Şimdi Ara

PlayStation Türkçe Oyunlar Listesi | İlk Sayfayı Son Güncelleme : 5 Temmuz 2023 (21. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
2.715
Cevap
301
Favori
273.697
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
112 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1920212223
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Knack 2'nin ilk bölümüne girdim oyun sanırım İngilizce olarak kalacak arkadaşlar...

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Türkiye’de PlayStation konsol, oyun ve aksesuarlarının dağıtımını yapan Sony Eurasia, Take-Two Interactive ile yeni bir iş birliğine imza attı. İş birliği kapsamında Rockstar Games ve 2K tarafından yayımlanan tüm oyunların PlayStation formatlarının dağıtımı Türkiye’de Sony Eurasia tarafından gerçekleştirilecek.

PlayStation Türkiye Departman Müdürü Mustafa Yiğit, yeni iş birliğine ilişkin değerlendirmesinde, “Türkiye, PlayStation için önemli ülkelerden bir tanesi. Biz de ülkemizin konumunu daha da güçlendirmek ve Türkiye’yi oyun endüstrisinde bir marka haline getirmek için yatırımlarımıza devam ediyoruz. Buna ek olarak oyuncuların oyunlara en avantajlı koşullarda ulaşması ve oyun zevkini en üst düzeyde yaşaması için çalışıyoruz. PlayStation Türkiye olarak önceliklerimizden biri Türkiye’de fiyatları makul düzeyde tutarken hem işletim sisteminde hem de oyunlarda yerelleştirme desteği sunabilmek. Dolayısıyla, PlayStation ekosisteminin daha da güçlenmesi adına Take-Two Interactive ile 2K ve Rockstar Games oyunlarının Türkiye pazarında dağıtımı için anlaşmış olmaktan dolayı çok mutluyuz” dedi.

Sen önce exc oyunlarına türkçe çek

• quote:

Orijinalden alıntı: hagiosmann

Türkiye’de PlayStation konsol, oyun ve aksesuarlarının dağıtımını yapan Sony Eurasia, Take-Two Interactive ile yeni bir iş birliğine imza attı. İş birliği kapsamında Rockstar Games ve 2K tarafından yayımlanan tüm oyunların PlayStation formatlarının dağıtımı Türkiye’de Sony Eurasia tarafından gerçekleştirilecek.

PlayStation Türkiye Departman Müdürü Mustafa Yiğit, yeni iş birliğine ilişkin değerlendirmesinde, “Türkiye, PlayStation için önemli ülkelerden bir tanesi. Biz de ülkemizin konumunu daha da güçlendirmek ve Türkiye’yi oyun endüstrisinde bir marka haline getirmek için yatırımlarımıza devam ediyoruz. Buna ek olarak oyuncuların oyunlara en avantajlı koşullarda ulaşması ve oyun zevkini en üst düzeyde yaşaması için çalışıyoruz. PlayStation Türkiye olarak önceliklerimizden biri Türkiye’de fiyatları makul düzeyde tutarken hem işletim sisteminde hem de oyunlarda yerelleştirme desteği sunabilmek. Dolayısıyla, PlayStation ekosisteminin daha da güçlenmesi adına Take-Two Interactive ile 2K ve Rockstar Games oyunlarının Türkiye pazarında dağıtımı için anlaşmış olmaktan dolayı çok mutluyuz” dedi.

Sen önce exc oyunlarına türkçe çek

Ne olursa olsun güzel bir gelişme. Hatta baya güzel.

Şimdi Rockstar veya 2K oyunlarını yerelleştirmek istese 23 Studios gibi bir alternatif duruyor. İşleri daha kolaylaştı. Ayrıca dağıtımı yapmak ve eskisinden daha iyi reklam yapma şanslarıda var. Yeni anlaşmanın meyvesi olarak en az 1 tane Türkçe oyun bekliyorum... Hadi bakalım :)

• inciteen kullanıcısına yanıt
    RDR2 ile büyük bir atak yapsınlar
    Knowledge is power turkce gelicekmi bide onu sorsaniz :)

• quote:

Orijinalden alıntı: mertvontrier

Sony DLC ve remaster oyunlarla uğraşsın. Diğer firmalar boş durmuyor. The Dwarves oynuyorum. THQ NORDIC, Technogame ile anlaşıp ne güzel destek verdi. Maliyeti en fazla ne kadar tutabilir? Horizon'a altyazı desteği niye gelmez?

Bu konuda ufak bir güncelleme yapmak isterim. THQ Nordic, artık resmi bir firma olan AiBell Game Localization firmamızla anlaşmalı durumda. Yani Türkçe oyunlar konusunda ilişkiler artık daha da sağlam hale geldi :)
  • quote:

Orijinalden alıntı: volkan_aysen

Knowledge is power turkce gelicekmi bide onu sorsaniz :)

Dostum oyunun yapımcısı (Wish Studio) That's You ile aynı. İkisi de parti oyunu ve her iki oyunu Sony yayınlıyor :)

Yapımcılardan cevap alamadım ama %99 ihtimalle Türkçe geleceğini düşünüyorum. Ayrıca oyunun çıkış tarihi 25 Ekim. Ülkemiz mağazasında ön siparişe açık değil.
  • Konuyu açan arkadaş hem haberleri paylaşıyor hem de Yapımcılara mesaj atıp oyunun Türkçe gelip gelmeyeceği hakkında bilgiler getirip bizimle paylaşıyor. Şu forumda açtığı konuyla ilgilenen nadir kişilerden.
  • quote:

Orijinalden alıntı: FatihEnesKoc.

Konuyu açan arkadaş hem haberleri paylaşıyor hem de Yapımcılara mesaj atıp oyunun Türkçe gelip gelmeyeceği hakkında bilgiler getirip bizimle paylaşıyor. Şu forumda açtığı konuyla ilgilenen nadir kişilerden.

Harbiden emek var konuda. Helal olsun takdir etmek lazım.
    Turkce gelirse ailece cok zevkli zamanlar gecirebiliriz :)

• quote:

Konuyu açan arkadaş hem haberleri paylaşıyor hem de Yapımcılara mesaj atıp oyunun Türkçe gelip gelmeyeceği hakkında bilgiler getirip bizimle paylaşıyor. Şu forumda açtığı konuyla ilgilenen nadir kişilerden.

Herkesin keyif alarak yaptığı bir iş vardır. Benim de gerçekten hobi olarak gördüğüm iş bu :D Böyle hobi mi olur yahu diyeceksiniz ama oluyor işte. Hangi oyun Türkçe çıkacak, hangi oyun Türkçe yama almış ? Bunların hepsini öğrenip listelemek hoşuma gidiyor arkadaş ne yapayım :D

Gönül ister ki Hong Psn'de olduğu gibi PS Store'da yerel dile çevirilmiş oyunlar ayrı kategori edilsin. Ama yok olmuyor. Onu da geçtim tarayıcıdan girmediğiniz sürece Türkçe olan oyunların dil bilgilerinde Türkçe yazmıyor. Daha bu sorunları düzeltmiyorlar... Defalarca Sony'e şikayetimizi bildirdik. Türkçe oyunlara bu kadar önem veriyorsunuz ama Türkçe olduğuna dair bir tane dahi kanıt belirtmiyorsunuz. Haliyle oynamak isteyen vatandaş da Türkçe dili destekliyor mu tereddütte kalıyor... İyi ki bu listeyi hazırlamışım. Vicdanım rahat :)

Doğrusunu söylemek gerekirse bir kişinin dahi '' sağol '' yazması beni mutlu ediyor :)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi inciteen -- 5 Mayıs 2021; 23:42:20 >

• quote:

Orijinalden alıntı: inciteen

quote:

Herkesin keyif alarak yaptığı bir iş vardır. Benimde gerçekten hobi olarak gördüğüm iş bu :D Böyle hobimi olur yahu diyeceksiniz ama oluyor işte. Hangi oyun Türkçe çıkacak, hangi oyun Türkçe yama almış ? Bunların hepsini öğrenip listelemek hoşuma gidiyor arkadaş ne yapayım :D

Gönül ister ki Hong Psn'de olduğu gibi PS Store'da yerel dile çevirilmiş oyunlar ayrı kategori edilsin. Ama yok olmuyor. Onuda geçtim tarayıcıdan girmediğiniz sürece Türkçe olan oyunların dil bilgilerinde Türkçe yazmıyor. Daha bu sorunları düzeltmiyorlar... Defalarca Sony'e şikayetimi bildirdim. Türkçe oyunlara bu kadar önem veriyorsunuz ama olduğuna dair bir tane kanıtı belirtmiyorsunuz. Haliyle oynamak isteyen vatandaş dili destekliyor mu tereddütte kalıyor... İyi ki bu listeyi hazırlamışım. Vicdanım rahat :)

Doğrusunu söylemek gerekirse bir kişinin dahi ' sağol ' yazması beni mutlu ediyor :)

Eline emeğine sağlık.

Bu her anı stres dolu hayatta insanın elbette ufak -hatta başkaları tarafından alaya alınabilecek-hobileri olur. Sizin hobi sadece menfaate değil başkalarına da çalışıyor :) Takipteyiz konuda. Elinize emeğinize sağlık .
  • ellerin dert gormesin

• PS Türkiye'nin ilk dağıtacağı R* oyunu LA NOIRE olacak. Çıkış 14 kasım

https://twitter.com/PlayStation/status/905777976989638656

http://www.rockstargames.com/lanoire
  • hagiosmann kullanıcısına yanıt
    La Noire şimdi PS4 e mi geliyor yanlış mı anladım yoksa ?

• @FatihEnesKoc.@bilgennyk @lubuoguz @dark_darkboy @hagiosmann

Çok teşekkürler arkadaşlar. İnsanları mutlu etmek bu kadar kolay sanırım :))

Bunların üzerine iki güzel haberim var.

1- Late Shiftbugün itibariyle Türkçe dil desteğine kavuştu. Beklediğimizden kısa sürdü.

https://store.playstation.com/#!/tr-tr/oyunlar/late-shift/cid=EP4459-CUSA07805_00-LATESHIFTPS4GAME?utm_campaign=DonanimHaber&utm_medium=referral&utm_source=DonanimHaber

2- Shadow Tactics: Blades of the Shogun son güncelleme ile Türkçe dil desteğine kavuşuyor. Oyun an itibariyle Steam için Türkçe. Önümüzdeki 2-3 gün içinde PS4 sürümü tamamen Türkçe olacak.

Oyunun Steam yorumları oldukça olumlu. Ayrıca puan ortalaması 85.

Ps Store'da denemek için demoda mevcut. Göz atmanızı tavsiye ederim.

https://store.playstation.com/#!/tr-tr/oyunlar/shadow-tactics-blades-of-the-shogun/cid=EP8923-CUSA07792_00-DEAST00000000001?utm_campaign=DonanimHaber&utm_medium=referral&utm_source=DonanimHaber

PlayStation Türkçe Oyunlar Listesi | İlk Sayfayı Son Güncelleme : 5 Temmuz 2023

• hagiosmann kullanıcısına yanıt
    Şunun altyazısına bir el atsalar keşke. Zevkle oynardık.
  • quote:

Orijinalden alıntı: mertvontrier

Şunun altyazısına bir el atsalar keşke. Zevkle oynardık.

Sabah kalkmışsın ansızın böyle bir mesaj görüyorsun. Delirirsin :D

PlayStation Türkçe Oyunlar Listesi | İlk Sayfayı Son Güncelleme : 5 Temmuz 2023

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi inciteen -- 7 Eylül 2017; 18:37:12 >

• 
Sayfa: önceki 1920212223
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.