarım devamı gelir, Microsoft adamdır.

• Yusuf_Ozkan kullanıcısına yanıt
    Yuh o nasıl bir pakettir yahu. Tebrikler.

• Siz ne içiyosunuz Allah aşkına, yaşınız başınız kaç?
    inin sokağa da eylem yapın, Japonya ya sesinizi duyar.
  • 12henry14 kullanıcısına yanıt
    Güzel konuya değinmişsin, bunu da ekleyelim konuya yarın sabah. İade için dava bile açarız Covid-19 bittiğinde.
  • Plus için iade başvuru yöntemini ekledim, topluca iade alırsak güzel olur.
  • Daha önce PS UK'e fiyatlar yüzünden mail kampanyası yapıldı bir işe yaramadı.

Sadece PS UK değil başka yerlere de mail atmalıyız. Yoksa PS TR bir şey olmamış gibi devam edecek milleti kazıklamaya.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi AIG10 -- 25 Mart 2020; 4:14:28 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: CanDemirci12

Ya uncharted serisini oynayabildin mi, god of war serisini, bloodborne’u, spiderman i, persona serisini horizonu, days gone ı oynayabildin mi ? Yok ee o zaman neymiş playstation özelmiş dimi. Peki horizon halo gears ve daha nicelerini pcde oynadın mı ? Oynadın eee o zaman ne bu tantana. Burda rezil bir durum var herkesin bir olup sonye karşı çıkması lazım ama sizin gibiler sağ olsun anca kösteklik.
    arkadaş ironi yapmış yalnız
  • Bu rezaletin ardından, yeni nesilde xbox almayı düşünüyorum. Exc oyunları kime satarsanız satın. Nasıl olsa 3-5 yıl sonra pc'ye gelir. Bu bizlere yapılan bir saygısızlıktır.

• 
Sayfa: önceki 89101112
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.