Şimdi Ara

PlayStation Türkiye Raydan Çıkmıştır, İhbar Ediyoruz! | PS Plus İadesi Alma Yöntemi Eklendi! (9. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
477
Cevap
8
Favori
43.181
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
493 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 7891011
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Valla diyecek söz çok, ama yazmaya da konuşmaya da değmez resmen rezillik 😃

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • e-devletten şikayet oluşturabilirsiniz https://www.cimer.gov.tr/

playstation plus sahiplerine her ay indirim var ve plus sahibi olduğunuz halde plus indirimlerini bile göremiyorsunuz

parasını verdiğiniz hizmeti size eksik veriyorlar

bayağı dolandırılıyorsunuz yani

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi defected -- 24 Mart 2020; 23:1:46 >
  • 12 yıllık ps kullanıcısıyım sayelerinde yeni çıkacak xbox'ın fiyatına, xbox garantili satıcılarına ve teknik desteğine bakar, araştırır oldum.

• quote:

Orijinalden alıntı: tolgabbb

hesap açmak için 1 mail ve 1 paypal hesabı gerekiyor. Bunlar da tamamen ücretsiz. Paypal hesabına kart tanımlamak bile gerekmediğinden istersen 100 tane hesap açarsın. Bu yaptığın suç haberin olsun.

Alıntıları Göster
    paypal türkiyede serbest bile değil neden bahsediyorsun anlamış değilim.
  • quote:

Orijinalden alıntı: nexus can

Türkiye için geçerli degildir. Ama biz sağlıyoruz. Bu arada ps Türkiye satış temsilcisiyim.

Alıntıları Göster
    " ps Türkiye satış temsilcisiyim"
  • b0Ni kullanıcısına yanıt
    Telefonla arayıp kendini polisim diye tanıtan tiplerden.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bu PS kurnazlarına en iyi cevabı PS5 almayarak,
    onun yerine XBOX alarak vereceğiz arkadaşlar.
    Görecekler o zaman bizimle dalga geçmeyi.
  • Siz hala pintipandayı falan takip mi ediyorsunuz? Yazık vallahi

• quote:

paypal türkiyede serbest bile değil neden bahsediyorsun anlamış değilim.

Alıntıları Göster
    İngiltere paypal hesabı açılıp yapılıyor zaten. Forumda bi dünya konusu var. Bu kadar pişkinliğe de pes
    https://forum.donanimhaber.com/playstation-now-pc-ana-konu--142497435#142515938

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi tolgabbb -- 24 Mart 2020; 23:44:57 >
  • erulu kullanıcısına yanıt
    Hocam Fifa ve NBA oynasam yeten bir oyuncuyum. İyi diyorsunuz ama Xbox sunucularında bu oyunlar için bile PS’teki kadar adam bulamıyoruz.

• Hali hazırda World of Warcraft oynuyorum. Covid-19 yüzünden dünyanın ne duruma geldiği de belli. Blizzard 20 Mart'ta başlayan " Winds of Wisdom " isimli buff'ı devreye sokmuş durumda. Buff 20 Nisan tarihine kadar sürecek. Levellayacağımız her karakter %100 XP alacak ve bunu da IRK AYRIMI YAPMADAN her milletten oyuncuya veriyor.

SONY'nin bu yaptıklarından sonra net olarak hesap vermesi lazım...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-7A1E308D7 -- 25 Mart 2020; 0:5:53 >
  • quote:

Türkiye için geçerli degildir. Ama biz sağlıyoruz. Bu arada ps Türkiye satış temsilcisiyim.

Alıntıları Göster
  • 20 yıldır playstation kullanıyorum şu son yapılan gerçekten büyük ayıp. Yazıklar olsun!
  • Arada bir youtube da önerilerde görüyordum bu herifi bir kaç videosunu izledim sonra geçenlerde bi kanalına gireyim dedim oyun işini salmış reklam tanıtım saçma sapan içeriklerle doldurmuş. Oyun falan kalmamış doğru düzgün kanalda. Parayı görünce firma elemanı oldu demek ki

• playstation bölümünde avatarına sony'nin ceosunun fotoğrafını koyan gördüm. Babasına bu kadar hürmet göstermediğine adım kadar eminim...

Söyleyecek başka bir şeyim yok :)
  • Evimde 8den fazla sony marka ürün var. Birde ps5 i almayı düşünürken bu yaptıkları ahlaksız fırsatçılığı asla unutmayacağım. Alternatifsiz değilsin sony. Bu saaten sonra durumu düzeltsende, özürde dilesen Japonyaya kadar yolun var.
  • Yusuf_Ozkan kullanıcısına yanıt
    Valla bana da beleş collector edition gelse ben de savunurdum.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Ps4 ü geçen sene satmıştım,pc almayı düşünuyorum durumlar iyi olursa ileride. Playstation a özel oyunları oynamıyordum zaten,anca nba,fifa vs.
    playstationın tek artısı o da alıştığım için gamepadi. Ps1 den beri alışmışım o gamepadlere, xbox ın kolları bir garip geliyor. Ama yine de pc ye param yetmezse gider xbox alırım. Bu uyanıklara para kaptırmam daha.
  • Mail Gönderimini yaptım umarım Tüm sorumlular Şutlanır haketmiyorlar Ps Türkiyede çalışmayı hepsi fırsatçılık fahişcilik 3-5 kuruş daha fazla kazanma peşinde.
  • 
Sayfa: önceki 7891011
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.